Levné letenky San José

Rezervace letenky

 • Levné letenky San Jose - Kostarika

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro San José:

 • 05.03.2019 | Levné letenky San Jose - Kostarika - 11 764 Kč/459 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - San José (SJO) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od března do června 2019. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 11.01.2019 | TIP! Letenky Praha - Kostarika - 14 768 Kč/576 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - San José (SJO) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od března do října 2019. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 30.05.2018 | Akční letenky do Kostariky - 10 080 Kč/373 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - San José (SJO) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. K dispozici jsou poslední podzimní termíny v říjnu 2018. Lety provozuje letecká společnost Condor.

 • 24.05.2018 | Levné letenky Praha - Kostarika - 12 772 Kč/473 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - San José (SJO) a zpět rezervujte online do 28. května 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2018 do ledna 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 07.08.2017 | Levné letenky San Jose - Kostarika - 10 309 Kč/368 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - San José (SJO) a zpět rezervujte online do 31. srpna 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety do 31. března 2018. Lety provozuje německý národní dopravce Lufthansa.

 • 24.10.2016 | Levné letenky Kostarika - 13 914 Kč/497 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - San Jose (SJO) a zpět lze rezervovat online do vyprodání nebo aktualizace. Volné termíny jsou k dispozici od listopadu 2016 do dubna 2017. Lety provozuje kanadský dopravce Air Canada.

 • 11.01.2016 | Letenky Praha - San Jose od 15.152 Kč / 541 Euro - 15 152 Kč

  Oblast střední Ameriky láká na jedinečné turistické cíle, kde každého návštěvníka čekají vskutku ojedinělé zážitky, úchvatná příroda i exotická fauna a flóra. Opojnou atmosféru doplňuje vlhké tropické podnebí, které je pro tuto oblast charakteristické. Využitím naší nabídky poletíte do San Jose, hlavního města Kostariky, které je často pouze výchozím bodem do místní džungle.

 • 15.10.2015 | Tip! Letenky do San Jose od 12.969 Kč / 463 Euro - 12 969 Kč

  Za opravdovými cestovatelskými zážitky se vydejte do Kostariky. "Perla" Střední Ameriky představuje klidné místo pro poznávání místní úchvatné přírody, kterou tvoří tropické deštné pralesy s neuvěřitelně rozmanitou přehlídkou tropické fauny a bohaté květeny, vysoké sopky, řeky i příkrá údolí. Největším lákadlem a klenotem místní přírody jsou ovšem písečné pláže omývané křišťálovými vodami moře, kde můžete plavat s delfíny, želvami i velrybami. S naší nabídkou přiletíte do města San Jose, kde je k vidění řada památek a staveb včetně typického městského života.

 • 06.03.2015 | San Jose - Kostarika od 14.336 Kč / 512 Euro - 14 336 Kč

  Středoamerický stát Kostarika, to je především poznávání neuvěřitelně krásné a rozmanité přírody. Naše nabídka vás zavede do San Jose, což je výchozí bod do exotické přírody, která okouzlí úplně každého.

 • 01.08.2014 | San José - Kostarika od 12.548 Kč / 448 Euro - 12 548 Kč

  Kostarika, to je především tropická příroda s exotickou a rozmanitou faunou a flórou. San José je centrem všeho dění, kde začíná a většinou i končí dobrodružné putování po této středoamerické zemi, kterou navštěvuje stále více turistů. Prostřednictvím naší nabídky můžete tuto úchvatnou zemi poznat také vy.


Rezervace letenek San José

Levné letenky San José vás zavedou do oblasti Střední Ameriky, kde se nachází Kostarika a její metropole San José. San José je zasazeno do vnitrozemí Kostariky, oblasti, které se říká centrální údolí. San José se rozprostírá na území o celkové rozloze 44,62 kilometrů čtverečních. Podle posledních odhadů žije v San José více než 345 tisíc obyvatel. Díky rezervaci akční letenky San José přiletíte na mezinárodní letiště Aeropuerto Internacional Juan Santamaría, které je od města vzdálené asi dvacet kilometrů.

Levné lety San José

Levné lety do San José představují zajímavou a dobrodružnou cestu za nádhernou přírodou, v jehož lůně se nachází právě město San José. Kostarická metropole San José leží v nadmořské výšce přesahující tisíc metrů. I přesto, že San José je moderní město, které nabízí mnoho zajímavostí, přece jen nejvíce láká okolní příroda. Panenská a exotická příroda je jednoznačně největší lákadlo Kostariky, kterou nepředčí ani její hlavní město San José. Využijte akční letenky do San José, které slouží jako výchozí bod do lůna tohoto tropického ráje.

Pokud si objednáte levné lety San José, poznáte jeho lákavé okolí, které z něj činí turisticky přitažlivé město. V okolí San José najdete tropické lesy, které jsou domovem pro rozmanitou faunu a flóru, hory a vulkány, zelená údolí a řeky. Je zde vybudováno mnoho turistických stezek a zón pro pěší túry. Nechte se zlákat nabídkou akční letenky San José a vydejte se na výpravu za stále činnými sopkami Poaz a Irazu. Sopka Irazu dosahuje výšky 3.432 metrů. Tento údaj z ní činí nejvyšší bod v celé Kostarice.

Nabídka letenek San José

Žádný z turistů, kteří využijí nabídku levné letenky do San José, jistě nevynechá prohlídku samotného centra města. San José ukazuje svým návštěvníkům dvě tváře. Jedna z nich se pyšní stavbami dokazující koloniální minulost a druhá pak moderními výškovými budovami reprezentující naopak současnost. Kostarika je bývalou španělskou kolonií, tudíž se zde hovoří španělsky. Turisté se však bez větších potíží domluví angličtinou.

Akční letenky San José

Akční letenky do San José jsou mimo jiné určeny milovníkům umění a kultury. Ve městě San José najdete mnoho muzeí i galerií, např. Národní muzeum (Museo Nacional de Costa Rica), Numismatické muzeum (Museos de Numismática) a muzeum přírodní historie (Museo de Ciencias Naturales La Salle). Neméně zajímavou návštěvu představuje muzeum zlata, kde jsou k vidění unikátní exponáty šperků z předkolumbovského období. Zajímavá je také budova Národního divadla.

Samozřejmě nemůžeme opomenout zmínit se o San José také jako o městě zábavy a bujarého nočního života. Milovníci žhavých latinskoamerických tanců mají příležitost ukázat svůj temperament v mnoha klubech, diskotékách a barech, jež mají vskutku opojnou atmosféru.

Další užitečné informace pro cestu do destinace San José:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:COSTARICA COLON
Země: Kostarika
Kontinent: Střední Amerika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kostarické republiky
Dessauer Strasse 28/29, 10963 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2639 8990

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy