Levné letenky San Juan

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Portorika

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro San Juan:

 • 01.11.2018 | Levné letenky do Portorika - 10 767 Kč/399 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - San Juan (SJU) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do června 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 23.04.2018 | Levné letenky do Portorika - 9 262 Kč/343 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - San Juan (SJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety do 17. května a od 29. října do 13. prosince 2018. Lety provozuje letecká společnost American Airlines.

 • 15.12.2017 | Levné letenky do Portorika - 9 344 Kč/346 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - San Juan (SJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje volné termíny odletů v období dubna 2018. Lety provozují aerolinky Delta Airlines, KLM a Air France.

 • 18.10.2017 | Levné letenky Portoriko - 10 534 Kč/390 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - San Juan (SJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje volné termíny odletů v období května 2018. Lety provozují aerolinky Delta Airlines, KLM a Air France.

 • 23.08.2017 | Levné letenky Portoriko - 10 913 Kč/390 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - San Juan (SJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2017 do června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air Europa.

 • 18.08.2016 | AKCE! Letenky San Juan - Portoriko - 9 388 Kč/335 EUR

  Levné letenky Milán (MIL) - San Juan (SJU) a zpět je možné rezervovat online do 18. sprna 2016 nebo do vyprodání. Tarifní podmínky zahrnují odlety od 18. srpna do 30. listopadu 2016. Lety provozuje letecká společnost Air Europa.

 • 19.04.2016 | Levné letenky do Portorika - 13 134 Kč/469 EUR

  Levné letenky do exotického Portorika nabízejí aerolinky American Airlines. Levné letenky Mnichov (MUC) - San Juan (SJU) a zpět je možné rezervovat pouze dnes 19. dubna 2016. Odlety jsou možné od 12. května do 16. září 2016. Přestupy dle individuální volby letu. Maximální délka pobytu je 3 měsíce.

 • 01.03.2016 | Letenky San Juan - Portoriko - 11 311 Kč/404 EUR

  Letecká společnost Air Europa zve k cestě do exotického Portorika. Levné letenky Miláno (MIL) - San Juan (SJU) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Cestovat lze během dubna a srpna 2016. Lety jsou operovány s přestupem v Madridu.

 • 17.08.2015 | Tip! Letenky do Portorika od 9.501 Kč / 339 Euro - 9 501 Kč

  Pro cestovatele a dobrodruhy jsou stále více atraktivní země, které nejsou postiženy masovým turismem a kam ještě lidská noha nevkročila. Právě tato místa totiž nabízejí nabízejí panenskou přírodu a s ní i rozmanitou faunu a flóru typickou pro danou oblast. K takovým zemím patří také ostrov Portoriko. Kromě lákavých pláží pak stojí za to vydat se do vnitrozemí ostrova, jehož prohlídka patří k hlubokým zážitkům.

 • 21.07.2015 | Tip! Letenky do Portorika od 12.973 Kč / 463 Euro - 12 973 Kč

  Exotika...Oblast, která láká stále více turistů lačnících po tropické přírodě i atmosféře. Mezi taková místa patří mimo jiné Portoriko nacházející se v Karibiku. Naše nabídka vás zavede do hlavního města San Juan, kde je startovní bod při poznávání této tropické země. Veškeré bohatství Portorika je spatřováno především v přírodě. Žije zde mnoho ohrožených a velmi vzácných druhů živočichů a rostlin, neméně lákavé jsou také místní malebné pláže.


San Juan - letenky levně

Levné letenky San Juan vás levně zvou k návštěvě dalekého Portorika, které je součástí tzv. Velkých Antil. Portoriko je ostrov, který hledejte v malebné oblasti Karibiku. Jeho nejbližšími sousedy jsou Dominikánská republika a British Virgin Islands. Akční letenky San Juan jsou možností, jak levně poznat jeho hlavní a zároveň také největší město San Juan (oficiálně Municipio de la Ciudad Capital San Juan Bautista). San Juan má své místo na severním pobřeží Portorika. Jeho břehy omývají vody Atlantského oceánu. San Juan se rozkládá na území o celkové rozloze 199 kilometrů čtverečních. V San Juanu žije okolo 400.000 obyvatel.

Levné lety San Juan

Levné lety do San Juanu jsou připraveny pro všechny turisty, jež láká karibská oblast. San Juan má dobře rozvinutou infrastrukturu, disponuje mezinárodním letištěm Luise Muñoze Marino, obrovským přístavem a také je zde vybudován systém metra s šestnácti stanicemi Tren Urbano. San Juan je významnou dopravní tepnou celého Portorika. Akční letenky do San Juanu jsou dobrou příležitostí, jak poznat exotickou metropoli San Juan, které navštěvuje jen velmi málo turistů z oblasti střední Evropy. V posledních letech je však přece jen zaznamenán větší zájem o Karibik a tudíž i o méně objevená města.

Rezervace letenek San Juan

Díky rezervaci levné letenky San Juan máte možnost poznat tzv. Starý a Nový San Juan. Starou část města leží na samostatném ostrůvku a od pevniny jej dělí asi sto metrů široký průliv. Stará část města je symbolem historie. Jakmile stanete na prahu této části San Juanu, dýchne na vás atmosféra minulosti a připomíná dobu španělské nadvlády. Skutečnost, že město má za sebou opravdu dlouhou historii dokazují vysoké hradby, které měly chránit město před nájezdy pirátů. Jelikož Portoriko můžeme přeložit jako „bohatý přístav“, jsou útoky pirátů pochopitelné.

Akční letenky San Juan

Akční letenky San Juan vám umožní letět na nejbohatší ostrov karibské oblasti. Portoriko byl nejbohatší ostrov Karibiku a toto prvenství si drží i v současné době. V nové části San Juanu je hojně turisticky navštěvovaná nádherná pobřežní promenáda Condado, podél níž jsou rozestavěny obchody, restaurace, bary a obchůdky se suvenýry. Další zajímavostí nové části San Juanu je tzv. Zlatá míle, což představuje obchodní a ekonomické centrum města. Při procházce městem pak narazíte ještě na Kapitol, kde má sídlo vláda. Levné letenky do San Juanu jsou dobrou volbou pro každého, kdo rád objevuje exotická a historická místa.

Akční lety San Juan

Hlavní turistická sezóna zde probíhá od prosince do dubna. Panuje zde tropické a vlhké klima. Teploty jsou celoročně velmi příjemné, více prší v období června až srpna, naopak suššími měsíci jsou leden až březen. Pokud využijete nabídku akční lety do San Juanu, můžete obdivovat komplex historických staveb, které nesou pečeť kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o pevnosti San Felipe del Morro, San Cristobál a El Cañuelo. Oficiální název souboru těchto památek je „La Fortaleza a Národní historické místo v San Juanu na Portoriku“.

Další užitečné informace pro cestu do destinace San Juan:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:
Měna:
Země: Portoriko
Kontinent: Střední Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy