Levné letenky Santiago de Chile

Rezervace letenky

 • Cenový hit! Letenky do CHILE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Santiago de Chile:


Nabídka letenek - Santiago de Chile

Prostřednictvím nabídky levné letenky Santiago de Chile navštívíte přibližně sedmimilionovou metropoli Santiago de Chile. Toto moderní a velmi živé město najdete asi uprostřed země. Santiago de Chile je jedno z nejrušnějších měst na jihoamerickém kontinentu. V poslední době zažívá velký rozvoj. Santiago de Chile je jednou z metropolí, na které se nezapomíná. Akční letenky Santiago de Chile vás zavedou do jihoamerického státu Chile, kde leží Santiago de Chile, s kulisou známých velehor Cordillera de los Andes. Majestátní hory dotvářejí celkový dojem a atmosféru města. Městem protéká řeka Mapocho.

Levné letenky do Santiaga de Chile jsou možností, jak poznat nádherné město plné památek a monumentů. Výhodná poloha města poskytuje dostatek možností k výletům do okolí. Hlavní tepnou města je náměstí Plaza de Armas, kde stojí několik hlavních dominant města – katedrála, Národní historické muzeum, Národní knihovna, budova divadla pocházející z roku 1857, dále budova Centrální pošty pocházející z roku 1882 atd. Objednejte si akční letenky do Santiaga de Chile a vydejte se do centra města, kde ještě uvidíte budovu Prezidentského paláce Palacio de La Moneda a Justičního paláce.

Santiago de Chile - levné lety

Velmi důležitou úlohu v historii města hraje samozřejmě koloniální období, ze kterého pochází málo staveb, ale přesto jsou významná. Nejstarší stavbou z období kolonizace je františkánský kostel San Francisco s klášterem. Kostel se začal stavět už v roce 1586. Levné lety Santiago de Chile vám umožní prohlédnout si celou řadu portrétů (celkem 644) řádu františkánů. Další koloniální stavbou je dům Casa Colorada (Červený dům) z roku 1769, kde je současné době zřízeno muzeum. Příjemným zpestřením je městský trh v Mercado Central, který je lákadlem pro návštěvníky města.

Rezervace letenek Santiago de Chile

Díky rezervaci akční letenky Santiago de Chile poznáte také jednu z turistických atrakcí města, kterou představuje televizní věž Torre Entel. Z její plošiny se vám naskytne fascinující výhled na celé město a okolí. Věž je vysoká 128 metrů a byla postavena v sedmdesátých letech minulého století. Televizní věž je symbolem města. Mezi atraktivní stavby města patří také mrakodrap Gran Torre Santiago, který disponuje 63 patry a dosahuje výšky 300 metrů. Santiago de Chile je ekonomickým, kulturním a politickým střediskem celé země.

Pokud se rozhodnete cestovat do Santiaga de Chile, pak si rezervujte levné letenky do Santiaga de Chile. Zábavu nabízí nespočet barů, restaurací a klubů. Je zde také mnoho divadel, muzeí a také se můžete zúčastnit několika kulturních a společenských akcí. Pro milovníky přírody jsou připraveny akční letenky do Santiaga de Chile. Okolí města nabízí skvělé podmínky pro výlety, např. vycházka na kopec Cerro San Cristóbal s výškou 880 metrů nabízí krásný pohled na město. Velmi turisticky vyhledávaný je lyžařský resort Valle Nevado.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Santiago de Chile:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:CHILEAN PESO
Země: Chile
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Chilské republiky
U Vorlíků 4/623, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 315 064, 224 313 176

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Chile
Av. El Golf 254, Las Condes, Santiago de Chile

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00562/2321066, 2311910


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy