Levné letenky Tivat

Rezervace letenky

 • Levné letenky Tivat - Černá Hora

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Tivat:


Tivat – letenky levně

Prostřednictvím levné letenky Tivat přiletíte levně na jih Evropy, kde se nachází nenápadné městečko Tivat, které leží na území státu Černá Hora. Tivat leží na západě Černé Hory a patří k nejvyhledávanějším turistickým letoviskům. A není divu, neboť Tivat je sice malé městečko, ale pyšní je historickými památkami a zajímavostmi, které rozhodně stojí za vidění. Toto přibližně jedenáctitisícové město má své místo v Tivatském zálivu Boky Kotorské. Panorama města dotváří kopec Vrmac, což je jeden z oblíbených cílů turistů. Nejenže z vrcholu tohoto kopce je náderný výhled na město a jeho neméně půvabné okolí, lae je zde také malebný hřbitov, pozůstatek na slovanskou osadu Pasiglav. Akční letenky Tivat vás levně zavedou do Černé Hory, kde leží městečko Tivat, jedno z nejžádanějších turistických destinací.

Objednávka letenek Tivat

Objednejte si levné letenky do Tivatu a poznejte všechny krásy a atraktivity černohorského města Tivat. Při celkové rozloze 46 kilometrů čtverečních je nasnadě, že na prohlídku města vám bude stačit jen několik dní. Tivat je i přes svou malou rozlohu rušným letoviskem, kde je velká koncentrace památek a turistických zajímavostí. Výčet památek můžeme začít třeba kostelem sv. Antonína, což je nejstarší svatostánek ve městě pocházející ze 14. století. Kostely jsou vůbec doménou Tivatu. Je jich zde několik. Kromě již zmíněného kostela sv. Antonína stojí rozhodně za prohlídku kostel sv. Anny, kostel sv. Lukáše, kostel sv. Šimona nebo kostel sv. Sergeje. Tyto kostely pak byly vystavěny většinou během 15. až 17. století. Pokud si objednáte akční letenky do Tivatu, pak na vás čeká mnoho dalších zajímavostí a pozoruhodných míst.

Rezervace letenek Tivat

S rezervací levné letenky Tivat máte jedinečnou příležitost strávit nějaký čas v Tivatu, černohorském městě, které má svou atmosféru. Jedním z lákadel města jsou jednoznačně také kouzelné písčité i kamenité pláže zasazené do krásných borovicových a cypřišových hájů. Nesmíme opomenout zmínit také proslulé azurové vody Jaderského moře. To vše také doplňuje bohatě kvetoucí oleandry lemující silnice i uličky města. Největší koncentrace turistů je zde v období letních měsíců, tedy června až srpna. Rtuť teploměru většinou vysoko přesahuje tropickou třicítku. Pokud si rezervujete akční letenky Tivat v zimě, poznáte, že i v tomto období má Tivat své kouzlo a atmosféru.

Akční letenky Tivat

Akční letenky do Tivatu jsou ideální volbou také pro aktivní sportovce, neboť je zde sportovní hala. Na své si zde přijdou samozřejmě také milovníci vodních sportů a aktivit. Levné letenky do Tivatu jsou určeny také příznivcům kultury a umění. Zúčastnit se můžete mnoha kulturních akcí a festivalů, např. Letní slavnosti nebo rybářská slavnost. V únoru se pak koná tzv. Bokeljská noc.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Tivat:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Černé Hory
Nibelungengasse 13, 1010 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-715 31 02

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Konzulární jednatelství České republiky v Černé Hoře
Partizanski put 6A, Tološi, 81 000 Podgorica

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00 382 (0) 20 281 103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy