Levné letenky Saint Kitts

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Svatý Kryštof

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saint Kitts:


Levné letenky Saint Kitts

Prostřednictvím levné letenky Saint Kitts přiletíte do malebné oblasti Karibiku, kde se nachází ostrov Saint Kitts (česky Svatý Kryštof). Ostrov Saint Kitts hlavním ostrovem státu Saint Kitts a Nevis patřící do skupiny Závětrných ostrovů. Pokud budete hledat na mapě právě tento ostrov, pak jej najdete jihovýchodním směrem od Portorika. Břehy ostrovů omývají vody Karibského moře ze západní a Atlantského oceánu z východní strany. S objednávkou akční letenky Svatý Kryštof jsou skvělou příležitost, jak více poznat tento kouzelný ostrov, který se ještě úplně nedostal do povědomí turistů, i když v posledních letech zájem turistů o tuto oblast značně stoupá.

Levné lety Saint Kitts

Levné lety do Saint Kitts vás zavedou na ostrov Saint Kitts, který je zasazen do malebné krajiny, kde hraje prim především překrásná příroda. Saint Kitts je vulkanického původu, je pokryt tropickými lesy, rozlehlé pláže zde však nenajdete. Jsou zde však romantické zátoky, obklopené korálovými útesy, kde je možné pozorovat žraloky, rejnoky, mořské želvy a množství dalších mořských živočichů. Na své si zde přijdou především turisté toužící po klidu a soukromí. Právě pro tyto cestovatele jsou určeny akční letenky do Saint Kitts. Atraktivitu těchto míst doplňuje také smaragdová barva moře a věčně žhavé slunce.

Rezervace letenek Saint Kitts

Pokud se rozhodnete rezervovat si levné letenky Saint Kitts, pak si nenechte ujít také návštěvu hlavního města Baseterre. Žije zde asi 75 procent všech obyvatel. Z historie ostrova je známo, že jej objevil proslulý Kryštof Kolumbus, a to v roce 1439. Procházka tímto městem znamená přehlídku starých budov postavených v koloniálním stylu. Turisté pak většinou míří na náměstí Independence Square. Mezi památky hlavního města patří také kostel sv. Jiří nebo národní park Brimstone Hill, kde stojí také pevnost Old Bristone. S rezervací akční letenky Saint Kitts poletíte do tropické oblasti Karibiku, která je turisticky stále žádanější. Z přírodních zajímavostí si pak nenechte ujít výlet k jezeru Lake Alden.

Akční letenky Saint Kitts

Jestliže si koupíte akční letenky do Saint Kitts, čeká vás tropické počasí. Přes den se rtuť teploměru pohybuje okolo 28°C. Hlavní turistická sezóna začíná v prosinci a končí okolo února a března. V tomto období je minimum srážek. Ty jsou pak vydatnější v letních měsících, kdy je zároveň o něco tepleji. V létě se pak mohou vyskytnout hurikány. S objednávkou levné letenky Saint Kitts poletíte vstříc nevšedním zážitkům na ostrov Saint Kitts, jehož rozloha je 176 kilometrů čtverečních. Nejvyšším bodem ostrova je vulkán Mt Liamuiga dosahující nadmořské výšky 1.156 metrů. Turisté se běžně domluví anglicky, neboť angličtina je zde úředním jazykem.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saint Kitts:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:E CARIBBEAN DLR
Země: Svatý Kryštof a Nevis
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Vysoká komise pro Svatý Kryštof a Nevis

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy