Levné letenky Toulouse

Rezervace letenky

 • Letenky Praha - TOULOUSE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Toulouse:

 • 15.04.2021 | Letenky Praha - TOULOUSE - 1 160 Kč/45 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Toulouse (TLS) rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Cestovní období: od května 2021 Letecká společnost: Volotea

 • 18.09.2019 | Levné letenky Praha - Toulouse - 1 300 Kč/50 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Toulouse (TLS) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Tarif zahrnuje dostupné termíny od října 2019. Lety provozuje letecká společnost Ryanair.

 • 18.07.2019 | TIP! Letenky Toulouse - Francie - 720 Kč/28 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Toulouse (TLS) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné října 2019 bez omezení. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Volotea. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 21.11.2018 | Akční letenky Praha - Toulouse - 1 931 Kč/74 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Toulouse (TLS) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do srpna 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Volotea.

 • 30.06.2016 | Levné letenky do Toulouse - 1 305 Kč/46 EUR

  Nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí aktuálně výhodně lety do francouzského Toulouse. Levné letenky Berlín (BER) - Toulouse (TLS) a zpět lze rezervovat online do vyprodání volných míst. Cestovat lze od 5. září do 14. prosince 2016.  Přímé lety. V ceně letenky je příruční zavazadlo do 10 kg, odbavené pak za příplatek 30 EUR.

 • 12.10.2015 | Nová akce! Letenky do Toulouse od 2.074 Kč / 74 Euro - 2 074 Kč

  Město Toulouse je jednou z perel jihozápadní části Francie. Návštěvníkům poskytuje bohaté a rozmanité vyžití. Zážitky zde čekají na každém kroku - pohled na významné sakrální stavby (katedrála St. Etienne, budova radnice aj.) i zábava v interaktivním vesmírném parku Cité de l´Espace či gastronomické zážitky. S naší nabídkou navštívíte Toulouse, které nabízí kus historie i současnosti.

 • 06.03.2014 | Praha - Toulouse od 3.243 Kč / 119 Euro. - 3 243 Kč

  Agentura SMILEX vám přináší ty nejlevnější letenky do francouzského Toulouse. Prostřednictvím levných letenek do Toulouse můžete letět do půvabného města Toulouse, které je přehlídkou francouzské historie a krásy. Nejlevnější letenky do Toulouse vás zavedou do Toulouse, kterému nese přezdívku "Růžové město". 


Toulouse – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Toulouse navštívíte Toulouse, jedno z nejkrásnějších a nejvýznamnějších francouzských měst. Toulouse leží při řece Garonně v jihozápadní části Francie a patří k nejrychleji rostoucím aglomeracím. Žije zde okolo 450 tisíc obyvatel, včetně okolí je to však podstatně více. Samotná rozloha města činí přibližně 118 km2. Akční letenky Toulouse vás zavedou do malebného města s mladistvou a současně starobylou atmosférou, kterou si vychutnáte především procházkami po úzkých uličkách lemovaných starými domy, cukrárnami, vinárnami, kavárnami i obchody se suvenýry. Je zde však také rušno a živo. Turisté, místní i houfy studentů zaplňují náměstí, kochají se památkami a vychutnávají kouzlo města.

Akční letenky do Toulouse

Využijte akční letenky do Toulouse k návštěvě tzv. „růžového města“, jak se někdy Toulouse také říká. Tuto přezdívku městu dala impozantní stavba, a to cihlový palác Capitole de Toulouse obřích rozměrů, který je převážně postaven z růžových cihel. Počátky této stavby se datují do roku 1190. V současnosti je palác turistickou atrakcí, kterou obdivují turisté z celého světa. Uvnitř naleznete divadlo, galerii, obchody se suvenýry, informační centrum atd. Zbývá dodat, že část paláce slouží jako sídlo místních radních. Levné letenky do Toulouse slibují nevšední chvíle i hluboké zážitky.

Levné letenky Toulouse

S koupí levné letenky Toulouse přiletíte na letiště Toulouse Blagnac – Airport nacházející se nedaleko od centra města. Pro zajímavost uveďme, že Toulouse je sídlem výrobce známých letadel Airbus. Z ostatních památek i zajímavých míst nelze vynechat Jakobínský klášter, kde jsou uloženy ostatky Tomáše Akvinského, stoupence scholastické filozofie. Tato mohutná gotická stavba byla postavena ve 13. století a sloužila jako útočiště Dominikánů. Dalším zastavením v Toulouse může být překrásná románská bazilika St. Sernin, pojmenovaná podle mučedníka svatého Saturnina. Tento jedinečný světový unikát je právem v popředí zájmu turistů. Pochází z let 1080 – 1120. Akční letenky Toulouse jsou skvělou možností, jak poznat všechny dominanty města.

Levné lety do Toulouse

Levné lety do Toulouse slibují vzrušující i adrenalinové zážitky. Nedaleko města se nachází vesmírný park Cité de l´Espace, který navštíví ročně miliony lidí, především rodiny s dětmi, školy i studenti. Vystavené makety vesmírných raket a družic vzbuzují respekt. Dokonce si zde lze vyzkoušet chůzi po Měsíci. Toulouse nabízí také překrásné okolí lákající k vycházkám i výletům. Je výchozím bodem k horám i moři. K Francii neodmyslitelně patří také gurmánské zážitky. Milovníci francouzské kuchyně tak jistě nevynechají návštěvu místních vyhlášených restaurací. Na závěr vzpomeňme na filmovou ságu o krásné Angelice, kde je zmíněn palác v Toulouse, avšak tyto pamětníky musíme zklamat, neboť filmový „palác v Toulouse“ byl ve skutečnosti jiný zámek. I přesto však stojí za to objednat si akční letenky do Toulouse, neboť z návštěvy tohoto města nebudete zklamáni.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Toulouse:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy