Levné letenky Stockholm

Rezervace letenky

 • TOP cena! Letenky do Stockholmu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Stockholm:


Levné letenky Stockholm

Prostřednictvím levné letenky Stockholm přiletíte do hlavního a zároveň největšího města severského státu Švédsko. Stockholm leží na východním pobřeží Švédska. Rezervujte si akční letenky Stockholm a poznejte město, které se rozkládá se na celkem čtrnácti ostrovech. Díky tomuto také získalo město své jméno. Stock znamená v překladu kláda a holm můžeme přeložit jako ostrůvek. Břehy Stockholmu omývá z jedné strany Baltské moře a z druhé strany jezero Mälaren. Levné letenky do Stockholmu jsou prostředek k tomu, abyste poznali město se severskou atmosférou a dynamickým rozvojem. Ve Stockholmu žije přibližně 800.000 obyvatel. Stockholm je sídlem vlády a parlamentu, a také švédského krále.

Akční letenky Stockholm

Akční letenky do Stockholmu jsou pro ty turisty, kteří chtějí obdivovat historické centrum města Gamla Stan. Na místní architektuře můžeme zpozorovat vliv ostatních měst kontinentální Evropy. To dokazuje například budova Královské opery a několik dalších staveb, které jsou postaveny v duchu architektury velkých měst, jako jsou Vídeň a Berlín. Na místní architektuře je však patrný také moderní duch, který můžeme vidět na budově Městského divadla a knihovny. Levné letenky Stockholm jsou výhodou pro příznivce umění a historie, jelikož v tomto městě se nachází obrovské množství muzeí. Z více než sedmdesáti muzeí jmenujme ty největší a tím je bezesporu Národní muzeum, které se pyšní sbírkou obrazů a uměleckých exponátů, jejíž autoři byli věhlasní světoví umělci.

Objednávka letenek Stockholm

Stockholm nabízí svým turistům, také bezpočet turistických monumentů a zajímavostí. Díky objednávce akční letenky Stockholm shlédnete památky, které jsou zapsány na seznamu UNESCO a to je Skogskyrkogården (dřevěný hřbitov), který je unikátní svou architekturou. Je zde pochována herečka Greta Garbo. Další dominantou, která nese pečeť světového dědictví UNESCO je palác Drottningholm, který byl vystavěn v 16. století. Palác sloužil vždy jako sídlo nejen švédských panovníků, ale také celých královských rodin. Okolí paláce tvoří barokní zahrada, kostel, divadlo a park. Pokud chcete vidět tento unikát Stockholmu, kupujte levné letenky do Stockholmu. Z ostatních zajímavostí jmenujme např. Velkou synagogu, katedrálu Storkyrkan (katedrála sv. Mikuláše), Skanzen, arénu Globen mnoho dalších.

Akční lety Stockholm

Pokud chcete cestovat na sever Evropy, kupujte akční lety do Stockholmu a poznejte místní počasí. Obecně nejvhodnější dobou pro návštěvu Stockholmu je léto, kdy je okolo 20°C. Skandinávský poloostrov, na kterém se celé Švédsko rozkládá je ovlivňován teplým Golfským proudem a tak můžeme říci, že v létě se ohřejete, ale v zimě je zde chladněji než u nás. Vzhledem k tomu, že více než 15 procent země leží za polárním kruhem, je pochopitelné, že vás mohou překvapit větší mrazy.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Stockholm:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SWEDISH KRONA
Průměrná teplota:léto 20°C
Země: Švédsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Švédského království
Úvoz 13, P.O.Box 35, 160 12 Praha 612

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220313200

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky ve Švédsku
Skanditrä, Västergatan 22, 21121 Malmö

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004640/174903 (10 - 12 h)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy