Levné letenky Saipan

Rezervace letenky

 • Za zážitky na exotický ostrov SAIPAN

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saipan:

 • 05.10.2020 | Za zážitky na exotický ostrov SAIPAN - 16 922 Kč/625 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Saipan (SPN) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: říjen 2020 až červen 2021 Letecká společnost: Qatar Airways

 • 16.06.2016 | TIP! Letenky na Saipan - 20 474 Kč/731 EUR

  Využijte kombinované letenky aerolinek Asiana Airlines a Austrian Airlines k cestě na tichomořský ostrov Saipan. Levné letenky Vídeň (VIE) - Saipan (SPN) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Cestovní období do 13. prosince 2016. Přestup ve Frankfurtu a Soulu.

 • 23.02.2016 | TIP! Letenky na Saipan - 19 077 Kč/681 EUR

  Za neopakovatelnými zážitky se lze vypravit do daleké oblasti Pacifiku, kde se nachází ostrov Saipan. Levné letenky Vídeň (VIE) - Saipan (SPN) a zpět je možné využít v nadcházejícím jarním období. Lety obsluhuje letecká společnost Asiana Airlines s přestupy v Římě a Soulu. Odlety jsou možné od 1. dubna do 7. července 2016. Prodej letenek do 31. března 2016. Maximální délka pobytu 6 měsíců.

 • 08.10.2015 | TIP! Letenky Saipan od 23.230 Kč / 830 Euro - 23 230 Kč

  Vody Tichého oceánu jsou tím lákavější, čím více jsou vzdálené. Oblast Pacifiku nabízí celou řadu krásných míst, které stojí za to poznat nebo si alespoň na pár dní užít místní exotickou atmosféru. Využitím naší nabídky poletíte na ostrov Saipan, jenž je součástí ostrovů Severní Mariany. Podobně jako u jiných tichomořských ostrovů i zde vládne tropické podnebí, překrásná exotická příroda včetně písečných pláží a živelných vod oceánu.


Rezervace letenek Saipan

Saipan patří mezi málo turisticky probádaná místa naší planety. Pokud patříte k cestovatelům, kteří rádi objevují právě tato místa, která nepodléhají masovému turismu, pak si rezervujte levné letenky Saipan. Saipan je ostrov patřící do souostroví nazvané ostrovy Severní Mariany (oficiálně Commonwealth of the Northern Mariana Islands) nacházející se v severozápadní části Tichého oceánu. Saipan leží v jižní části souostroví Mariánských ostrovů, které jsou nezačleněným státem přidruženým k USA. Ze západní strany jsou nejbližšími sousedy Filipíny a z východu pak Marshallovy ostrovy. Ostrovy Severní Mariany jsou rozděleny na dvě samosprávní jednotky, a to Severní Mariany a Guam. Díky rezervaci akční letenky Saipan poletíte do oblasti Oceánie, kde se nachází ostrov Saipan.

Saipan - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky na Saipan levně přiletíte na mezinárodní letiště Saipan International Airport nacházející se v jihovýchodní části ostrova. Saipan je největším a nejlidnatějším z ostrovů Severní Mariany. Proto se zde také nachází mezinárodní letiště. Vzhledem k velké vzdálenosti této oblasti od Evropy se musí turisté poprat s poměrně velkým časovým posunem. Jelikož informace o časovém posunu jsou poměrně nepřesné, počítejte s deseti až dvanácti hodinami navíc. Saipan nezavádí žádný posun letního a zimního času. Akční letenky na Saipan jsou možností, jak levně letět do oblasti Oceánie, kde mají své místo ostrovy Severní Mariany, kam patří také ostrov Saipan. Saipan leží severovýchodně od ostrova Tinian. Asi 200 kilometrů jižním směrem leží ostrov Guam.

Levné lety Saipan

Nenechte si ujít nabídku levné lety Saipan k cestě na ostrov Saipan, který leží v tzv. tropickém ráji. Hlavním lákadlem ostrova je jednoznačně příroda. Saipan, jakožto i ostatní ostrovy Severní Mariany má sopečný původ. Je obklopen korálovým útesem, který vytváří působivou lagunu. Místní pláže jsou krásné, s jemným bílým pískem a tyrkysovou vodou oceánu. Atmosféru dotváří také skály a kokosové palmy, které lemují pláže. Kokosové palmy jsou stromy, které mají pro celé souostroví značný význam. Kokosové ořechy jsou totiž hlavním vývozním produktem ostrovů. Pokud si objednáte akční letenky Saipan, pak využijte místní pláže k nejrůznějším vodním aktivitám, např. potápění, šnorchlování, surfování atd.

Akční letenky Saipan

Levné letenky na Saipan je možné rezervovat kdykoliv během roku, neboť zde panuje celoročně příjemné počasí. Saipan je ostrov spadající do tropického podnebného pásu, tudíž průměrná teplota zde činí okolo 28°C. Období dešťů začíná v prosinci a končí v květnu a období sucha probíhá od června do listopadu. Ostrovy leží v pásmu, kde se také čas od času objevují tajfuny. Na západním pobřeží ostrova Saipan má své místo tak hlavní město Garapan. Nedaleko tohoto ostrovů Severní Mariany se nachází známý Mariánský příkop, což je nejhlubší místo na zemi. Akční letenky na Saipan vás zvou k návštěvě tichomořského ostrova Saipan, ze kterého si odnesete jen ty nejlepší zážitky.  

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saipan:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:U.S. DOLLAR
Země: Ostrovy Severní Mariany
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy