Levné letenky Vancouver

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Vancouver

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Vancouver:


Rezervace letenek Vancouver

Díky rezervaci levné letenky Vancouver máte jedinečnou možnost poznat kanadského město Vancouver. Vancouver plní funkci přístavního města. Vancouver se nachází v jihozápadní části Britské Kolumbie ve státě Kanada. Kupujte akční letenky Vancouver a navštívíte město, které je velmi dobře hodnoceno v rámci celosvětového měřítka. Patří do vrcholného žebříčku nejoblíbenějších světových měst.

Rozloha města Vancouver činí přibližně 115 km2, včetně aglomerací je to však několikanásobně více. Vancouver leží při březích řeky Fraseru. Poznejte krásy tohoto kanadského města a rezervujte si levné letenky do Vancouveru. Vancouver má nejen zajímavé centrum města s mnoha památkami a zajímavostmi, ale také má krásnou přírodu, která se rozprostírá kolem města. Obdivovat můžete nejen hory, ale také moře.

Akční letenky Vancouver

Akční letenky do Vancouveru vás zavedou do hlavního centra města, které je stále udržováno a přestavováno v duchu moderní doby. V samotném centru Vancouveru narazíte na Vancouver Art Gallery. Tato galerie je pátá největší v Kanadě. Zahrnuje několik tisíc exponátů. Umělecká galerie byla založena v roce 1931. Pokud jste milovníci umění, objednejte si levné letenky Vancouver a navštivte tuto okázalou galerii, která vám přinese obohacení vašich kulturních zážitků.

Vancouver - letenky online

Vancouver je také město mrakodrapů a výškových budov. Rezervujte si online akční letenky Vancouver a prohlédněte si například Marine Building. Tato budova disponuje dvaceti pěti patry a je vystavěná v extravagantním stylu Art Deco. Vancouver se může pochlubit také náměstím s veřejnou knihovnou, které připomíná Koloseum v Římě. Z dalších významných budov Vancouveru jmenujme mrakodrap Harbour Centre, jež dosahuje výšky 146 metrů. Z ostatních výškových budov můžete obdivovat One Wall Centre, jež je se svými 150 metry nejvyšší budovou ve městě. Jen o metr méně měří Shaw Tower. Celé toto hlavní centrum města se nazývá Downtown.

Pokud cestujete do Vancouveru pomocí online levné letenky do Vancouveru, určitě stojí za návštěvu také jedno z největších muzeí, kterými se může toto město pochlubit. Muzeum se nachází v blízkosti ostrova Granville Island. Součástí muzea je Pacific Space Centre a planetárium. Na University of British Columbia se nachází Antropologické muzeum. Muzeum nabízí k prohlídce exponáty ze severozápadních indiánských nalezišť. Dále je zde pro turisty velmi zajímavá japonská zahrada a také botanická zahrada, která byla založena v roce 1912. Na základě tohoto je to jedna z nejstarších kanadských zahrad.

Akční lety Vancouver

Z dalších aktivit, které nabízí turistům město Vancouver je to golf, jízda na plachetnicích a také lyžování. Pěknou procházku nabízí Španělská pláž (Spanish Banks), která je vzdálená pouze 10 minut od centra města. Přímo v centru města se rozprostírá pláž English Bay. Velmi populární je zde také tržiště Lonsdale Quay Market. Nádherný zážitek nabízí jízda lanovkou na The Grose Mountain. To a ještě mnohem více nabízí Vancouver, pokud využijete akční lety do Vancouveru. Vancouver je město, kde žije mnoho lidí ze všech koutů světa, proto život a kultura ve Vancouveru nabízí zajímavou směs všech světových kulturních odkazů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Vancouver:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CANADIAN DOLLAR
Země: Kanada
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kanady v Praze
Muchova 6/240, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272101800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Kanadě
251 Cooper Street, Ottawa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001613/5623875, linka 11-ústředna, linka 21 - sekretariát, linka 13,22-KO


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy