Levné letenky Seattle

Rezervace letenky

 • Levné letenky Seattle - USA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Seattle:


Rezervace letenky Seattle

Rezervací levné letenky Seattle přiletíte do města Seattle, které najdete v severozápadní části Spojených států amerických. Seattle leží ve státě Washington a jeho rozloha činí přibližně 370 km2. Kupujte akční letenky Seattle a navštivte tzv. „smaragdové město“, jak se Seattlu někdy říká. Seattle leží mezi Washingtonským jezerem a zálivem Puget Sound. Od kanadských hranic jej dělí asi 180 kilometrů.

Seattle má více přezdívek, vedle přízviska „smaragdové město“ se mu také někdy říká „Brána Aljašky nebo město letadel či deštivé město“. V Seattlu totiž sídlila do roku 2001 letecká společnost Boeing. Panuje zde převážně deštivé počasí. Seattle proslavily také hudební kapely, jako jsou Pearl Jam nebo Nirvana. Prostřednictvím levné letenky do Seattlu můžete obdivovat město plné zeleně a hor. Uvidíte zde pásmo hor Cascade Range, jehož nejvyšší hora Mount Rainier dosahuje výšky 4.392 metrů nad mořem a pohoří Olympic Mountains s nejvyšší horou Mount Olymp, která měří 2.428 metrů.

Akční letenky Seattle

Akční letenky do Seattlu jistě využijí rádi milovníci přírody a pěších túr, které lze podnikat v Mount Rainier National Park. K návštěvě vybízí také stezka kolem jezera Green Lake nebo největší park ve městě Discovery Park v části Magnolia, jehož rozloha činí 2,2 km2. Z dalších parků stojí za návštěvu Myrtle Edwards Park a Seward Park. Washington Park svým turistům nabízí k prohlídce arboretum s japonskou zahradou a čajovnou, která je uchvacující. Rezervujte si levné letenky Seattle a prohlédněte si největší dominanty Seattlu. Jako první je to Space Needle, věž, která dosahuje výšky 185 metrů. Tato impozantní stavba vás okouzlí jednak otočnou restaurací nabízející občerstvení, ale i vyhlídkovou plošinou, ze které se můžete pokochat nádherným výhledem na město. Tato věž patří mezi skutečné chlouby města Seattle.

Další zastavení můžete naplánovat v Experience Music Project, což je budova ve tvaru kytary. V této budově můžete shlédnout prezentace hvězd pop music. To vše jen s pomocí akční letenky Seattle. Jelikož je Seattle město hudby, nechte se pozvat do Seattle Center. Tento umělecký komplex nabízí operní scénu, koncertní sál, divadlo, restauraci a vědecko-technické muzeum. Pro příznivce hudby jistě skvělý zážitek. Levné letenky do Seattlu udělají radost také vyznavačům japonského a čínského umění, neboť v Seattlu se nachází japonská a čínská čtvrť International Discrict. V této čtvrti potkáte řadu obchodů a obchůdků nabízející šperky a další zboží. Jsou zde restaurace, buddhistický chrám a Wing Luke Asian Museum.

Objednávka akční letenky Seattle

Dalšími zajímavostmi, které můžete navštívit, pokud si objednáte akční letenky do Seattlu, jsou Pike Place Marke, což je obrovské tržiště rozmístěné do dvou pater nabízející množství ovoce, zeleniny a mořských ryb, dále Seattle Aquarium, kde uvidíte žraloky a tuleně. V neposlední řadě zajímavostí jmenujme historické náměstí Downtown – Pioneer Square. Nezbývá než dodat, že měst Seattle bylo v roce 2005 vyhlášeno nejzdravějším městem USA.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Seattle:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy