Levné letenky Sao Paulo

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do BRAZÍLIE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Sao Paulo:


São Paulo - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky São Paulo navštívíte nejbohatší a největší město Latinské Ameriky. Sao Paulo je nejlidnatějším městem stejnojmenného brazilského státu. Pokud hledáte na mapě São Paulo, pak se zaměřte na jihovýchodní oblast Brazílie. São Paulo protíná řeka Teite. V São Paulu žije okolo 17 milionů obyvatel a podle odhadů bude toto číslo nadále vzrůstat. Samotní obyvatelé této brazilské metropole se říkají Paulistas. Akční letenky São Paulo jsou ideální volbou pro turisty milující jižanský temperament, vášeň a horkokrevnost.

Prostřednictvím online levné letenky do São Paula přiletíte do jednoho z nejkosmopolitnějších měst v celé Jižní Americe. Místní obyvatelé hovoří převážně portugalsky, avšak díky přílivu italských imigrantů není ojedinělá také portugalština s italskými dialekty. Ve městě však žije také početná japonská komunita a další přistěhovalci z Asie. São Paulo se rozprostírá na území v celkové rozloze 1.523 kilometrů čtverečních. Status největšího brazilského města získalo São Paulo v roce 1945. Akční letenky do São Paula vás zavedou do moderního velkoměsta, které má svou nezaměnitelnou atmosféru. Právě svou atmosférou si São Paulo získává stále více turistů - obdivovatelů.

Levné lety São Paulo

Pokud si objednáte levné lety São Paulo poznáte více z historie města. Počátky vzniku města se datují do roku 1554. Město vzkvétalo a status města získalo v roce 1711. Město se stalo ekonomickou a průmyslovou zónou hlavně díky kávovým plantážím. Vývoz kávy se stal hlavním ekonomickým odvětvím města i celé země. V současné době jsou v São Paulu sídla nadnárodních společností, mezinárodních bank a velkých mezinárodních firem. Akční letenky Sao Paulo vám umožní poznat moderní velkoměsto, které je kulturním, společenským, politickým a ekonomickým centrem Brazílie.

Koupě levné letenky São Paulo

Co všechno na vás čeká v São Paulu? Všichni turisté, kteří si koupí levné letenky do Sao Paula mohou navštívit mnoho zajímavostí. Jednou z nich je nespočet muzeí, např. Museo de Arte de São Paulo, kde jsou vystaveny k prohlídce obrazy takových světových mistrů, jako byli vlámský malíř P. Rubens, A. Renoir nebo Rembrandt. Tato díla jsou opravdovým lákadlem a magnetem turistů. Jelikož je v São Paulu více než 260 kin, 90 muzeí a 152 divadel, je předem zaručeno, že nudit se zde určitě nebudete.

Rezervace letenky São Paulo

Díky rezervaci akční letenky do Sao Paula stanete před symboly tohoto města, což jsou mrakodrapy. Kvůli mrakodrapům si São Paulo vysloužilo přezdívku „New York“ Jižní Ameriky. Procházku po São Paulu je možné zakončit relaxací a odpočinkem v Národním parku Ibiropura, který pochází z dílny světoznámého architekta Oscara Niemayera. Nemůžeme opomenout zmínit, že São Paulo, stejně jako celá Brazílie je fenoménem sportu, hlavně fotbalu, ale také je zde vybudovaný okruh pro závody vozů Formule 1.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Sao Paulo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:REAL
Země: Brazílie
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Brazilské federativní republiky
Panská 5, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 490 111, 224 321 910

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Brazílii
SES 805 Lote 21A Via L3 Sul, Asa Sul, CEP 70200-901 Brasília

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
005561/32427785, 32427905 , 0055 61 3248 2053 - /od 8.12.2008/


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy