Levné letenky San Juan

Rezervace letenky

 • Exotika! Letenky do PORTORIKA

  Levné letenky Mnichov (MUC) ↔  San Juan (SJU) rezervujte online nebo do 15. listopadu 2024 nebo do vyprodání.


  Cestovní období:
  odlety do 21. března 2024

  Letecká společnost: Delta Airlines

  Cena akční letenky od:

  12 400 Kč 503 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Odlet: Mnichov
 • Mezipřistání (přestup): Atlanta
 • Zavazadla: 1 ks příruční zavazadlo do 8 kg + 1 malé osobní do 2 kg, odbavené zavazadlo za příplatek
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro San Juan:


San Juan - letenky levně

Levné letenky San Juan vás levně zvou k návštěvě dalekého Portorika, které je součástí tzv. Velkých Antil. Portoriko je ostrov, který hledejte v malebné oblasti Karibiku. Jeho nejbližšími sousedy jsou Dominikánská republika a British Virgin Islands. Akční letenky San Juan jsou možností, jak levně poznat jeho hlavní a zároveň také největší město San Juan (oficiálně Municipio de la Ciudad Capital San Juan Bautista). San Juan má své místo na severním pobřeží Portorika. Jeho břehy omývají vody Atlantského oceánu. San Juan se rozkládá na území o celkové rozloze 199 kilometrů čtverečních. V San Juanu žije okolo 400.000 obyvatel.

Levné lety San Juan

Levné lety do San Juanu jsou připraveny pro všechny turisty, jež láká karibská oblast. San Juan má dobře rozvinutou infrastrukturu, disponuje mezinárodním letištěm Luise Muñoze Marino, obrovským přístavem a také je zde vybudován systém metra s šestnácti stanicemi Tren Urbano. San Juan je významnou dopravní tepnou celého Portorika. Akční letenky do San Juanu jsou dobrou příležitostí, jak poznat exotickou metropoli San Juan, které navštěvuje jen velmi málo turistů z oblasti střední Evropy. V posledních letech je však přece jen zaznamenán větší zájem o Karibik a tudíž i o méně objevená města.

Rezervace letenek San Juan

Díky rezervaci levné letenky San Juan máte možnost poznat tzv. Starý a Nový San Juan. Starou část města leží na samostatném ostrůvku a od pevniny jej dělí asi sto metrů široký průliv. Stará část města je symbolem historie. Jakmile stanete na prahu této části San Juanu, dýchne na vás atmosféra minulosti a připomíná dobu španělské nadvlády. Skutečnost, že město má za sebou opravdu dlouhou historii dokazují vysoké hradby, které měly chránit město před nájezdy pirátů. Jelikož Portoriko můžeme přeložit jako „bohatý přístav“, jsou útoky pirátů pochopitelné.

Akční letenky San Juan

Akční letenky San Juan vám umožní letět na nejbohatší ostrov karibské oblasti. Portoriko byl nejbohatší ostrov Karibiku a toto prvenství si drží i v současné době. V nové části San Juanu je hojně turisticky navštěvovaná nádherná pobřežní promenáda Condado, podél níž jsou rozestavěny obchody, restaurace, bary a obchůdky se suvenýry. Další zajímavostí nové části San Juanu je tzv. Zlatá míle, což představuje obchodní a ekonomické centrum města. Při procházce městem pak narazíte ještě na Kapitol, kde má sídlo vláda. Levné letenky do San Juanu jsou dobrou volbou pro každého, kdo rád objevuje exotická a historická místa.

Akční lety San Juan

Hlavní turistická sezóna zde probíhá od prosince do dubna. Panuje zde tropické a vlhké klima. Teploty jsou celoročně velmi příjemné, více prší v období června až srpna, naopak suššími měsíci jsou leden až březen. Pokud využijete nabídku akční lety do San Juanu, můžete obdivovat komplex historických staveb, které nesou pečeť kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o pevnosti San Felipe del Morro, San Cristobál a El Cañuelo. Oficiální název souboru těchto památek je „La Fortaleza a Národní historické místo v San Juanu na Portoriku“.

Další užitečné informace pro cestu do destinace San Juan:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:
Měna:
Země: Portoriko
Kontinent: Střední Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

cestovní výstrahy