Levné letenky Sapporo

Rezervace letenky

 • Levné letenky Sapporo - Japonsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Sapporo:


Levné letenky Sapporo

Levné letenky Sapporo vás zavedou do Japonska, nádherné země s osobitou kulturou, která je pro každého cestovatele jedna z favoritů. Jedním z turistických cílů, kde si každý cestovatel vychutná atmosféru „Japonska“ je město Sapporo. Sapporo je pátým největším městem této ostrovní země. Rozprostírá se v jihozápadní části ostrova Hokkaidó. Když se řekne Sapporo, mnozí milovníci zimních sportů si okamžitě vybaví toto město jak dějiště Zimních olympijských her konaných v roce 1972. V Sapporu žije okolo dvou milionů obyvatel, přičemž celková rozloha města činí 1.121 kilometrů čtverečních. Využijte nabídku na akční letenky Sapporo a vydejte se do „země vycházejícího slunce“, jak se Japonsku také říká.

Akční lety do Sappora

Využijte akční lety do Sappora, jež jsou příslibem mnoha zážitků a nevšedně strávených chvil. Jedním z největší lákadel Sappora je Sněžný festival (Yuki Matsuri). Tato akce přitahuje každoročně turisty z celého světa. Jejich počet se odhaduje na dva miliony, což svědčí o oblíbenosti této události. Drtivá většina turistů, kteří v tomto období ( únor) navštíví Sapporo směřují své kroky na hlavní třídu Odori, kde jsou vystaveny obrovské sochy vytesány z ledu. Toto ledové království je skutečnou ozdobou města. Ještě působivější je pohled na sochy po setmění, kdy jsou nádherně osvícené. Děti si mohou užít legraci ve sněhovém bludišti, ale i pro dospělé je zde mnoho zábavy. Levné letenky do Sappora představují cestu za zábavou i poznáním.

Sapporo – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Sapporo přiletíte na letiště New Chistose, které je startovní bod k poznávání tohoto japonského města. Ihned po příletu je zapotřebí posunout ručičky vašich hodinek o sedm hodin napřed. Sapporo je od Prahy vzdálené vzdušnou čarou 8.479 kilometrů. Online rezervace akční letenky Sapporo jsou určeny také pro milovníky piva. To je další ze symbolů města. V místním pivovaru (Sapporo Brewing Company) se totiž vaří jedno z nejchutnějších piv v celém Japonsku. Místní zlatavý mok si již vysloužil i mezinárodní uznání. Exkurze do pivovaru s ochutnávkou místního vyhlášeného piva patří k příjemným zážitkům a zpestřením při poznávání města.

Levné letenky do Sappora

S koupí levné letenky do Sappora navštívíte japonské Sapporo, které je studnicí zážitků. Kromě výše popsaných událostí by bylo hříchem vynechat botanickou zahradu, kde je vystavena rozsáhlá expozice artefaktů, dále továrnu na čokoládu Ishiya či Muzeum moderního umění. Mezi dominanty města patří také Hodinová věž (Tokeidai) stojící nedaleko Odori bulváru. V Sapporu jsou také ideální podmínky pro provozování zimních sportů, neboť v okolí je vybudováno mnoho lyžařských areálů. Akční letenky do Sappora jsou jednoznačně výletem za zábavou, poznáním i kulturou.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Sapporo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:JAPANESE YEN

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Japonska
Maltézské nám. 6, 118 01 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 533 546, 257 530 884, 257 011 011

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Japonsku
16-14, Hiroo 2-chome, Shibuya-ku, 150-0012 Tokyo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00813/34008122-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy