Levné letenky San Diego

Rezervace letenky

 • Levné letenky San Diego - USA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro San Diego:

 • 26.05.2017 | Levné letenky San Diego - USA - 10 192 Kč/364 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - San Diego (SAN) a zpět rezervujte online do 9. června 2017 nebo do vyprodání. K dispozici je několik posledních termínů v červnu 2017. Lety provozuje letecká společnost Swiss Airlines.

 • 23.11.2015 | Akce! Letenky do San Diega od 12.519 Kč / 448 Euro - 12 549 Kč

  Kalifornie patří mezi nejznámější a tudíž často navštěvované americké státy. Naše nabídka vás zavede do San Diega ležící velmi blízko hranic s Mexikem. Břehy města omývají vlahé vody Pacifiku, což je kromě památek a dalších turistických zajímavostí asi největším lákadlem města. Zážitkem je také procházka po centru nazvané Downtown, kde najdete známou ulici Brodway, ale i další pozoruhodná místa.

 • 11.09.2014 | San Diego - USA od 10.182 Kč / 364 Euro - 10 182 Kč

  Americké San Diego, druhé největší město státu Californie má klidnou a opojnou atmosféru. Břehy města omývají vody Tichého oceánu. S naší nabídkou poznáte atraktivní místa, jako je např. Old Town, muzea, překrásné zahrady, gigantický mořský komplex Sea World či slavnou Brodway.

 • 17.05.2014 | San Diego - USA od 12.036 Kč / 430 Euro - 12 036 Kč

  San Diego je jedním z měst, která stojí za to zařadit do svého cestovatleského itineráře. Toto město nacházející se v jižná části Kalifornie láká na klidnou a příjemnou atmosféru a mnoho zajíamvostí. Využitím naší nabídky se tak seznámíte s historií města v některém z místních muzeí, užijete si rušné velkoměsto nebo naopak okusíte opojnou sílu přírody v některém z mnoha zelených míst města.

 • 29.04.2014 | San Diego - USA od 12.150 Kč / 434 Euro - 12 150 Kč

  San Diego najdete v na jihu Kalifornie nedaleko hranic s Mexikem. Druhé největší kalifornské město je turistcky oblíbené, neboť si zde každý přijde na své. Mezi dominanty města patří například Balboa park či gigantické centrum Sea World. S naší nabídkou však poznáte další zajímavosti.

 • 26.03.2013 | San Diego - USA od 10.477 Kč - 10 477 Kč

  Nenechte si ujít zajímavou nabídku levné letenky San Diego. Díky rezervaci levné letenky USA poletíte do San Diega, krásného města s tichou a opojnou atmosférou. Akční letenky San Diego můžete získat za příznivou cenu s odletem z Mnichova.


Rezervace letenek San Diego

S rezervací levné letenky San Diego máte možnost letět do města San Diego, které je druhým největším městem amerického státu California. San Diego má své místo na jihu Californie, v blízkosti hranic s Mexikem. San Diego je domovem pro přibližně 1.300 tisíc obyvatel. Pokud přičteme i okolní aglomerace, dojdeme k číslu přes tři miliony obyvatel. Celková rozloha San Diega činí 963,5 kilometrů čtverečních. Městem protéká řeka Diego River. Akční letenky San Diego vás zavedou do přímořského města San Diego, jehož břehy omývají vody Tichého oceánu. Město se vyznačuje klidnou atmosférou, přičemž nabízí turistům mnoho vyžití.

San Diego - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky do San Diega levně přiletíte na mezinárodní letiště San Diego International Airport nacházející se asi pět kilometrů od centra města. Ihned po příletu na letiště je třeba posunout se v čase, a to o devět hodin nazpět. Pro zajímavost uvádíme přímou vzdálenost z Prahy do San Diega, která činí 9.640 kilometrů. San Diego je městem, které si zaslouží zájem turistů. Je zde mnoho zajímavostí, které stojí za to vidět. Taktéž je zde mnoho vyžití i zábavy, a to jak pro dospělé, tak pro děti. Akční letenky do San Diega jsou určeny všem turistům, kteří touží po poznávání a objevování všech významných měst USA. San Diego mezi ně bezpochyby patří.

San Diego - letenky online

Díky rezervaci levné letenky San Diego online poznáte všechny atraktivity a zajímavá místa San Diega. Mnoho turistů si jistě nenechá ujít starou část města nazvanou Old Town. Tato nejstarší část města se rozprostírá na úpatí kopce Presidio Hill. Uvidíte přehlídku starých domů, obchůdky se suvenýry, viktoriánské domy, dále je zde skanzen s muzeem Junípero Serra Museum atd. Nejvíce z těchto předmětů si můžete prohlédnout v nákupním centru Bazaar del Mundo. Nevynechejte ani návštěvu typických starých kaváren a restaurací, kde můžete ochutnat některou z místních specialit. Akční letenky San Diego online představují cestu do amerického města San Diego, z jehož návštěvy si odnesete mnoho skvělých zážitků.

Levné lety San Diego

Využijte levné lety do San Diega k návštěvě centra města nazvané Downtown. Tepnou města je známá ulice Brodway, kterou lemují administrativní budovy a sídla firem. V blízkosti této ulice stojí stará nádražní budova Santa Fe Depot, která už na první pohled vyzařuje prvky španělské koloniální éry. Tato unikátní budova disponuje nádherným interiérem pocházejícím z roku 1915. Pokud se týká Downtownu, pak nesmíme opomenout zmínit také gigantické nákupní centrum Horton Plaza, kde můžete koupit vše, na co si vzpomenete. Prostřednictvím rezervace akční letenky do San Diega poznáte další dominanty města.

Mezi ty největší lákadla San Diega patří jednoznačně Balboa park. Tento areál sestává z několika nádherných zahrad s příznačnými názvy, např. Palm Canyon (Palmový kaňon), Desert Cactus Garden (zahrada pouštních kaktusů), Japanese Friendship Garden (Japonská zahrada přátelství) atd. Z ostatních atraktivit San Diega stojí za zmínku nábřeží Embarcadero, kde jsou k vidění exponáty muzea Maritime Museum. Děti jistě ocení zoologickou zahradu a obří mořský komplex Sea World.

Další užitečné informace pro cestu do destinace San Diego:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy