Levné letenky Saint Johns

Rezervace letenky

 • Levné letenky na Newfoundland

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saint Johns:


Levné letenky Saint John´s

Město Saint John´s není v povědomí turistů zaneseno jako vyhledávaná turistická destinace, která je přeplněná lidmi. Přesto má svůj půvab a znají jej pouze turisté, kteří nehledají plážové radovánky, zelené palmy a azurové moře. Levné letenky St. John´s jsou určeny především zájemcům o přírodu a dobrodružství. Málokdo ví, že Saint John´s je hlavní město kanadské provincie Newfoundland a Labrador nacházející se v severovýchodním cípu Kanady. Tato provincie se pak dělí na pevninskou část (Labrador) a ostrovní část (Newfoundland). Území je omýváno vodami Atlantského oceánu a zálivu Sv. Vavřince. Využijte akční letenky Saint John´s k návštěvě málo známé části Kanady, kde vás čeká mnoho zážitků.

Saint John´s – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky do Saint John´s přiletíte na letiště nacházející se nedaleko centra města. Město St. John´s se nachází na ostrově Newfoundland, kde žije také většina obyvatel ostrova. Dominantou celé této oblasti je především drsná, ale překrásná příroda, kterou tvoří hory, ledovce, jezera, řeky atd. Najdete zde celou řadu Národních parků a přírodních rezervací, např. Gros Morne National Park, Terra Nova National Park, Castle Hill National Historic Site, Hawthorne Cottage National Historic Site a mnoho dalších. Celková rozloha provincie činí 405.202 km2. Objednejte si online akční letenky do Saint John´s k cestě za zážitky do provincie Newfoundland a Labrador.

Saint John´s – letenky levně

S koupí levné letenky Saint John´s přiletíte levně do města St. John´s, které je vstupní branou k poznávání dalších krás ostrova Newfoundland. Tepnou města je ulice Water Street. Nejenže představuje jakési obchodní centrum, ale také je tím hlavním místem pro poznávání zdejšího nočního života a zábavy. Z kulturních zážitků ve městě je potřeba zmínit folkové koncerty, dále jsou zde muzea atd. Mezi místní atraktivity patří návštěva ptačí rezervace Witless Bay. Turisté, kteří prostřednictvím akční letenky Saint John´s navštíví tento ostrov poznají také místní obyvatele, kteří tvoří uzavřenou a vzájemně propojenou komunitu a jejich tradice. Místní zde hovoří specifickým dialektem, jenž je směsí irštiny a angličtiny.

Akční letenky do Saint John´s

Akční letenky do Saint John´s jsou možností, jak si užít dobrodružnou cestu za poznáváním do kanadské provincie Newfoundland a Labrador. Ve městě Saint John´s se také tyčí vzácná historická památka L´anse aux Meadows zapsaná na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Zdejší archeologické nálezy jsou důkazem osídlení tohoto území Vikingy. Podnebí je zde relativně vlhké. Léta jsou poměrně teplá, teploty se zde pohybují okolo 20°C. Zimy jsou mírné s teploty do – 8°C. Toto území má dvě časová pásma. Levné letenky do St. John´s představují skvělou příležitost pro turisty – dobrodruhy, které zajímá především příroda.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saint Johns:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země nejsou vyžadována
Měna:CANADIAN DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kanady v Praze
Muchova 6/240, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272101800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Kanadě
251 Cooper Street, Ottawa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001613/5623875, linka 11-ústředna, linka 21 - sekretariát, linka 13,22-KO


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy