Levné letenky Ulánbátar

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Mongolska

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Ulánbátar:


Levné letenky Ulánbátar

Pokud máte v plánu cestovat do Mongolska, pak využijte nabídku levné letenky Ulánbátar, neboť při putování po Mongolsku se nemůžete nezastavit v jeho metropoli Ulánbátaru. Ulánbátar je hlavním a zároveň největším městem tohoto obrovského státu s nejnižší hustotou zalidnění na světě. Ulánbátar má své místo v severovýchodní části Mongolska v drsné krajině hor. Ulánbátar leží v nadmořské výšce 1.300 metrů a má velmi drsné kontinentální klima. O Ulánbátaru se říká, že je to nejchladnější hlavní město na světě. Objednejte si akční letenky Ulánbátar a vydejte se do mongolské metropole Ulánbátar, města s celkovou rozlohou více než 4.000 kilometrů čtverečních.

Levné lety Ulánbátar

Levné lety do Ulánbátaru jsou možností, jak více poznat město Ulánbátar, kde žije asi třetina všech obyvatel Mongolska. Ulánbátar se dělí na tyto části: Baganuur, Bagakhangai, Bayangol, Bayanzürkh, Chingeltei, Khan Uul, Nalaikh, Songino Khairkhan a Sükhbaatar. Srdcem Ulánbátaru je centrální náměstí, kde se nachází řada významných staveb. Z těch nejvýznamnějších stojí za zmínku např. pomník s mauzoleem revolucionáře Süchbátara, dále zde uvidíte budovy státní správy, vládní budovy, budovu Národního divadla, státní opery a mnoho dalších. Při procházce městem nevynechejte ani hlavní třídu Míru. Díky rezervaci akční letenky do Ulánbátaru vás čekají nevšední zážitky.

Ulánbátar - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Ulánbátar navštívíte mongolskou metropoli Ulánbátar, jejímž symbolem je tzv. Garuda, bájný opeřenec symbolizující prosperitu a otevřenost. Tento pták je vyobrazen také na vlajce Ulánbátaru. Neméně zajímavé je také okolí města, které láká turisty i místní do národního parku Gorkhi-Terelj nacházející se asi sedmdesát kilometrů od města. Mongolská příroda je jedním z dalších lákadel města. Nejvhodnější období k rezervaci online akční letenky Ulánbátar jsou letní měsíce. V Ulánbátaru panuje kontinentální klima. Léto je teplé, ale krátké. Zimy jsou pak velmi chladné, mrazivé a dlouhé. Časový posun oproti ČR činí + 7 hodin. Obecně můžeme říci, že podnebí je zde velmi drsné.

Koupě letenek Ulánbátar

Jestliže si koupíte levné letenky do Ulánbátaru, pak vás budou jistě zajímat fakta z historie města. Město Ulánbátar bylo založeno v roce 1639 s názvem Urga. Podnět k založení města dal zbudovaný buddhistický klášter. Podstatný z historie města i celé země je fakt, že Ulánbátar byl dlouhou dobu pod vlivem SSSR. Ve městě jsou stavby, ze kterých je patrný právě sovětský vliv. Po pádu SSSR v roce 1991 pak byla vyhlášena samostatnost Mongolska. V současné době je Ulánbátar hlavním politickým, ekonomickým, kulturní a společenským centrem Mongolska. Mimo jiné je Ulánbátar velmi důležitou dopravní tepnou, jelikož spojuje transsibiřskou magistrálu s Čínou. Nenechte si ujít akční letenky do Ulánbátaru a poznejte jedno z nejzajímavějších měst střední Asie.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ulánbátar:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:MONGOLIA TUGRIK
Země: Mongolsko
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Mongolska
Na Marně 5, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 311 198, 224 325 760

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mongolsku
Olympic Street 12, Ulaanbaatar P.O.BOX 665

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00976/11/321886


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy