Levné letenky San Salvador

Rezervace letenky

 • Levné letenky San Salvador

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro San Salvador:

 • 09.04.2019 | Levné letenky San Salvador - 11 601 Kč/453 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - San Salvador (SAL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do února 2020. Lety provozuje letecká společnost Aeromexico.

 • 24.10.2016 | Akční letenky San Salvador - 13 273 Kč/474 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - San Salvador (SAL) a zpět lze rezervovat online do vyprodání nebo aktualizace. Cestovat lze v období od listopadu 2016 do dubna 2017. Lety provozuje americký dopravce Delta Airlines.

 • 26.01.2016 | Letenky do San Salvadoru - 13 980 Kč/499 EUR

  Jarní cestu do exotické oblasti Střední Ameriky lze naplánovat s leteckou společností Delta Airlines. Akční letenky do San Salvadoru (SAL) s odletem z Mnichova (MUC) lze rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Cestovní období od února do května 2016. Přestup v americké Atlantě.

 • 11.10.2015 | Letenky do San Salvadoru od 12.468 Kč / 445 Euro - 12 468 Kč

  Salvador je nejmenší a nejhustěji obydlená země středoamerické oblasti. Za sebou zanechala pestrou a pohnutou historii včetně občanské války, která ji silně poznamenala. Salvadoru však zůstalo tropické klima, exotická a pestrá příroda i charakteristická atmosféra. S naší nabídkou navštívíte také San Salvador, kde lze vidět řadu památek a zajímavostí, např. budovu Národního divadla, Národní palác či metropolitní katedrálu aj.


Nabídka letenek San Salvador

Nechte se zlákat nabídkou levné letenky San Salvador k cestě do daleké středoamerické země Salvador a jeho hlavního města San Salvador. Salvadorská metropole San Salvador má své místo ve střední části Salvadoru. San Salvador je druhým největším městem v celé oblasti Střední Ameriky. Paradoxně je Salvador nejmenší zemí této oblasti, ale také nejhustěji zalidněnou. Akční letenky San Salvador jsou dobrou volbou pro turisty zajímající se o dosud neobjevená místa naší planety. V salvadorské metropoli San Salvador na vás čekají nevšední zážitky.

Levné lety San Salvador

Levné lety do San Salvadoru vás zavedou do města, kde vládne tropické a vlhké podnebí. Pro turisty ze střední části Evropy je naprosto ojedinělé. Teploty vzduchu jsou celoročně příjemné. V období května až října je velmi teplo, ale také zde vydatně prší. Tropické klima je jedním z lákadel San Salvadoru. Samotná salvadorská metropole však disponuje mnoha dalšími lákadly. Využijte akční letenky do San Salvadoru k cestě do San Salvadoru, kde poznáte mnoho zajímavostí.

Rezervace letenek San Salvador

Díky rezervaci levné letenky San Salvador navštívíte město San Salvador, kde žije více než 550 tisíc obyvatel. Celková rozloha města San Salvador činí 72 kilometrů čtverečních. S přidruženými aglomeracemi je však počet obyvatel daleko vyšší. San Salvador patří k nejvýznamnějším metropolím celé středoamerické oblasti. Objednejte si akční letenky San Salvador a poznejte více z historie města. Počátky vzniku města San Salvador se datují do roku 1525, kdy se zde usadili Španělé. Město i celá země byla v područí Španělů celá dlouhá tři století. V roce 1821 pak byla vyhlášena nezávislost na Španělsku.

Koupě letenek San Salvador

Pokud máte v plánu cestovat do Střední Ameriky, pak stojí za to koupit si levné letenky do San Salvadoru. Město skrývá několik významných památek, které stojí rozhodně za vidění. Jednou z dominant San Salvadoru je jednoznačně metropolitní katedrála, Národní palác, (bývalé sídlo vlády), který byl vystavěn v letech 1905 až 1911 a také budova Národního divadla, jehož slavnostní otevření proběhlo v roce 1917. Ve městě uvidíte několik významných staveb pocházejících z dob kolonizace, tudíž jsou zde patrné španělské architektonické prvky.

Akční letenky San Salvador

Nenechte si ujít nabídku akční letenky do San Salvadoru k poznávání San Salvadoru, města, které leží v poměrně vysoké nadmořské výšce (600-900 metrů nad mořem). Město je oklopeno horami a krásnou nedotčenou přírodou. Příroda je jedním z magnetů Salvadoru. Okolí města San Salvador tvoří vulkány, hory, lesy, zelená údolí a řeky, kde žije velmi rozmanitá fauna a flóra. Nutno dodat, že město San Salvador, podobně jako jiná města v oblasti Střední a Jižní Ameriky sužuje vysoké procento kriminality a také znečištění ovzduší.

Další užitečné informace pro cestu do destinace San Salvador:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:ELSALVADR COLON
Země: Salvador
Kontinent: Střední Amerika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Salvadorské republiky
Joachim-Karnatz-Allee 47, 10557 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-206 46 60

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Salvadoru
Colonia Avila, Pasaje 3, 2644 San Salvador San Salvador Casa nro. 115

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00503/22230645, 22983961, 22983962


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy