Levné letenky Saint Denis

Rezervace letenky

 • Do tropického ráje na ostrov RÉUNION

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saint Denis:

 • 17.09.2020 | Do tropického ráje na ostrov RÉUNION - 8 590 Kč/322 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) ↔ Saint Denis (RUN) rezervujte online do 17. září 2020 nebo do vyprodání. Cestovní období: listopad 2020 až červen 2021 Letecká společnost: Air France

 • 07.10.2015 | Tip! Letenky na Réunion od 15.454 Kč / 552 Euro - 12 454 Kč

  V teplých vodách Indického oceánu září ostrovy, které jsou pravými přírodními poklady. Jedním z nich je ostrov Réunion splňující všechny představy o pravém tropickém ráji. Turisty i ostatní návštěvníky zaujme již v první chvíli typická vůně vanilky i jiných koření, která se zde v hojné míře pěstují. Místním skvostem jsou bělostné pláže lemované palmami i útesy. Tyrkysové vody oceánu dávají možnost potápění, ale také sportovního rybolovu, surfování i dalším vodním aktivitám. Zážitkem je návštěva multikulturní metropole Saint Denis.

 • 03.06.2015 | Saint Denis - Réunion od 18.522 Kč / 662 Euro - 18 522 Kč

  Ostrov Réunion patří mezi perly Indického oceánu. Jeden z nejkrásnějších tropických rájů najdete východně od ostrova Madagaskar. Na severním pobřeží leží multikulturní hlavní město Saint Denis, nedaleko se nachází také mezinárodní letiště Aéroport de la Réunion Roland Garros. Turisty lákají nejen překrásné pláže, ale také mělké azurové laguny i korálové útesy nabízející pohled na rozmanitý podmořský svět. V hojné míře se zde pěstuje vanilka, která je také symbolem ostrova.

 • 11.03.2015 | Praha - Réunion od 17.360 Kč / 624 Euro - 17 360 Kč

  Ostrov Réunion patří mezi perly Indického oceánu. Turisté zde míří především za odpočinkem i zábavou na malebných plážích, kde se lze potápět či rybařit atd. Prostřednictvím naší nabídky poznáte také kosmopolitní metropoli ostrova - St. Denis.

 • 14.01.2015 | Praha - Réunion od 17.143 Kč / 612 Euro - 17 143 Kč

  Tropický ostrov Réunion nacházející se v Indickém oceánu je turistickou lahůdkou. Prostřednictvím naší nabídky si užijete krásu bílých pláží, nekonečného modrého moře i věčně pálícího slunce. Atmosféru ostrovu dodává vůně vanilky, která se zde v hojné míře pěstuje.

 • 14.05.2014 | Saint Denis - Réunion od 15.793 Kč / 564 Euro - 15 793 Kč

  Francouzský ostrov Réunion je perlou Indického oceánu. Hlavním lákadlem tohoto ostrova je jednoznačně příroda - bílé pláže lemované palmami, tyrkysové laguny, rozmanitá květena, hory, sopky, jezírka i lesy.... to vše okořeněné vůní vanilky poznejte prostřednictvím naší nabídky.


Levné lety Saint Denis

Levné lety Saint Denis zvou k návštěvě ostrova Réunion, perly Indického oceánu. Ostrov Réunion patří mezi znovuobjevené turistické destinace a plným právem se o něm hovoří pouze v superlativech. Jeho metropole, město Saint Denis se nachází v severní části ostrova. Jelikož ostrov Réunion patří mezi zámořská území patřící Francii, turisté se zde domluví hlavně francouzsky. Město Saint Denis je menší město, kde se soustřeďuje veškerý společenský a turistický ruch. I přesto, že ve městě Saint Denis nenajdete památky a monumenty na každém kroku, procházka městem stojí za to hlavně pro jeho nezaměnitelnou atmosféru.

Akční letenky Saint Denis

Akční letenky Saint Denis lákají hlavně svým krásným okolím a prostředím. Ostrov Réunion není místem, kam by proudily davy turistů. Město i jeho okolí tudíž není dotčené masovými nájezdy turistů a zachovává si tak svůj panenský půvab a osobitý ráz. Ve městě Saint Denis žije necelých 150 tisíc obyvatel. Že je Saint Denis kosmopolitním městem poznáte při procházce hlavní třídou města. Jsou zde černoši, běloši, a další národnosti. Obyvatelé vyznávají mnoho různých náboženství. Jsou zde křesťané, muslimové, hinduisté atd. Rozloha města Saint Denis pak činí 143 kilometrů čtverečních.

Saint Denis - levné letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Saint Denis přiletíte na mezinárodní letiště Aéroport de la Réunion Roland Garros, které je pojmenováno po Rolandu Garrosovi, rodákovi ze Saint Denis, jež jako pilot prokázal své kvality během první světové války. Akční letenky do Saint Denis jsou možností, jak poznat krásné město Saint Denis, které doslova voní vanilkou. Vanilka se zde pěstuje ve velkém množství, a proto dává nejen městu, ale i celému ostrovu opojnou vůni. Pokud si objednáte levné letenky Saint Denis, poznáte také něco málo z historie města.

Rezervace letenek Saint Denis

Saint Denis bylo založeno v roce 1669, ale status hlavního města získalo až o sedmdesát let později. Město je typickou ukázkou kreolské architektury. Turisté, kteří díky rezervaci akční letenky Saint Denis, zavítají do Saint Denis, většinou navštěvují známá místa, jako je botanická zahrada Jardin d'Eden, muzeum a galerii Leon Dierx Museum a mnoho dalších zajímavostí. Významnou církevní stavbou je katedrála Saint Denis. Nenechte si ujít levné letenky do Saint Denis a vydejte se z města také do úchvatného okolí města.

Nejvhodnější dobou k rezervaci akční letenky do Saint Denis je období prosince. Počasí rozdělujeme na dvě období – období sucha a dešťů. Suché a také chladnější období je od května do října. Teplé a deštivější období je pak od listopadu do dubna. Nejvíce srážek spadne v lednu a únoru. Teploty se však pohybují v průběhu celého roku v průměru okolo 25 °C.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saint Denis:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:EURO
Průměrná teplota:25°C
Země: Réunion
Kontinent: Afrika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy