Levné letenky Sevilla

Rezervace letenky

 • Náš tip! Letenky do španělské SEVILLY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Sevilla:


Levné letenky Sevilla

Využijte levné letenky Sevilla k cestě do Španělska, jedné z nejslunnějších zemí Evropy, která se celoročně těší přízni turistů ze všech koutů světa. Oblíbená jihoevropská země nabízí návštěvníkům mnoho míst, které patří k nejkrásnějším ve Španělsku. Jedním z těchto míst je Andalusie a její hlavní město Sevilla. Město samotné je domovem pro přibližně 700 tisíc obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město Španělska. Sevilla leží na jihu při řece Guadalquivir. Akční letenky Sevilla vás zavedou do jednoho z nejnavštěvovanějších měst ve Španělsku.

Akční lety do Sevilly

Nenechte si ujít nabídku na akční lety do Sevilly, které je takřka neustále v obležení turistů. Disponuje celou řadou lákadel, jejichž návštěva patří k hlubokým zážitkům. Turisticky oblíbené město se pyšní řadou kulturních dominant. Jednou z nich je katedrála, která je ve své majestátnosti, velikosti i okázalosti nepřehlédnutelná. Její stavba započala již v roce 1402 na místě Velké mešity podle vzoru gotických francouzských chrámů. Katedrála ohromuje svými rozměry - je 76 metrů vysoká a 130 metrů široká. Její exteriér zdobí podpůrné ozdobné pilíře, obrovská zvonice Giralda i nádherná okna. Ani interiér nezůstává pozadu. Nádherný je obrovský oltář s pětačtyřiceti obrazy ze života Krista a Panny Marie a další. Jde o třetí největší katedrálu na světě. Levné letenky do Sevilly jsou jednoznačně skvělou volbou pro milovníky historie a umění.

Sevilla - rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Sevilla vás čeká mnoho zážitků. Sevilla je totiž městem flamenca i bujarého nočního života. Jde o "nejšpanělštější" město ve Španělsku. Symbolem města jsou také býčí zápasy. Při procházce městem si nelze nevšimnout jeho celkového vzhledu. Je ovlivněno mnoha kulturami, evropskou, římskou i arabskou. Z historie města víme, že jeho počátky sahají do dob starého Říma. Tehdy však starověké město existovalo pod názvem Hispalis a plnilo funkci hlavního města provincie Hispánie. Z tohoto významného období našich dějin pochází římský amfiteátr, ale i mnoho dalších starověkých památek. Rezervujte si online akční letenky Sevilla a poznejte více z poutavé a nesmírně pestré historie města.

Sevilla - letenky levně

Využijte levné letenky do Sevilly přiletíte levně na jih Španělska, kde se nachází slunná Andalusie a město Sevilla. Celkový dojem z poznávání historických i přírodních krás města umocňuje fakt, že právě zde je nejdelší a nejteplejší léto z celého Španělska. Celkový zážitek z poznávání Sevilly nezkazí ani skutečnost, že město nemá přístup k moři. Z další lákadel Sevilly nesmíme opomenout zmínit třeba Alcázar, původně pevnost, poté palác pro španělskou královskou rodinu, který stejně jako katedrála nese pečeť UNESCO. Z kulturních událostí stojí za to festival Semana Santa, což v překladu znamená Svatý týden. Ulicemi pak proudí davy lidí, kteří se připravují na Velikonoce, nejvýznamnější svátky všech křesťanů. Akční letenky do Sevilly jsou skvělou možností, jak poznat jedno z nejkrásnějších měst Evropy.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Sevilla:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4
170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 097 211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24
28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0034/913531880
+913531882 - (sekretariát)
+913531896-7 - (KO)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy