Levné letenky Trapani

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky na SICÍLII

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Trapani:


Levné letenky Trapani

Levné letenky Trapani vás zavedou na Sicílii, největší ostrov ve Středozemním moři. Sicílie je oblíbeným turistickým cílem pro rozmanitou přírodu, pláže, křišťálové moře i historické památky. Jedním z malebných turistických letovisek, které toto všechno turistům nabízí je Trapani. Trapani se nachází na západním pobřeží Sicílie. Trapani se rozkládá přibližně na 271 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Využijte akční letenky Trapani k návštěvě jednoho z nejkrásnějších sicilských měst, které se pyšní zájmem turistů. Však jich také do Trapani přijíždí čím dál více. Že je vskutku co obdivovat vás přesvědčí jediný pohled na město a jeho okolí.

Akční lety do Trapani

Využijte akční lety do Trapani k cestě do sicilského města Trapani, které nabízí množství vyžití, od zábavy po umělecké zážitky. Jednoznačně největším lákadlem Trapani jsou místní pláže a nezvykle čisté, křišťálové moře. Většina místních pláží má pozvolný vstup do vody, tudíž jsou velmi vyhledávané rodinami s malými dětmi či seniory. Zamilované dvojice hledající klid, romantiku a soukromí si však také přijdou na své, neboť je zde spousta opuštěných pláží, kam téměř nikdo nechodí. Levné letenky do Trapani jsou také možností, jak i užít bujarého nočního života. Vybere si každý. Villa Margherita je dějištěm koncertů a operních představení. Každoročně se zde také pořádají církevní oslavy, např. Festa della Madonna di Trapani zakončené ohňostrojem atd.

Trapani – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Trapani máte jedinečnou příležitost navštívit sicilské letovisko Trapani, které je nepřebernou studnicí historických skvostů. Z církevních památek stojí za návštěvu komplex kláštera Santuario dell´Annunziata (někdy též Svatyně Annunciata) pocházející ze 14. století. Tento komplex disponuje opravdovými lákadly v podobě kaple Madony, sochy Panny Marie s dítětem, Námořnické kaple, sošky sv. Alberta či Rybářské kaple. Seznam církevních staveb je předlouhý - katedrála Cattedrale di San Lorenzo pocházející ve 14. století, později byla přestavěná do barokního slohu, dále pak Chiesa di Sant´Agostino, Chiesa di Santa Maria di Gesù, Chiesa del Purgatorio či Chiesa di Maria SS. dell´Intria a mnoho dalších. Rezervujte si online akční letenky Trapani a obdivujte překrásné stavby dokazující silný kulturně-historický odkaz.

Trapani – letenky levně

S koupí levné letenky do Trapani přiletíte levně na letiště Trapani Birgi vzdálené od centra města asi patnáct kilometrů. Z historie města je znám fakt, že bylo založeno v dávné minulosti příslušníky Elymských kmenů. Původně rybářské město mělo význam hlavně jako přístav. Za dob antiky mělo název Drépanon (což lze přeložit jako „srp“). Trapani je vstupní branou k blízkým Egadským ostrovům. S městem je také spojena významná těžba soli a také bylo velmi oblíbeným útočištěm Karla V. Ve druhé polovině 20. století se pak ve městě rozvíjel turistický ruch, na němž staví dodnes svou ekonomiku. Akční letenky do Trapani jsou příslibem nevšedních zážitků, na které budete vždy vzpomínat.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Trapani:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy