Levné letenky Tenerife

Rezervace letenky

 • Přímé lety z Prahy na TENERIFE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Tenerife:

 • 11.11.2021 | Přímé lety z Prahy na TENERIFE - 4 100 Kč/162 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Tenerife (TCI) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: leden 2022 Letecká společnost: Smartwings

 • 15.09.2021 | Výprodej! Letenky na Kanáry - 4 100 Kč/162 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Tenerife (TCI) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: leden, únor 2022 Letecká společnost: Smartwings

 • 31.03.2021 | TIP! Letenky na TENERIFE - 3 900 Kč/149 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Tenerife (TCI) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: 7. - 14. května 2021 Letecká společnost: Smartwings

 • 08.02.2019 | Levné letenky Praha - Tenerife - 8 868 Kč/344 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Tenerife (TCI) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Tarif zahrnuje cestovní období od února do září 2019. Lety provozuje letecká společnost Smartwings.

 • 20.06.2017 | TIP! Letenky Praha - Tenerife - 4 283 Kč/153 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Tenerife (TCI) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Smartwings.

 • 22.03.2016 | Levné letenky na Tenerife - 3 520 Kč/126 EUR

  S nízkonákladovými aerolinkami Ryanair lze cestovat na Tenerife, jeden z Kanárských ostrovů. Levné letenky Berlín (BER) - Tenerife (TCI) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Dostupné termíny v červnu 2016. Jedná se o low-cost letenky. V ceně letenky je příruční zavazadlo a malá taška o celkové hmotnosti 10 kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 35 x 20 x 20 cm.

 • 01.02.2016 | Levné letenky Praha - Tenerife - 6 700 Kč/239 EUR

  Využijte další nabídku zvýhodněných letenek na Tenerife (TCI) patřící do skupiny Kanárských ostrovů. Levné letenky z Prahy (PRG) lze rezervovat do vyprodání či ukončení akce. Lety obsluhují aerolinky Smartwings. Vybírejte z posledních termínů v únoru a březnu 2016.

 • 28.01.2016 | TIP! Letenky Praha - Tenerife - 6 000 Kč/214 EUR

  Zajímavý jarní výlet na Kanárské ostrovy lze naplánovat s aerolinkami Smart Wings. Akční letenky z Prahy (PRG) na Tenerife (TCI) lze rezervovat online pouze do aktualizace. Termíny s odletem do 3. března 2016 jsou nejlevnější.

 • 13.01.2016 | Low-cost letenky na Tenerife od 2.598 Kč / 93 Euro - 2 598 Kč

  Kanárské ostrovy jsou překrásné souostroví, které rok co rok navštěvují turisté lačnící po plážových radovánkách, poznávání tamních památek, historie i kultury obecně. Využitím naší nabídky navštívíte "ostrov věčného jara", jak se také Tenerife říká. Tento nejvíce obydlený ostrov ze všech Kanárských ostrovů nabízí specifické přírodní krásy, nicméně jeho pláže omývané vodami Atlantiku jsou nejvyhledávanějším místem ostrova.

 • 30.09.2015 | Tip! Letenky na Tenerife od 2.964 Kč / 106 Euro - 2 964 Kč

  Kanárské ostrovy jsou stále lákavou destinací, kterou všichni znají pro svou nezaměnitelnou přírodu vyznačující se mnohdy až bizarními útvary a sceneriemi. Možná právě pro svou ojedinělost a osobitost má své stálé příznivce, kteří se zde rádi a často vrací. Využitím naší nabídky přiletíte na ostrov Tenerife, který je v mnoha ohledech specifický. Ze všech Kanárských ostrovů je také nejzelenější a proto dostalo přízvisko "ostrov věčného jara". Ojedinělým přírodním jevem ostrova jsou pláže pokryté černým pískem aj.


Tenerife – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Tenerife poletíte na Kanárské ostrovy, které patří mezi perly Atlantiku. Kanárské ostrovy se rozkládají asi sto kilometrů od západního pobřeží Afriky, nicméně náleží Španělskému království. Tenerife, největší se sedmi Kanárských ostrovů je v mnoha ohledech specifický. Každý, kdo prostřednictvím online rezervace akční letenky Tenerife navštíví tento ostrov, bude okouzlen místní jedinečnou přírodou i atmosférou. Ze všech Kanárských ostrovů je právě Tenerife nejvíce obydlený. Zabírá rozlohu 2.034 km2 a žije zde přibližně 900 tisíc obyvatel. Tenerife je také nejzelenějším ostrovem z celého souostroví, tudíž se mu právem přezdívá „ostrov věčného jara“.

Akční letenky na Tenerife

Využijte akční letenky na Tenerife k návštěvě jednoho z Kanárských ostrovů – Tenerife. Poznávání tohoto „rajského“ ostrova začíná jednom ze dvou místních letišť, z nichž jedno se nachází na jihu a druhé na severu ostrova. Letecká doprava je jediný možný způsob, jak cestovat na Kanárské ostrovy. Mezi jednotlivými ostrovy pak funguje trajektová doprava, na ostrově je možné využít taxi či si automobil zapůjčit v některé z místních půjčoven. Hlavním městem ostrova je Santa Cruz de Tenerife, které je také druhé největší město celého souostroví, hned po Las Palmas de Gran Canaria. Nenechte si ujít levné letenky na Tenerife, kde zažijete nevšední chvíle.

Levné lety Tenerife

Levné lety Tenefie vás zavedou na jeden z Kanárských ostrovů nabízející všem návštěvníkům bohaté kulturní, sportovní i společenské vyžití. Největším lákadlem pro turisty jsou pak kouzelné pláže omývané Atlantským oceánem a také příroda. K vidění jsou zde také unikátní pláže s černým pískem, neboť Kanárské ostrovy jsou dílem bohaté vulkanické činnosti. Kromě relaxace na pláži jsou místní vody ideální k provozování vodních sportů a dalších nejrůznějších aktivit, např. potápění, šnorchlování, paragliding, windsurfing atd. Příjemným zážitkem jsou cyklistické výlety, pěší výlety a treky, dále jsou zde golfová hřiště, tenisové kurty, které bývají součástí resortů atd. Akční letenky Tenerife jsou příslibem netušených zážitků.

Tenerife – letenky levně

S koupí levné letenky na Tenerife navštívíte levně ostrov Tenerife, který nabízí mnohem více než jen radovánky na pláži či noční život ve městě. Dominantou ostrova jsou hory, lesy a příroda obecně. Za návštěvu stojí Národní park Las Canadas del Teide, kterému vévodí nejvyšší vrchol ostrova Pico del Teide dosahující nadmořské výšky 3.717 metrů. Těsně pod tento vrchol pak vede kabinová lanovka. Mezi zajímavá místa tohoto parku patří také Astronomická observatoř del Teide. Dalšími cíli turistů je například rybářské městečko San Andres, dále město Candelaria, kde přímo u moře stojí bazilika Nuestra Senora de Candelaria. Velmi krásné je také město Guimar s pyramidou nebo Dračí strom ve městě Icod de los Vinos atd. Tím výčet překrásných míst ostrova nekončí. Pokud jich chcete poznat víc, pak si objednejte akční letenky na Tenerife.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Tenerife:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy