Levné letenky Seoul

Rezervace letenky

 • S Qatar Airways do Soulu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Seoul:


Seoul - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Seoul se nabízí cesta do daleké Asie, kde leží Seoul, hlavní město země s názvem Jižní Korea (oficiálně Korejská republika). Pokud máte před sebou mapu Jižní Koreje, zaměřte se na její severovýchodní část, kde má své místo právě Seoul. Celková rozloha města činí 605 kilometrů čtverečních a žije zde necelých jedenáct milionů obyvatel. S okolními aglomeracemi je to však podstatně více. Toto přelidněné město však láká každým rokem tisíce turistů. Město protíná řeka Han. Seoul je zasazen do krásného okolí, které tvoří lesy a hory. Akční letenky Seoul zvou k návštěvě jihokorejské metropole Seoul, která se má turistům čím pochlubit.

Rezervace letenek Seoul

Díky rezervaci levné letenky do Seoulu přiletíte na jedno ze dvou letišť, kterými disponuje Jižní Korea. Největší letiště v Jižní Koreji je mezinárodní letiště Inčchon, vzdálené od hlavního města asi 52 kilometrů. Tento vzdušný přístav byl zvolen v roce 2009 jako nejlepší na světě. Historie Seoulu sahá do hluboké minulosti. Zmínky o prvním osídlení na území dnešního města dokazují, že historie Seoulu je stará čtyři tisíce let! Z původní malé osady vznikala postupně vesnice, menší obec a město až se nakonec rozšířilo do dnešní podoby. Toto město neslo postupem času několik jmen, až nakonec v roce 1895 dostalo toto město název Seoul.

Akční letenky Seoul

S objednávkou akční letenky do Seoulu poznáte nejednu dominantu města, které obdivují turisté ze všech končin světa. Seoul je mixem tradiční historické kultury a moderního stylu. Z historických památek je turisticky nejvyhledávanější královský palác nazvaný Kjongbokkung. První základy ke stavbě tohoto paláce byly postaveny už v roce 1395. Až v roce 1867 byl přestavěn a stal se sídlem dynastie Čoson. Levné letenky Seoul však nabízí také atraktivity současného světa. Nevšední zážitek přestavuje návštěva Seoul Tower. Tato vyhlídková věž byla postavena v roce 1969. Její vrchol leží ve výšce 483 metrů! Z toho plyne, že pohled na město z této věže je fascinující.

Koupě letenek Seoul

Pokud si koupíte levné letenky do Seoulu v letních měsících, pak se dočkáte velmi příjemných teplot pohybujících se okolo 25°C. Zároveň je léto také obdobím dešťů. Pakliže si koupíte akční letenky do Seoulu v lednu, pak se připravte na teploty mírně pod nulou s obdobím sucha. Počasí zde ovlivňují monzuny. Ihned po příletu na letiště je nutné přeorientovat se v čase o sedm hodin napřed (v období letního času). Pro představu – pokud je v ČR 14:35, je v Seoulu 21:35 hodin. Z ostatních zajímavých míst Seoulu nevynechejte Mjong-dong ("jasné město"), kterou najdete v samotném centru města. Nacházejí se zde nákupní a zábavní centra, ale také mnoho obchodů, kaváren a restaurací.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Seoul:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:S. KOREAN WON
Země: Jižní Korea
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Korejské republiky
Slavíčkova 5, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234090411

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Korejské republice
1-121 Sinmunno 2-ga, Jongno-gu, Seoul

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00822/7256765-6, 7206453, OEÚ-00822/7256763


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy