Levné letenky Svatý Martin

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Svatý Martin

  Cena akční letenky od: 12 831 Kč 458 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Svatý Martin (SXM) a zpět rezervujte online do 21. září 2017 nebo do ukončení akce. Odlety jsou možné až do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

  VYPRODÁNO!!! Napište nám svůj požadavek

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Napište nám svůj požadavek

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s přestupem v Paříži (Amsterdamu).
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Svatý Martin - levné letenky online

Prostřednictvím levné letenky Svatý Martin máte jedinečnou příležitost letět do pohádkové oblasti Karibiku, kde se nachází ostrov Svatý Martin. Ostrov Svatý Martin je bezesporu jednou z perel Karibiku, už jen proto, že není ještě úplně objeven turisty, a tudíž se nabízí možnost užít si zde nedotčené a panenské přírody. Pro konkrétnější představu uvádíme, že ostrov Svatý Martin má své místo ve východní části Karibského moře, přibližně 250 kilometrů od břehů Portorika. Nejbližšími sousedy ostrova Svatý Martin jsou ostrovy Anguilla a Svatý Bartoloměj. Podle posledních údajů z roku 2009 zde žije okolo 85 tisíc obyvatel. Akční letenky Svatý Martin jsou ideální příležitostí, jak strávit líbánky nebo dovolenou ve dvou.

Akční letenky Svatý Martin

S rezervací levné letenky na Svatý Martin přiletíte na karibský ostrov Svatý Martin, kde je nutné posunout ručičky svých hodinek o pět hodin nazpět. Ostrov Svatý Martin patří do souostroví Malých Antil, konkrétně patří do skupiny tzv. Závětrných ostrovů. Celková rozloha ostrova Svatý Martin činí okolo 87 kilometrů čtverečních. Svatý Martin je rozdělen mezi dva evropské státy - sever ostrova patří Francii, jih pak spadá pod Nizozemské království. Hlavním městem francouzské, severní části ostrova je město Marigot. Naopak v jižní, nizozemské části získalo status metropole město Philipsburg. Pokud si objednáte akční letenky na Svatý Martin, čeká vás mnoho nezapomenutelných zážitků.

Rezervace letenek Svatý Martin levně

Díky rezervaci levné letenky Svatý Martin poznáte nejednu zajímavost z minulosti ostrova. Podobně jako u jiných ostrovů Karibiku, i ostrov Svatý Martin objevil věhlasný Kryštof Kolumbus, konkrétně 11. listopadu 1493. Jelikož ten den slaví svátek Svatý Martin, dal Kolumbus ostrovu jméno právě podle Svatého Martina, i když na „bílém koni“ byste jej na ostrově čekali jen velmi těžko, neboť je zde celoročně teplé a příjemné počasí, kdy se teploty pohybují okolo tropické třicítky. O ostrově Svatý Martin pak můžete slyšet také jako o „Saint-Martin“ a „Sint Maarten“. Nenechte si ujít akční letenky Svatý Martin k poznávání a objevování dalších faktů a skutečností týkajících se historie ostrova.

Levné lety Svatý Martin

Využitím levné letenky na Svatý Martin poznáte největší lákadlo ostrova, což jsou jednoznačně přírodní krásy ostrova. I přesto, že pro středoevropany je ostrov Svatý Martin zatím neobjevený, má stejné lákadlo jako jiné slavnější ostrovy v Karibském moři. Nádherné bílé pláže, azurové moře a věčně žhavé slunce jsou symboly ostrova, které jsou vskutku lákavé. K nejvyhledávanějším plážím ostrova patří Orient Bay, Happy Bay, Baie Longue, Baie Rouge, Baie aux Prunes a mnoho dalších. Jsou zde také pláže pro naturisty. Většina turistů pak využívá místních vod k provozování vodních sportů, např. surfování nebo potápění a šnorchlování. Objednejte si akční letenky na Svatý Martin a zamiřte také do měst, kde okuste místní zábavu a noční život.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Svatý Martin:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:
Měna:

Historie levných letenek pro Svatý Martin:

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy