Levné letenky San José

Rezervace letenky

 • Exotika! Letenky do KOSTARIKY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro San José:


Rezervace letenek San José

Levné letenky San José vás zavedou do oblasti Střední Ameriky, kde se nachází Kostarika a její metropole San José. San José je zasazeno do vnitrozemí Kostariky, oblasti, které se říká centrální údolí. San José se rozprostírá na území o celkové rozloze 44,62 kilometrů čtverečních. Podle posledních odhadů žije v San José více než 345 tisíc obyvatel. Díky rezervaci akční letenky San José přiletíte na mezinárodní letiště Aeropuerto Internacional Juan Santamaría, které je od města vzdálené asi dvacet kilometrů.

Levné lety San José

Levné lety do San José představují zajímavou a dobrodružnou cestu za nádhernou přírodou, v jehož lůně se nachází právě město San José. Kostarická metropole San José leží v nadmořské výšce přesahující tisíc metrů. I přesto, že San José je moderní město, které nabízí mnoho zajímavostí, přece jen nejvíce láká okolní příroda. Panenská a exotická příroda je jednoznačně největší lákadlo Kostariky, kterou nepředčí ani její hlavní město San José. Využijte akční letenky do San José, které slouží jako výchozí bod do lůna tohoto tropického ráje.

Pokud si objednáte levné lety San José, poznáte jeho lákavé okolí, které z něj činí turisticky přitažlivé město. V okolí San José najdete tropické lesy, které jsou domovem pro rozmanitou faunu a flóru, hory a vulkány, zelená údolí a řeky. Je zde vybudováno mnoho turistických stezek a zón pro pěší túry. Nechte se zlákat nabídkou akční letenky San José a vydejte se na výpravu za stále činnými sopkami Poaz a Irazu. Sopka Irazu dosahuje výšky 3.432 metrů. Tento údaj z ní činí nejvyšší bod v celé Kostarice.

Nabídka letenek San José

Žádný z turistů, kteří využijí nabídku levné letenky do San José, jistě nevynechá prohlídku samotného centra města. San José ukazuje svým návštěvníkům dvě tváře. Jedna z nich se pyšní stavbami dokazující koloniální minulost a druhá pak moderními výškovými budovami reprezentující naopak současnost. Kostarika je bývalou španělskou kolonií, tudíž se zde hovoří španělsky. Turisté se však bez větších potíží domluví angličtinou.

Akční letenky San José

Akční letenky do San José jsou mimo jiné určeny milovníkům umění a kultury. Ve městě San José najdete mnoho muzeí i galerií, např. Národní muzeum (Museo Nacional de Costa Rica), Numismatické muzeum (Museos de Numismática) a muzeum přírodní historie (Museo de Ciencias Naturales La Salle). Neméně zajímavou návštěvu představuje muzeum zlata, kde jsou k vidění unikátní exponáty šperků z předkolumbovského období. Zajímavá je také budova Národního divadla.

Samozřejmě nemůžeme opomenout zmínit se o San José také jako o městě zábavy a bujarého nočního života. Milovníci žhavých latinskoamerických tanců mají příležitost ukázat svůj temperament v mnoha klubech, diskotékách a barech, jež mají vskutku opojnou atmosféru.

Další užitečné informace pro cestu do destinace San José:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:COSTARICA COLON
Země: Kostarika
Kontinent: Střední Amerika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kostarické republiky
Dessauer Strasse 28/29, 10963 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2639 8990

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy