Levné letenky Salt Lake City

Rezervace letenky

 • Jaro a léto v Salt Lake City

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Salt Lake City:


Salt Lake City - levné letenky online

Objednejte si levné letenky Salt Lake City k návštěvě amerického města Salt Lake City. Salt Lake City je hlavním a s rozlohou 286 kilometrů čtverečních také největším městem západoamerického státu Utah. Salt Lake City dostalo název podle Velkého solného jezera (Great Salt Lake), které se rozkládá v těsné blízkosti města. Městem Salt Lake City protéká řeka Jordan, které se vlévá právě do zmiňovaného jezera. Salt Lake City leží v nadmořské výšce okolo 1.300 metrů. Salt Lake City je domovem pro necelých dvě stě tisíc obyvatel. Pokud připočteme také okolní aglomerace, dostaneme se k číslu čítající asi dva miliony obyvatel. Akční letenky Salt Lake City vás zavedou do města Salt Lake City, které je významnou dopravní spojkou mezi Kanadou a Kalifornií a také spojuje San Francisco s New Jersey. Ne nadarmo se Salt Lake City říká „Křižovatka západu“.

Akční letenky Salt Lake City

Prostřednictvím levné letenky do Salt Lake City přiletíte na mezinárodní letiště Salt Lake City International Airport nacházející se asi sedm kilometrů od centra města. Historie Salt Lake City je spjatá s tzv. mormonskou církví. Její příslušníci založili Salt Lake City, a to v roce 1847. Mormonská církev se nadále rozšiřovala a tak není divu, že v současné době je Salt Lake City „hlavním městem mormonů“. Příslušníci mormonské církve se však zasloužili o hodnotné a obdivuhodné památky, které jsou ve městě k vidění. Salt Lake City je považováno za jakési neoficiální centrum mormonské církve, tedy přesněji řečeno Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Akční letenky do Salt Lake City jsou možností, jak poznat blíže město Salt Lake City, které má turistům rozhodně co nabídnout.

Rezervace letenek Salt Lake City levně

Díky rezervaci levné letenky Salt Lake City poznejte několik atraktivit, kterými se město pyšní. Jednou z nich je bezesporu Památník racků pocházející z roku 1913, který byl postaven na počest ptákům, kteří se zasloužili o záchranu úrody před kobylkami. Přílet racků byl tehdy považován za „znamení Boží“. Každý návštěvník Salt Lake City, který prostřednictvím akční letenky Salt Lake City město navštíví, si určitě nenechá ujít centrum města, které tvoří Temple Square (Chrámové náměstí). Uprostřed náměstí pak uvidíte tzv. mormonskou svatyni s názvem Salt Lake Temple. Zde mají však povolen vstup pouze příslušníci této církve. Tato katedrála je největší a nejznámější svého druhu. Výstavba tohoto chrámu začala v roce 1853 a trvala dlouhých čtyřicet let. Nenechte si ujít levné letenky do Salt Lake City a nechte se unášet krásou a majestátností těchto monumentů.

Levné lety Salt Lake City

Z přírodních krás Salt Lake City nesmíme opomenout kromě Velkého solného jezera zmínit také pohoří Wasatch a Oquirrh, jejichž dominantou je hora Twin Peaks (3.452 metrů), která se tyčí nad městem. Akční letenky do Salt Lake City představují pozvánku do města, které se stalo dějištěm zimních olympijských her v roce 2002.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Salt Lake City:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy