Levné letenky Santiago de Compostela

Rezervace letenky

 • Letenky Santiago de Compostela

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Santiago de Compostela:

 • 19.03.2019 | Letenky Santiago de Compostela - 4 045 Kč/158 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Santiago de Compostela (SCQ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2019 do února 2020. Lety provozuje letecká společnost Lufthansa.

 • 17.10.2017 | Letenky Santiago de Compostela - 3 760 Kč/139 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Santiago de Compostela (SCQ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2017 do srpna 2018. Lety provozuje letecká společnost Lufthansa.

 • 08.06.2015 | Santiago de Compostela - Španělsko od 2.963 Kč / 106 Euro - 2 963 Kč

  Santiago de Compostela je hlavním městem Galicie a najdete jej na severozápadě Španělska. V turistickém ruchu je v povědomí jako jedno z nejvýznamnějších poutních míst Evropy (např. Svatojakubská cesta atd.). Zdejší úchvatné církevní stavby, baziliky, kostely, katedrály a další svatostánky patří k opravdovým dominantám, např. bazilika Santiago de Compostela, katedrála sv. Jakuba, klášter benediktinů s kostelem a mnoho dalších.


Santiago de Compostela – letenky levně

S rezervací levné letenky Santiago de Compostela poletíte levně na jih Evropy, přesněji na Pyrenejský poloostrov, který z velké části zabírá Španělsko (Španělské království). Právě na severozápadě Španělska se nachází známý turistický cíl – město Santiago de Compostela. Toto malebné město s příjemnou atmosférou sice nepatří ke klasickým prázdninovým destinacím, nicméně v obležení turistů je ze zcela jiného důvodu. V cestovním a turistickém ruchu má zásadní postavení – je totiž velmi významným poutním místem, od dob středověku dokonce jedním z nejvýznamnějších na celém území Evropy. Pokud patříte k poutníkům, kteří ještě neměli možnost poznat toto město, pak využijte nabídku akční letenky Santiago de Compostela.

Akční lety do Santiago de Compostela

Využijte akční lety do Santiago de Compostela k návštěvě půvabného španělského městečka, které nese od roku 1982 status hlavního města Galicie. Svůj věhlas a zájem z řad poutníků si město získalo především díky skutečnosti, že právě zde působil sv. Jakub Starší, jeden z dvanácti apoštolů. Písemné prameny o historii města vypovídají o staré legendě, kdy byly údajně na území dnešního města nalezeny ostatky tohoto světce, a to v katedrále pocházející z 9. století. Je známo, že sv. Jakub Starší byl vyslán jako Kristům učedník na misii do Pyrenejí. Po návratu z této misie byl však popraven. Místní katedrála je každoročním cílem Svatojakubské pouti, které se účastní na tisíce poutníků. Někteří z nich pak svou pouť končí až v sousedním Portugalsku. Levné letenky do Santiago de Compostela jsou možností, jak poznat toto i jiná svatá místa v městečku.

Santiago de Compostela – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Santiago de Compostela navštívíte město, o němž málokdo ví, že spolu s českou metropolí by vyhlášeno jako Evropské hlavní město kultury roku 2000. Název města je odvozeno z latinského slovního spojení Campus Stallae, což lze přeložit jako „mléčná dráha“. Jeho rozloha činí 223 kilometrů čtverečních a žije zde okolo 956 tisíc obyvatel. Jelikož založení města sahá k přelomu 4. a 5. století, jsou zde k vidění opravdové skvosty. Kromě již zmíněné místní katedrály je to např. klášter benediktinů s kostelem, klášter s kostelem dominikánů, klášter karmelitánů s kostelem Panny Marie Sněžné aj. Nelze nezmínit také historickou budovu místní univerzity založené již v 15. století. Za prohlídku stojí také moderní čtvrť Praza de Galicia či Centrum moderního umění Galicie. Rezervujte si online akční letenky Santiago de Compostela a poznejte více z poutavé historie města.

Koupě letenek Santiago de Compostela

S koupí levné letenky do Santiago de Compostela se nabízí skvělá příležitost poznat španělské Santiago de Compostela. Celkový dojem z městečka umocňuje také příjemné středomořské klima doprovázené celoročně příjemnými teplotami. Akční letenky do Santiago de Compostela jsou určeny především zájemcům o historii, kulturu i duchovní hodnoty.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Santiago de Compostela:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy