Levné letenky Saint Lucia

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Sv. Lucie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saint Lucia:


Levné lety Saint Lucia

Nenechte si ujít levné lety Saint Lucia a vydejte se do oblasti, která je právem označována jako ráj na zemi. Ostrov Saint Lucia (Svatá Lucie) je kouzelný ostrv ležící v oblasti Karibiku. Saint Lucia patří do souostroví malé Antily, konkrétně do skupiny návětrných ostrovů. Břehy ostrova omývají tyrkysové vody Karibského moře. Ostrov Saint Lucia dostal své jméno podle Lucie ze Syrakusy. Ostrov Saint Lucia představuje tropický ráj s nezaměnitelnou vůní exotiky. Čas strávený na tomto ostrově je nádhernou relaxací a klidu. Pokud patříte k turistům, kteří touží po klidu a soukromí, pak jsou akční letenky Saint Lucia tou správnou volbou.

Saint Lucia – letenky levně

Levné letenky na Saint Lucia vás levně zavedou na malebný ostrov, který láká ponejvíce tursity na překrásné panenské pláže s jemným bílým pískem, které se propadá do hlubin Karibského moře, jehož hladina se třpytí pod slunečními paprsky. Pláže a moře jsou jednoznačně největšími lákadly turistů. Laguny, zátoky a mělčiny lákají také k pozorování podmořského světa. Mezi nejvyhledávanějšími aktivitami vede jednoznačně potápění a šnorchlování. Úchvatný pohled pod mořskou hladinu na pestrobarevné ryby a mořské živočichy vás doslova ohromí. Saint Lucia nabízí naprosto panenskou a nedotčenou přírodu a díky své přirozenosti pak skutečně vypadá jako z prospektů cestovních kanceláří.

Akční letenky Saint Lucia

S koupí akční letenky na Saint Lucia poletíte do Karibiku, což je oblast stále více vyhledávaná turisty. Saint Lucia je malý ostrovní stát sopečného původu. Žije zde asi 170 tisíc obyvatel, kteří jsou z velké části potomci afrických otroků. Hlavou státu je ale britská královna Alžběta II., neboť Saint Lucia je členem commonwealthu. Turisté se zde domluví bez problémů anglicky. Ihned po příletu na ostrov je nutné vyrovnat se s časovým posunem pěti hodin. Po britské nadvládě zůstalo na ostrově platné pravidlo jízdy vlevo. Saint Lucia disponuje rozlohou pouhých kilometrů. Prostřednictvím levné letenky Saint Lucia poznáte nejen historii, ale také místní obyvatele ostrova, jejich životní styl, tradice a zvyky.

Rezervace letenek Saint Lucia

S rezervací akční letenky Saint Lucia však poznáte také další krásy a půvaby ostrova. Saint Lucia totiž nejsou jen pláže a azurové moře, ale další přírodní krásy v podobě deštných lesů, rozmanité fauny a flory atd. Při procházce ostrovem uvidíte kokosové palmy, chlebovníky, mango, banánovníky a stromy s tropickými plody. Pokud si rezervujete levné letenky na saint Lucia, můžete podniknou také zajímavý výlet k dvěma sopkám nazvaným Malý a Velký Piton. Ostrov také nabízí ideální podmínky k pěším túrám, cykloturistice a dalším aktivitám. Využijte akční letenky na Saint Lucia a můžete relaxovat také v sopečných lázních Sulphur Springs se sirnými prameny.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saint Lucia:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:E CARIBBEAN DLR
Země: Svatá Lucie
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Svaté Lucie
Ambassade de la Sainte-Lucie, 100 rue des Aduatiques, 1040 Bruxelles, Belgium - Belgie

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00322 / 7334 328

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy