Levné letenky Tobago

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky Praha - Tobago

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Tobago:


Nabídka letenek Tobago

Využijte skvělou nabídku levné letenky Tobago a poznejte malebný ostrov Tobago, který se rozprostírá v oblasti Karibiku. Ostrov Tobago patří k ostrovu Trinidad a společně tvoří ostrovní zemi Trinidad a Tobago. Tobago leží při severním pobřeží Jižní Ameriky, obklopuje jej Karibské moře a z východu Atlantský oceán. Pokud využijete nabídku akční letenky Tobago, máte skvělou příležitost poznat nádherný ostrov, který vyniká především rozmanitou a krásnou přírodou, příjemným klimatem a také vás jistě zaujmou samotní obyvatelé tohoto ostrova. Nesmíme zapomenout také na zajímavou historii Tobaga.

Levné letenky Tobago

Levné letenky do Tobaga vás zavedou do atraktivní oblasti Karibiku, kde se na samotném jihu této oblasti nachází také ostrovní země Trinidad a Tobago. Celková rozloha ostrovů činí 5.128 km2. Hlavním městem je Port-of-Spain, které leží na ostrově Trinidad. Úředním jazykem je angličtina. Místní obyvatelé však hovoří také francouzsky nebo španělsky. Akční letenky Tobaga vám umožní poznat také bohatou a zajímavou historii obou ostrovů. Trinidad a Tobago byli pod nadvládou Britů, avšak „prali“ se o něj také Španělé, Nizozemci a Francouzi. Původními obyvateli ostrovů byli Arawakové, ale v současné době tvoří obyvatelstvo ostrovů směsice různých etnik.

Rezevace letenek Tobago

Prostřednictvím rezervace levné letenky Tobago přiletíte na ostrov Tobago, kde se nachází místní letiště.  Přestože se jedná o jednu zemi, oba ostrovy se podstatně liší. Tobago se pyšní pohádkově bílými plážemi vystlané jemným pískem a azurově modrým mořem. Podél pláží jsou zelené palmy obtěžkané kokosovými ořechy a na obzoru uvidíte deštný prales. Ostrov je ozdoben korálovými útesy a je tím pravým místem pro vodní aktivity, především potápění. Pod hladinou moře se skrývá pestrobarevný podmořský svět, který si vás podmaní. Samostatnou kapitolu tvoří rozmanitá fauna a flora ostrovů.

Pokud si rezervujete akční letenky Tobago, pochopíte proč si tento ostrov „vybral“ Robinson Crusoe jako svůj domov. Naproti tomu Trinidad je stále zelený ostrov, kde je všechno osázené nádherně kvetoucími květinami. Téměř celý ostrov pokrývá zeleň. Trinidad je živý a rušný ostrov, jehož atmosféru tvoří hlavně místní obyvatelé. Ti jsou velmi veselí a hluční. Pořádá se tady také karneval, což je událost, která nabízí zábavu v podobě ohnivých tanců v působivých kostýmech. Rezervujte si levné letenky do Trinidadu a Tobaga a máte jedinečnou možnost se tohoto karnevalu zúčastnit.

Akční letenky Tobago

Díky rezervaci akční letenky do Tobaga se můžete vydat na několik zajímavých míst ostrova. Z měst je to jednak hlavní město Port-of-Spain, ale také jeho předchůdce St. Joseph, kde uvidíte stejnojmenný klášter. Ve Scarborough je také botanická zahrada, která připomíná spíše park. K nejznámějším plážím ostrovů patří Pigeon Point nebo Store Bay. Dobrodružství hledejte v rezervaci Tobago Forest, kde v lůně deštného pralesa zažijete nejeden zážitek.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Tobago:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:jsou vyžadována k pracovnímu pobytu
Měna:TRINIDAD DOLLAR

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Embassy of the Republic of Trinidad and Tobago
14, Avenue de la Faisanderie, 1150 Brussels, Belgium

Kontakt na příslušné zastupitelství:
0032 276 294 00, 276 294 15

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Trinidadu a Tobagu
Third Floor, Sagicor Centre, 21-25, Independence Avenue, San Fernando

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001868/6298728


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy