Levné letenky Sydney

Rezervace letenky

 • Letenky do SYDNEY za super cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Sydney:


Sydney - letenky levně

Pokud využijete levné letenky Sydney, přiletíte levně na letiště Sydney Kingsford Smith International Airport do města Sydney. Sydney se nachází na jihovýchodě australského kontinentu ve státě Nový Jižní Wales. Akční letenky Sydney vás zavedou do nejlidnatějšího města v Austrálii. Sydney je velmi okázalé město, které má status nejvýznamnějšího města Austrálie. Sydney je vedle ekonomického, kulturního a společenského centra celé Austrálie důležité hlavně tím, že plní funkci přístavu.

Prostřednictvím levné letenky do Sydney podniknete levně cestu do Sydney, která přitahuje stále více turistů, kteří mají zájem poznávat krásy tohoto australského velkoměsta. Sydney však naprosto uchvátí všechny návštěvníky Sydney, přestože na cestě za jeho krásami strávíte na palubě letadla přibližně 24 hodin. Tuto dlouhou cestu vám však město Sydney vynahradí svou atmosférou, která je jedinečná. Atmosféra města v kombinaci s památkami a zajímavostmi okouzlí každého turistu, který přiletí do Sydney.

Akční letenky Sydney

Pomocí akční letenky do Sydney navštívíte město Sydney, které se rozprostírá přibližně na 1.664 km2. V Sydney žijí přibližně čtyři a půl milionů obyvatel. Sydney omývají vody Tasmanova moře. Sydney se dělí na několik administrativních částí. Obecné můžeme město Sydney rozdělit na jižní a severní část. Tyto dvě hlavní části města odděluje mořský záliv, který dodává městu zvláštní kouzlo.

Rezervace letenek Sydney

Hlavní centrum města tvoří velmi rušná a živá čtvrť City Business District. Pokud zde směřují vaše podnikatelské aktivity, rezervujte si levné letenky Sydney, které jsou výhodou ve vašich podnikatelských záměrech. Tato čtvrť je středobodem finančnictví a ekonomiky. Svůj zájem zde soustřeďují mnozí významní obchodníci a také velké firmy. Jestliže cestujete do Sydney za památkami a kulturou, rezervujte si akční letenky Sydney a naskytne se vám pohled na opravdový architektonický unikát a tím je budova opery (Opera House). Prohlídka budovy opery je mimořádným zážitkem. Okolo budovy opery se soustřeďuje většina kulturního dění ve městě.

Z dalších zajímavostí stojí za vidění např. ocelový most Sydney Harbour, který spojuje severní a jižní břeh Sydney. Rozmanitou faunu a floru můžete pozorovat v národních parcích. Turisticky velmi vyhledávaný je mimo jiné Národní park 12 apoštolů a Národní park Cape Otway.  Z dalších atrakcí pro turisty je procházka po visuté konstrukci Otway Fly, kde se návštěvníci projdou deštným lesem ve výšce 25 metrů.

Sydney - letenky online

Milovníci nočního života, jistě vyhledají místo s názvem Darling Harbour, kde se soustřeďuje veškerý noční život ve městě. Najdeme zde obchody, restaurace a mnoho zábavních podniků. Díky rezervaci online akční letenky do Sydney můžete navštívit okázalé mořské akvárium, kterým tento víceúčelový park disponuje. Ve třech obrovských nádržích můžete vidět rejnoky, tuleně a mnoho dalších mořských živočichů. Velký respekt v návštěvnících akvária budí také žraloci, kteří se prohánějí mezi ostatními rybami. Online akční letenky do Sydney vás zavedou také na nejkrásnější australské pláže – Bondi beach a Manly. Zde jsou pro návštěvníky Sydney připraveny různé vodní sporty a aktivity.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Sydney:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:AUSTRALIAN DLR
Země: Austrálie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Australského společenství
Klimentská 10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
221 729 260, 221 729 270, 221 729 271

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy