Levné letenky Shenyang

Rezervace letenky

 • Akční letenky Shenyang - Čína

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Shenyang:


Levné letenky Shenyang

Využitím levné letenky Shenyang poletíte do daleké Číny, v jejíž severovýchodní části se nachází město Shenyang. Shenyang (Šen – Jang) je přibližně pětimilionové město, které patří k nejvýznamnějším průmyslovým zónám v Číně. Vedle toho je Shenyang velmi důležitým dopravním uzlem. Shenyang je hlavním městem provincie Liaoning a leží při březích řeky Chun – che. V překladu název tohoto města znamená „město na sever od řeky Šen“. V minulosti se město jmenovalo Mukden, což znamená „vzrůst“. Toto čínské město má za sebou předlouhou historii. Historické prameny se zmiňují, že první osídlení tohoto místa pochází z doby neolitu, což dokazují některé archeologické vykopávky. Nabídka na akční letenky Shenyang tak nabízí zajímavou a vzrušující cestu do míst, které není příliš vytížené českými turisty.

Shenyang – letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Shenyangu přiletíte na mezinárodní letiště Shenyang, které v roce 2012 odbavilo jedenáct milionů zahraničních cestujících. V loňském roce tamní vláda rozhodla, že turistům z vybraných pětačtyřiceti zemí světa poskytne 72 hodinový bezvízový styk. Shenyang je typickým čínským městem, kde si všimnete hlavně přelidněnosti, tolik charakteristické pro Čínu. I přesto, že význam Shenyangu je spatřován hlavně v průmyslu a obchodu, najdete zde také turistické zajímavosti a památky. S využitím akční letenky do Shenyangu poletíte do daleké Číny, kde můžete objevit dosud nepoznaná místa. V Shenyangu vás čekají mimo památek také kulinářské zážitky. Základ tradičních pokrmů této oblasti Číny tvoří především dušené kuřecí maso a žampiony.

Levné lety Shenyang

Levné lety Shenyang poletíte do čínského Shenyangu, kde si nenechte ujít jeho největší chloubu, a to Císařský palác. Císařský palác byl budován v období 17. století za vlády mandžuského vládce Nurhačiho. Původně měl být tento komplex jakýmsi konkurentem pekingského Zakázaného města, avšak jeho věhlasu a velikosti nedosáhl. Přesto je Císařský palác tou největší dominantou Shenyangu. Tento komplex je rozdělen do tří částí a najdete v něm na tři sta místností. Z těch nejvýznamnějších částí stojí za zmínku síň Chongzhengdian, nebo palác Qingning-gong, jehož vrchol je tzv. Fenixí věž, nevyšší objekt celého tohoto komplexu. Císařský palác je skutečným unikátem, a proto je od roku 2004 plným právem zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

Akční letenky Shenyang

Akční letenky Shenyang vás zavedou také na hlavní náměstí Zhongshan Guangchang, kde vás zaujme socha Mao Zedonga (Mao Ce-tung). Z výčtu památek a zajímavostí Shenyangu stojí za zmínku také pagoda Beita, kterou se podařilo do současné doby zachovat v co nejpůvodnějším stavu. Původní je například Velká síň a chrám Falunsi. Pagoda pochází z roku 1643. Nenechte si ujít levné letenky do Shenyangu a vydejte se také do muzea 18. Září, které bylo zřízeno jako památka na japonskou okupaci. Díky rezervaci akční letenky do Shenyangu se podíváte také do rozlehlého parku Beiling Gongyuan, kde narazíte na Severní hrobku, místo posledního odpočinku Abachaje, syna vládce Nurhačiho a jeho manželky, císařovny Bordžidžit.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Shenyang:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:YUAN RENMINBI

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Čínské lidové republiky
Pelléova 18, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224311323, 233028000

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Číně
2 Ritan Lu, Jianguomenwai, 100600 Beijing

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0086/10/85329500, sekretariát-0086/10/85329502, KO-0086/10/85329535,ZVZÚ-0086/10/85329503, PO-TI-0086/10/85329505, KUL-0086/10/85329510, ved. OEÚ-0086/10/85329509, informatik/radista-0086/10/85329513,14, hospodář-0086/10/85329520


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy