Levné letenky Svatý Tomáš

Rezervace letenky

 • Levné letenky Svatý Tomáš

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Svatý Tomáš:


Levné letenky Svatý Tomáš (St .Thomas Island)

Využijte levné letenky Svatý Tomáš k cestě na ostrov Svatý Tomáš (St. Thomas Island) ležící v karibské oblasti, která patří jednoznačně mezi turisticky nejoblíbenější. Ostrov Svatý Tomáš je součástí souostroví Americké Panenské ostrovy, jenž jsou nezačleněným územím Spojených Států Amerických. Jeho dalšími sousedy jsou ostrovy St. Croix, St. John a Watter Island (Vodní ostrov). Karibskou oblast navštíví každým rokem tisíce turistů a tak se i tyto ostrovy, podobně jako mnoho jiných těší velké přízni turistů z celého světa. Akční letenky Svatý Tomáš (St. Thomas Island) vás zavedou do karibské oblasti, kde se nachází také malebný ostrov Svatý Tomáš.

Akční lety Svatý Tomáš (St. Thomas Island)

Nenechte si ujít nabídku na akční letenky Svatý Tomáš (St .Thomas Island) a poznejte krásy ostrova Svatý Tomáš. Ostrov je největší a nejznámější z celého souostroví, proto zde také míří nejvíce návštěvníků. Je zde živo a rušno. Podél pláží jsou rozesety hotely, apartmány, luxusní vily a bungalovy nabízející kvalitní služby. Nechybí ani pobřežní promenády, romantická zákoutí a útesy. Zdejší pláže jsou vystlány bílým pískem, místní azurové hlubiny jsou pak ideálním místem pro potápěče, surfaře a další sportovce. Zážitkem je také návštěva místních restaurací, které nabízejí skutečné lahůdky z orientální, francouzské, mexické i čínské kuchyně. Levné letenky Svatý Tomáš (St. Thomas Island) jsou skvělou volbou k cestě za zážitky v exotice.

Svatý Tomáš (St. Thomas Island) – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Svatý Tomáš přiletíte na letiště nacházející se nedaleko hlavního města souostroví Charlotte Amalie. Turisté, kteří zde tráví svou dovolenou pak nevynechají ani příležitost prohlédnout si všechny zajímavosti hlavního města Charlotte Amalie. Nejzajímavější památkou města je pevnost Fort Christian, kterou nechal postavit dánský král Christian V. v roce 1671. Z dalších je to pak luteránský kostel Frederick, zámek Blackbeard, botanické zahrady, St. Peter Great House či zahrady Tillet. Rezervujte online akční letenky Svatý Tomáš (St. Thomas Island) a užijte si všechny půvaby ostrova.

Letenky Svatý Tomáš (St. Thomas Island) levně

S koupí levné letenky Svatý Tomáš (St. Thomas Island) navštívíte ostrov Svatý Tomáš patřící do souostroví Americké Panenské ostrovy. Hlavním lákadlem těchto ostrovů je jednoznačně příroda, především pláže, ale také zelená místa, rozkvetlá exotická květena a palmy. Doménou ostrovů je obchod, a to již od dob pirátských nájezdů. Síť obchodů, obchůdků a trhů je zde velmi rozvětvená. Turisté mohou nakoupit téměř vše – oblečení, keramiku, křišťál, parfémy, šperky a mnoho dalšího. Akční letenky Svatý Tomáš (St. Thomas Island) jsou skvělou příležitostí, jak poznat další z nádherných karibských destinací.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Svatý Tomáš:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:Informace není dostupná
Měna:U.S. DOLLAR

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy