Levné letenky Seattle

Rezervace letenky

 • Levné letenky Seattle - USA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Seattle:

 • 08.10.2018 | Levné letenky Seattle - USA - 9 625 Kč/356 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Seattle (SEA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety bez omezení až do 14. prosince 2018. Lety provozuje letecká společnost Icelandair.

 • 11.09.2018 | Tip! Letenky Seattle - USA - 7 165 Kč/265 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Seattle (SEA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2018 do března 2019. Lety provozuje letecká společnost American Airlines.

 • 12.06.2018 | Akční letenky Seattle - USA - 11 059 Kč/410 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Seattle (SEA) a zpět rezervujte online do 17. června 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od 1. října do 18. prosince 2018. Lety provozuje letecká společnost Icelandair.

 • 19.04.2018 | Akce! Letenky do Seattlu - 9 397 Kč/348 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Seattle (SEA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty je možné plánovat do června a od srpna do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 22.03.2018 | Levné letenky Seattle - USA - 9 962 Kč/369 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Seattle (SEA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Cesty je možné plánovat na červen 2018. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Eurowings.

 • 17.10.2016 | Levné letenky Seattle - USA - 12 893 Kč/460 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Seattle (SEA) a zpět lze rezervovat online do vyprodání. Odlety jsou možné v období od října 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 03.03.2016 | Levné letenky do Seattlu - 12 574 Kč/449 EUR

  V nabídce letecké společnosti American Airlines aktuálně najdete lety do Seattlu. Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Seattle (SEA) a zpět s přestupem v Londýně a Chicagu lze rezervovat do 3. března 2016. Odlety jsou možné do 12. května 2016. Maximální délka pobytu je 3 měsíce.

 • 15.02.2016 | Levné letenky do Seattlu - 11 324 Kč/404 EUR

  Do amerického Seattlu lze cestovat s britskými aerolinkami British Airways. Levné letenky Vídeň (VIE) - Seattle (SEA) lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Cestovní období od dubna do června 2016. Přestup v Londýně. Při zpáteční cestě nutný přesun mezi letišti Heathrow a Gatwick. Letenky bez nutnosti přesunu lze poptávat za cenu od 11.662 Kč.

 • 15.12.2015 | Akce! Letenky do Seattlu od 10.275 Kč / 367 Euro - 10 275 Kč

  Asi dvěstě kilometrů od hranic s Kanadou se nachází Seattle, město amerického státu Washington, kde žije více než 3,5 milionů obyvatel. Naše nabídka zve k poznávání jednoho z největších amerických měst, které je známé svou úžasnou hudební historií. Právě zde se zrodily slavné hvězdy hudebního nebe, od slavných jazzmanů po takové skupiny jako je např. Pearl Jam či Nirvana...

 • 05.10.2015 | Akce na letenky do Seattlu od 13.883 Kč / 496 Euro - 13 883 Kč

  Pokud cestujete po Spojených státech amerických, pak nevynechejte Seattle, který je další v nekonečné řadě tamních turistických cílů. Nachází se na severozápadě, při hranicích s Kanadou. Největší město státu Washington láká na svou hudební historii, neboť právě tady se zrodily takové hudební legendy, jako je např. Jimi Hendrix, Nirvana či Pearl Jam. Využitím naší nabídky objevíte také vyhledávaná turistická místa, mimo jiné také muzea či Seattle Aquarium aj. Možná nevíte, že obyvatelé Seattlu si rádi pochutnají na dobré kávě, sídlí zde společnost Starbucks.


Rezervace letenky Seattle

Rezervací levné letenky Seattle přiletíte do města Seattle, které najdete v severozápadní části Spojených států amerických. Seattle leží ve státě Washington a jeho rozloha činí přibližně 370 km2. Kupujte akční letenky Seattle a navštivte tzv. „smaragdové město“, jak se Seattlu někdy říká. Seattle leží mezi Washingtonským jezerem a zálivem Puget Sound. Od kanadských hranic jej dělí asi 180 kilometrů.

Seattle má více přezdívek, vedle přízviska „smaragdové město“ se mu také někdy říká „Brána Aljašky nebo město letadel či deštivé město“. V Seattlu totiž sídlila do roku 2001 letecká společnost Boeing. Panuje zde převážně deštivé počasí. Seattle proslavily také hudební kapely, jako jsou Pearl Jam nebo Nirvana. Prostřednictvím levné letenky do Seattlu můžete obdivovat město plné zeleně a hor. Uvidíte zde pásmo hor Cascade Range, jehož nejvyšší hora Mount Rainier dosahuje výšky 4.392 metrů nad mořem a pohoří Olympic Mountains s nejvyšší horou Mount Olymp, která měří 2.428 metrů.

Akční letenky Seattle

Akční letenky do Seattlu jistě využijí rádi milovníci přírody a pěších túr, které lze podnikat v Mount Rainier National Park. K návštěvě vybízí také stezka kolem jezera Green Lake nebo největší park ve městě Discovery Park v části Magnolia, jehož rozloha činí 2,2 km2. Z dalších parků stojí za návštěvu Myrtle Edwards Park a Seward Park. Washington Park svým turistům nabízí k prohlídce arboretum s japonskou zahradou a čajovnou, která je uchvacující. Rezervujte si levné letenky Seattle a prohlédněte si největší dominanty Seattlu. Jako první je to Space Needle, věž, která dosahuje výšky 185 metrů. Tato impozantní stavba vás okouzlí jednak otočnou restaurací nabízející občerstvení, ale i vyhlídkovou plošinou, ze které se můžete pokochat nádherným výhledem na město. Tato věž patří mezi skutečné chlouby města Seattle.

Další zastavení můžete naplánovat v Experience Music Project, což je budova ve tvaru kytary. V této budově můžete shlédnout prezentace hvězd pop music. To vše jen s pomocí akční letenky Seattle. Jelikož je Seattle město hudby, nechte se pozvat do Seattle Center. Tento umělecký komplex nabízí operní scénu, koncertní sál, divadlo, restauraci a vědecko-technické muzeum. Pro příznivce hudby jistě skvělý zážitek. Levné letenky do Seattlu udělají radost také vyznavačům japonského a čínského umění, neboť v Seattlu se nachází japonská a čínská čtvrť International Discrict. V této čtvrti potkáte řadu obchodů a obchůdků nabízející šperky a další zboží. Jsou zde restaurace, buddhistický chrám a Wing Luke Asian Museum.

Objednávka akční letenky Seattle

Dalšími zajímavostmi, které můžete navštívit, pokud si objednáte akční letenky do Seattlu, jsou Pike Place Marke, což je obrovské tržiště rozmístěné do dvou pater nabízející množství ovoce, zeleniny a mořských ryb, dále Seattle Aquarium, kde uvidíte žraloky a tuleně. V neposlední řadě zajímavostí jmenujme historické náměstí Downtown – Pioneer Square. Nezbývá než dodat, že měst Seattle bylo v roce 2005 vyhlášeno nejzdravějším městem USA.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Seattle:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy