Levné letenky Santo Domingo

Rezervace letenky

 • Letenky Dominikánská republika

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Santo Domingo:


Levné letenky Santo Domingo

Levné letenky Santo Domingo vás zavedou do Karibiku, což je nádherná oblast plná tropických ostrovů lákající davy turistů lačnících po exotice a tropech. Perlou této malebné oblasti je Dominikánská republika, která se těší velké turistické oblíbenosti. Pro české turisty je tato destinace zatím méně finančně dostupná, nicméně ti, kterým se podaří tuto zemi navštívit o ní hovoří pouze v superlativech. Akční letenky Santo Domingo dávají možnost strávit příjemné chvíle v tropické oblasti, která se pyšní především překrásnou přírodou, bělostnými plážemi a smaragdovou vodou Karibského moře. Podle UNESCO jsou právě tady ty nejkrásnější pláže na světě.

Santo Domingo – letenky levně

S koupí levné letenky do Santo Dominga přiletíte levně na jih ostrova Hispaniola, kde se nachází Santo Domingo. Santo Domingo je hlavním a největším městem Dominikánské republiky. Santo Domingo (oficiální název Santo Domingo de Guzmán) leží v provincii Distrito Nacional nedaleko ústí řeky Ozama. Santo Domingo je kulturním, politický, společenským a hospodářským centrem Dominikánské republiky. Obyvatelé této multikulturní metropole tvoří míšenci (zhruba 73%), běloši (16%) a černoši (11%). Santo Domingo je z pochopitelných důvodů také město, kde žije nejvíce obyvatel. Jejich počet se odhaduje asi na tři miliony. Rozloha města pak činí 104 km čtverečních. Využijte akční letenky do Santo Dominga k návštěvě překrásné karibské země.

Santo Domingo – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Santo Domingo přiletíte na jedno ze dvou mezinárodních letišť - Las Américas International Airport nebo La Isabela International Airport. Město má význam také jako důležitý přístav. Ačkoliv je Santo Domingo pouze vstupní branou do dalších letovisek Dominikánské republiky, přece jen stojí za to město více poznat a prohlédnout si jeho zajímavosti. Mnoho návštěvníků většinou míří do historické části zvané Zona Colonial, kde jsou k vidění stavby a památky reprezentující španělský koloniální styl. Z nejvýznamnějších památek jmenujme např. nejstarší americkou katedrálu, pozůstatky nejstarší americké nemocnice, dům Kolumbovy rodiny, pevnost Ozama a další stavby. Tato část města je zapsána na seznam UNESCO. Rezervujte si online akční letenky Santo Domingo a poznejte i další zajímavá místa města.

Levné lety do Santo Dominga

Využijte levné lety do Santo Dominga k návštěvě této metropole a poznávání její historie. Město založil v roce 1496 Bartoloměj Kolumbus. Významnou roli v historii města hraje španělská kolonizace. Z tohoto období také pochází teze „Vstupní brána do Karibiku“. Absolutní svobodu pak Santo Domingo získalo v roce 1844, kdy bylo také vyhlášeno hlavním městem. Akční letenky do Santo Dominga představují příjemně strávené chvíle v Dominikánské republice, multikulturní zemi pyšnící se překrásnou přírodou i památkami.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Santo Domingo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:DOMINICAN PESO
Země: Dominikánská republika
Kontinent: Střední Amerika

Zastupitelství v České republice

Generální konzulát Dominikánské republiky
Nad Strakovkou 2291/9, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
241 409 939

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Dominikánské republice
Ave. Bolívar No. 830, La Esperilla, Santo Domingo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001809/6856900, 2215602


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy