Levné letenky Valencie

Rezervace letenky

 • SUPER AKCE na letenky do Valencie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Valencie:


Valencie – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Valencie poletíte do Španělska, jedné z nejkrásnějších i nejnavštěvovanějších jihoevropských zemí pyšnící se mnoha přitažlivými turistickými cíli. Do dlouhého seznamu těchto cílů řadíme také město Valencie ležící na východním pobřeží při březích řeky Turia. Valencie je překrásné město vyzařující magickou atmosféru, kde žije přibližně 800 tisíc obyvatel. V současné době zažívá třetí největší město Španělského království svůj „turistický boom“ a směle může konkurovat takovým destinacím, jako je Barcelona či Madrid. Díky online rezervaci akční letenky Valencie poznáte několik místních dominant, kterých sice není tolik jako jinde ve Španělsku, ale přesto stojí za to.

Akční letenky do Valencie

Využijte akční letenky do Valencie jako poznávací i zážitkovou cestu. Již na první pohled je zřejmé, že jde o město se silným katolickým zázemím. Nejen v centru, ale také na okraji města je vidět věže i docela malé věžičky kostelů, chrámů a katedrál. Nelze nezmínit kostel Iglesia Nuestra Senora de los Desamparados pocházející se 17. století, který je jednou z dominant Valencie. Jeho interiér zdobí nádherné fresky i soška Madony na oltáři, což je unikát z 15. století. Ani kostel el Micalet či kostel sv. Kateřina nezůstávají pozadu. Výčet dalších historických památek můžeme doplnit o stavbu Lonja de la Seda pocházející z 15. století apod. Levné letenky do Valencie představují možnost poznat ty nejznámější a nejvyhledávanější památky města.

Levné letenky Valencie

Nenechte si ujít levné letenky Valencie a užijte si neopakovatelnou atmosféru tohoto španělského letoviska. Historie Valencie se začala psát již v roce 138 př. n. l., kdy byla založena Římany. Postupně se ve městě usadili Maurové i jiné národnosti. Skutečně významný rozvoj Valencie se datuje do období mezi 12. a 15. stoletím. Mnoho z dlouhé a pestré historie se dochovalo i do současnosti, např. místní katedrála, což je největší skvost Valencie. Katedrála pochází ze 13. století a pyšní se vystaveným kalichem, ze kterého údajně pil Ježíš Nazaretský při poslední večeři v Jeruzalémě. Katedrála je právem zařazena na seznam UNESCO. Objednejte si akční letenky Valencie a poznejte město se silným historickým odkazem.

Valencie – letenky levně

S koupí levné letenky do Valencie přiletíte levně na mezinárodní letiště Valencie, které je od centra města vzdálené pouhých devět kilometrů. Přestože je Valencie silně poznamenaná svou historií, přece jen ji zdobí také současné stavby. Jeden z architektonických skvostů je také futuristický komplex Muzeum umění a vědy pocházející z dílny architekta Santiaga Calatravy. Zahrnuje planetárium, Vědecké muzeum prince Filipa či Palác umění aj. Využijte nabídku na akční letenky do Valencie, která zaujme svou atmosférou, okouzlí svými památkami i současností.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Valencie:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4
170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+ 420 233 097 211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII.xx22-24
28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0034/913531880
+913531882 - (sekretariát)
+913531896-7 - (KO)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy