Levné letenky Sao Tomé

Rezervace letenky

 • Letenky na Svatý Tomáš

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Sao Tomé:


Rezervace letenky São Tomé

S rezervací levné letenky São Tomé přiletíte do oblasti rovníku, kde se na ostrově Svatý Tomáš nachází město São Tomé. São Tomé je hlavním a zároveň největším městem souostroví nazvané Svatý Tomáš a Princův ostrov nacházející se v oblasti Guinejského zálivu přibližně 250 kilometrů od afrických břehů. Pokud využijete nabídku akční letenky São Tomé, pak vás čekají nevšední zážitky. São Tomé se rozprostírá na severovýchodním pobřeží stejnojmenného ostrova. Ostrov Svatý Tomáš je hlavním a nejlidnatějším ostrovem této malé ostrovní země.

Pokud jste rozhodnuti strávit nějaký čas v rovníkové Africe, pak si rezervujte levné letenky do São Tomé a vydejte se na cestu za kouzelným, malebným prostředím, kde panuje rovníkové klima, tak odlišné od středoevropského. Prakticky celý rok je velmi teplo, průměrná roční teplota se pohybuje okolo 25°C. Pro srovnání stojí za to zmínit, že průměrná roční teplota v ČR činí 10°C. Střídají se zde dvě období. Období dešťů začíná v listopadu a končí v květnu. Od června do října je pak méně srážek. Panuje zde typické rovníkové počasí s velmi vysokým procentem vlhkosti.

Akční letenky São Tomé

Akční letenky do São Tomé jsou dobrou volbou pro turisty, kteří nevyhledávají místa, jež jsou přeplněné turisty. Město São Tomé vám může zaručit, že zde opravdu není „hlava na hlavě“, neboť toto souostroví je málo známé. São Tomé je malebné město, které láká k romantické procházce ve dvou. São Tomé je exotické město protkané romantickými zákoutími, kavárničkami, obchody se suvenýry atd. Město São Tomé také láká kouzelnými zátokami, kde si naplno vychutnáte krásu tohoto místa.

São Tomé - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky São Tomé navštívíte půvabné město, které má také svá turistická lákadla. Všichni návštěvníci města São Tomé si jistě nenechají ujít pevnost São Sebastiao, prezidentský palác, katedrála svatého Tomáše a další. Na pobřeží jsou pak vystavěny moderní hotelové komplexy, které se neustále rozrůstají. São Tomé je pak také výchozím bodem do neméně překrásného okolí. Díky rezervaci online akční letenky São Tomé se vydejte na výlet k vrcholu nejvyšší hoře ostrova s názvem Pico de Sao Tome. Tento nejvyšší bod ostrova představuje vyhaslý vulkán dosahující výšky 2.024 metrů nad mořem.

Levné lety São Tomé

Levné lety do São Tomé představují možnost, jak poznat zajímavou historii města i celého souostroví. Významnou roli v historii města i ostrovů hraje kolonizace. Město bylo pod nadvládou Portugalců, kteří město i ostrovy objevili. Stalo se tak na sklonku 15. století. S malou přestávkou, kdy město okupovali Nizozemci, setrvali pod vlivem Portugalců až do roku 1975, kdy byla vyhlášena nezávislost města. Akční letenky do São Tomé jsou splněným snem každého cestovatele, který touží poznat pravý pozemský ráj, do kterého město São Tomé jednoznačně patří.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Sao Tomé:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:SAO TOME DOBRA
Průměrná teplota:25°C
Země: Svatý Tomáš a Princův ostrov
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Svatého Tomáše a Princova ostrova
Embassy of the Democratic Republic of Sao Tomé and Principe, Square Montgomery/Avenue de Tervuren 175, B-1150 Brusel

Kontakt na příslušné zastupitelství:
(0032)2/734 89 66

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Jihoafrické republice
936 Pretorius Street, Arcadia, 0083 Pretoria P.O.Box 13671, Hatfield 0028-Pretoria

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
002712 412 380, 0027 12 431 2380


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy