Levné letenky Singapore

Rezervace letenky

 • Náš tip! Letenky do SINGAPURU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Singapore:


Levné lety Singapore

Levné lety Singapore představují cestu za exotikou a dosud nepoznanou kulturou, přírodou a zajímavostmi. Singapore je klenotem mezi asijskými destinacemi. Singapur plní funkci jednoho z největších přístavů na světě. Akční letenky Singapore vás zavedou na jihovýchod asijského kontinentu, kde se nachází Singapore. Singapore (oficiálně Singapurská republika) tvoří jeden hlavní ostrov a dalších, asi 63 ostrůvků. Oficiálním jazykem je angličtina, tamilština, čínština a malajština.

Singapore - letenky online

Singapore je země, která se vyznačuje dynamičností a mnoha turistickými atrakcemi. Nejvýznamnějšími prvky Singapore jsou příroda, kultura a umění. Singapore je krásná barevná země, vyznačující se mnohými kontrasty. Rozloha Singapuru činí přibližně 710,2 km2. Velmi zajímavá je historie názvu země. Objednejte si online levné letenky do Singapore a dozvíte se více o původu tohoto názvu. Samotný název Singapur pochází ze slova „singa“ – lev a „pura“ – město. K názvu země i stejnojmenného hlavního města je pojí legenda o Merlionovi. Pokud si koupíte online akční letenky do Singapore, pak máte jedinečnou příležitost zúčastnit se velkolepé laserové akce, kde se tato legenda vypráví.

Rezervace letenek Singapore

Singapur se může pochlubit krásnými botanickými zahradami, kterým dominují hlavně orchideje, které jsou národní květinou Singapuru. Jednou z atrakcí Singapuru jsou zoologické zahrady. Zoologické zahrady se nacházejí v severní části ostrova, v oblasti Mandai Lake Road. Vidět zde můžete přes 3.600 druhů zvířat. Levné letenky Singapore rezervujte také pro své děti, které čeká velmi populární tzv. Wild Africa nebo Children’s World, kde jsou zvířata, která si mohou děti pohladit. Toužíte-li po dobrodružství a nevšedních zážitcích, pak si rezervujte akční letenky Singapore a nechte se zlákat na noční safari. Noční safari je jedním z nejzajímavějších zážitků, která v Singapuru prožijete. Nacházejí se v blízkosti zoologických zahrad. Pozorovat můžete přes tisíc druhů zvířat.

Levné letenky Singapore

Jestliže jste se rozhodli, že využijete levné letenky do Singapore, pak si můžete vybrat z nejoblíbenějších singapurských středisek: ostrov Sentosa, Colonial District, China Town, Little India, Arab street, East coast a další. Místní přírodu si nejlépe vychutnáte v národních parcích a chráněných krajinných oblastech, např. Jurong Bird Park (ptačí park). Tento park je nádhernou přehlídkou exotických, ale i jiných druhů ptáků. Najdete jich tu přes osm tisíc. Mimo jiné také exotické ptáky z oblasti Amazonie. Prostředí parku je přizpůsobeno ptákům tak, aby simulovalo jejich přirozené prostředí.

Akční letenky Singapore

Akční letenky do Singapore jsou určeny také milovníkům festivalů a kulturních akcí. V Singapuru se můžete zúčastnit hned několika těchto akcí. Namátkou jmenujme festival Wesak, což je buddhistický festival. Připomíná narození, smrt a osvícení Buddhy. Z dalších je to Thaipusam, což je hinduistický festival. Nakonec ještě třeba Loy Krathong, což je thajský festival. Singapur leží v tropickém podnebném pásu, tudíž zde panuje během celého roku teplé a zároveň vlhké počasí. Deště jsou zde krátké, ale zato velmi silné a prudké.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Singapore:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SINGAPORE DLR
Země: Singapur
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Generální konzulát Singapurské republiky
Opletalova 27, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 091 385, 224 091 388

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Singapuru
1 Temasek Avenue, #41- 00 Millenia Tower, 039 192 Singapore

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0065-6434-9825


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy