Levné letenky Split

Rezervace letenky

 • Přímé lety Praha - Split

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Split:

 • 14.05.2019 | Přímé lety Praha - Split - 4 606 Kč/179 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Split (SPU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května do září 2019. Lety provozuje letecká společnost Smartwings.

 • 31.01.2018 | Levné letenky Praha - Split - 4 597 Kč/170 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Split (SPU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou letenky na období od května do října 2018. Lety provozují chorvatské aerolinie Croatia Airlines.

 • 01.08.2017 | Levné letenky do Chorvatska - 3 960 Kč/141 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Split (SPU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou letenky na srpen (omezeně), září a říjen 2017. Lety provozují chorvatské aerolinie Croatia Airlines.

 • 23.05.2016 | Cenový hit! Levné letenky do Splitu - 3 157 Kč/113 EUR

  Využijte super cenu letenek společnosti Fly Niki do chorvatského Splitu! Levné letenky Vídeň (VIE) - Split (SPU) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou prázdninové termíny! Přímé lety.

 • 25.04.2016 | Levné letenky do Splitu - 4 509 Kč/161 EUR

  Využijte akční letenky nízkonákladového dopravce Niki do chorvatského letoviska Split. Levné letenky Vídeň (VIE) - Split (SPU) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Cestovat lze v letních měsících. Konkrétní termíny na dotaz. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo, odbavené pak za příplatek.

 • 20.04.2016 | Akční letenky Praha - Split - 4 777 Kč/171 EUR

  Využijte zvýhodněné letenky chorvatského dopravce Croatia Airlines. Levné letenky Praha (PRG) - Split (SPU) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Cestovní období od května do října 2016. Mezipřistání v Záhřebu.

 • 09.06.2015 | Praha - Split od 6.185 Kč / 221 Euro - 6 185 Kč

  Split je oblíbené chorvatské letovisko nacházející se v oblasti střední Dalmácie. Krásné historické město má spolu s Rijekou a Zadarem funkci významného přístavu. Turisté nejčastěji vyhledávají malebné kamenité pláže se spoustou hotelových komplexů. Místní vody jsou ideální k jachtingu i dalším vodním aktivitám. S naší nabídkou poznáte také pozůstatky historie, např. Diokleciánův palác, což je největší klenot města i celého Chorvatska.

 • 23.04.2014 | Praha - Split od 4.282 Kč / 153 Euro - 4 282 Kč

  Split, vytížené chorvatské letovisko najdete v Dalmácii. Všechna chorvatská letoviska mají společné lákadlo - kamenité pláže a azurové moře. Mimo to můžete poznat také samotné centrum města, kde je několik historických památek, z nichž některé jsou dokonce zapsány na seznam UNESCO, např. Diokleciánův palác atd. Využitím naší nabídky poznáte další zajímavá místa tohoto města.

 • 10.02.2014 | Dalmácie- Chorvatsko od 3.931 Kč / 143 Euro - 3 931 Kč

  Navštivte prostřednictvím levné letenky Split a Dubrovník Jadran a užijte si místních památek a půvabů, kterých je nespočet. Objednejte si levné letenky Chorvatsko, konkrétně do měst Split a Dubrovník. Akční letenky jsou k dispozici za výhodnou cenu. Plánovaný odlet do Chrvatska je z Prahy.

 • 04.01.2014 | Split - Chorvatsko od 3.324Kč / 121Euro - 3 324 Kč

  Již nyní jsou vám k dispozici levné letenky Chorvatsko – Split. Akční letenky Split s odletem z Prahy je možné získat za příznivou cenu u naší cestovní agentury.


Rezervace letenek Split

Internetová nabídka levné letenky Split vás zve k návštěvě chorvatského města Split. Split je největší chorvatské město ležící na pobřeží Jaderského moře. Celkově pak druhým největším v celém Chorvatsku. Split leží konkrétněji ve střední Dalmácii. Split je kulturní, ekonomické a společenské středisko Dalmácie. Díky rezervaci akční letenky Split navštívíte chorvatské město Split, které navštíví každý rok tisíce turistů. Split obklopuje Kaštelský záliv a Splitský průliv.

Pokud máte v plánu letět do Splitu, pak jsou vám k dispozici levné letenky do Splitu. Nad městem se tyčí kopec Marjan, který je obklopen lesoparkem. Z druhé strany dotváří panorama města pohoří Kozjak spolu s pohořím Mosor. Split stejně jako ostatní chorvatská letoviska jsou častým cílem zejména českých, slovenských, italských a slovinských turistů. Místní pláže jsou bezesporu hlavním lákadlem turistů, kteří zde každý rok přijíždějí strávit zde svou dovolenou.

Výhody rezervace akční letenky do Splitu spočívají hlavně v tom, že se v poměrně krátkém čase přesunete na požadované místo a vyhnete se tak přeplněným dálnicím, kde stojí v kolonách mnoho vozů směřujících právě do chorvatského Splitu. Split se pyšní nejen oblázkovými plážemi a pověstným křišťálově čistým mořem, ale také několika historickými památkami, které nemůžete při návštěvě Splitu opomenout.

Split - letenky levně

Využitím levné letenky Split máte možnost levně prohlédnout si jednoznačně největší dominantu města, kterou představuje Diokleciánův palác. Tento palác byl vybudován koncem 3. století na popud římského císaře Diokleciána. Je vůbec nejstarší stavbou města. Nenechte si ujít pozoruhodnosti paláce a objednejte si levně akční letenky Split. Při prohlídce paláce si všimněte např. hradeb paláce a především tří hlavních bran – Zlaté, Stříbrné a Železné. Poslední Měděná brána se bohužel nedochovala.

Levné lety Split

Z dalších částí paláce stojí za prohlídku sklepní prostory, Diokleciánovo mauzoleum, zvonice katedrály, která se pyšní vyhlídkovou věží, římský peristyl, klenotnice a knihovna, Jupiterův chrám, který se pyšní unikátní římskou výzdobou aj. Levné lety do Splitu jsou dobrou volbou pro nevšední zážitky, které vás čekají právě ve Splitu. Krásnou procházku si můžete dopřát po náměstí Bratří Radičů nebo Národním náměstí. Z ostatních památek přitahují pozornost turistů socha biskupa Řehoře Ninského, kostel sv. Františka a františkánský klášter a kostel sv. Trojice. Ve Splitu se nachází také několik divadel, kde můžete zhlédnout nejedno zajímavé představení.

Akční letenky Split

Akční letenky do Splitu jsou určeny všem turistům milujícím kulturu, historii a přírodu. To vše najdete právě v chorvatském letovisku Split. Split nabízí jednak koupání v moři, ale také můžete navštívit městská koupaliště, kterých je ve městě celkem šest. Split je také městem sportu. Zájemci o sportovní aktivity si přijdou na své. Jsou zde dobré podmínky především pro vodní sporty, ale i další aktivity. Ve Splitu se konají každoročně také různé festivaly, např. tradiční festival Splitské léto, během kterého se konají různá představení nebo koncerty.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Split:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:KUNA
Země: Chorvatsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Chorvatské republiky
V Průhledu 9, 162 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
235 090 801, 235 090 800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Chorvatsku
Radnička cesta 47/VI, 10 000 Zagreb

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00385 1 617 7246, 00385 1 6192105, 00385 1 6192112


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy