Levné letenky Taipei

Rezervace letenky

 • Levné letenky Taipei - Taiwan

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Taipei (TPE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období
  od listopadu 2019 do dubna 2020.
  Lety provozuje letecká společnost Air China.

  Cena akční letenky od:

  9 419 Kč 364 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě z Vídně. Mezipřistání v Pekingu.
 • Přeprava jednoho velkého příručního zavazadla do 5 kg (55 x 40 x 20 cm) a jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg je již zahrnuta v ceně letenky.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Taipei:


Levné lety Taipei

Využijte levné lety Taipei k cestě do Taipei, hlavního a největšího města Tchajwanu, ostrova, jež od čínské pevniny oddělují vody Tchajwanského průlivu. Taipei (někdy též Tchaj-pej) má své místo v severní části ostrova. Taipei leží na soutoku řek Tan-šuej a Sin-tien. Taipei je nejvýznamnějším hospodářským, kulturním a politickým centrem Tchajwanu. Taipei se rozkládá na území o celkové rozloze 272 kilometrů čtverečních. Akční letenky Taipei vás zavedou do exotického města Taipei. Podle posledních dostupných údajů žije v centru Taipei přibližně 2,7 mil. obyvatel. Pokud však přičteme také okolní městské části, pak dojdeme k číslu sedm milionů obyvatel.

Nabídka letenky Taipei

Pokud se necháte zlákat nabídkou levné letenky do Taipei, nabízí se možnost poznat několik atraktivit Taipei. Taipei v tomto ohledu nijak nezaostává za ostatními světovými metropolemi. Důkazem je obrovský mrakodrap Taipei 101, který je největším lákadlem Taipei. Stojednička v názvu pak vyjadřuje počet podlaží, kterými mrakodrap disponuje. Tato ozdoba Taipei dosahuje výšky 509 metrů! Obrovské hodiny, které zdobí tento mrakodrap pak vždy odpočítávají čas na Silvestra. Vzhledem má budova připomínat stonek bambusu. Díky rezervaci akční letenky do Taipei pak uvidíte další skvost města Taipei, kterým je Čankajškův monument. Tento památník poznáte podle bílo modré barvy. Tento památník vyjadřuje uctění památky bývalého prezidenta Čankajška. Autorem celé stavby je architekt Yang Zhuocheng.

Taipei - letenky online

Pokud si objednáte online levné letenky Taipei, pak se dozvíte více o historii města. Založení města Taipei se datuje do 18. století. Lze tedy říci, že Taipei je poměrně mladé město. V průběhu následujícího století se město úspěšně vyvíjelo. Do roku 1945 pak bylo Taipei pod nadvládou Japonců. V roce 1967 se stalo hlavním městem Tchajwanu. Historii Taipei i celého Tchaj-wanu vykresluje Národní muzeum. Již samotný pohled na budovu tohoto muzea je skutečným zážitkem. Současné Taipei je moderní metropolí se vším, co k ní patří. Pokud patříte k turistům, kteří rádi okusí místní noční život, pak jsou vám k dispozici online akční letenky Taipei. Taipei však nabízí mnohem více. I přes mnoho problémů, které přináší politická moc, je Taipei jednou z nejlákavějších destinací na světě.

Rezervace letenek Taipei

Prostřednictvím levné letenky do Taipei přiletíte na mezinárodní letištěm Taipei, kdy je třeba se přeorientovat v čase. Časový posun oproti ČR činí + sedm hodin. Poměrně velký časový posun vám však vynahradí jediný pohled do okolí. Taipei se může pochlubit celou plejádou památek. Kromě již zmíněných dominant města určitě nevynechejte chrám Lungshan pocházející z poloviny 19. století, dále staré městské hradby nebo budovu prezidentského paláce. Významným monumentem Taipei je usedlost Lin AnTai pocházející z roku 1783. Turisté, kteří si rezervují akční letenky do Taipei by neměli vynechat také tradiční trh Huashi neboli Hadí alej. Taipei je zkrátka metropolí, která se směle vyrovná metropolím světového věhlasu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Taipei:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:NEW TAIWAN DLR
Země: Tchaj-wan
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář
Evropská 2590/33C, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233320606

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Ekonomická a kulturní kancelář České republiky Taipei
7F-Room B, No. 200, Keelung Road, Sec. 1, 110 71 Taipei

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00886-2-27225100, 27221342, 27221435


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy