Levné letenky Varadero

Rezervace letenky

 • Levné letenky Varadero - Kuba

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Varadero:

 • 07.12.2017 | Levné letenky Varadero - Kuba - 10 042 Kč/372 EUR

  Levné letenky Drážďany (DRS) - Varadero (VRA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v období ledna až března 2018. Lety provozuje nízkonákladová  letecká společnost Eurowings.

 • 02.11.2017 | Levné letenky na Kubu - 13 647 Kč/505 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Varadero (VRA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v prosinci 2017. Lety provozuje letecká společnost Condor.

 • 07.08.2017 | Akční letenky Varadero - Kuba - 10 919 Kč/390 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Varadero (VRA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky je možné využít v období září a října 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Eurowings.

 • 18.07.2017 | Levné letenky na Kubu - 12 783 Kč/456 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Varadero (VRA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Air Berlin.

 • 21.12.2016 | Přímé lety Varadero - Kuba - 12 409 Kč/443 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Varadero (VRA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif je platný pro cesty v období od ledna do března 2017. Lety provozuje německý charterový dopravce Condor.

 • 28.11.2016 | Letenky Varadero - Kuba na Vánoce - 14 178 Kč/506 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Varadero (VRA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou termíny na prosinec 2016 včetně Vánoc. Lety provozuje letecká společnost Air Berlin.

 • 13.07.2016 | Zpáteční letenky na Kubu - 14 169 Kč/506 EUR

  V nabídce německého dopravce Air Berlin najdete poslední volné termíny k cestě do kubánského letoviska Varadero. Levné letenky Vídeň (VIE) - Varadero (VRA) a zpět je možné rezervovat do vyprodání. Cestovat lze v prosinci 2016. Přestup v Düsseldorfu (cesta tam) a Berlíně (cesta zpět).

 • 12.04.2016 | Letenky Varadero - Kuba - 14 130 Kč/505 EUR

  Německé nízkonákladové aerolinky Air Berlin aktuálně nabízí lety na Kubu. Levné letenky Vídeň (VIE) - Varadero (VRA) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Akční cena je platná pro termín 12. 6. - 19. 6. 2016, další za příplatek.

 • 18.12.2015 | Poslední letenka na Kubu za 15.990 Kč / 571 Euro - 15 990 Kč

  Do dlouhého seznamu lákavých turistických cílů Karibiku patří ostrov Kuba. S naší nabídkou poznáte jedno z nejznámějších letovisek ostrova, a to Varadero, které láká na více než dvacet kilometrů kouzelných pláží. Atraktivitu tohoto místa zvyšuje nedaleká metropole Havana. Kromě plážových radovánek a vodních aktivit je lákavá ochutnávka místního rumu, pověstných doutníků atd.

 • 28.11.2015 | Zpáteční letenky na Kubu od 14.157 Kč / 506 Euro - 14 157 Kč

  Za úchvatnou přírodou, pálícím sluncem, tropickými teplotami i exotickou atmosférou se vydejte do Karibiku, kde leží ostrov Kuba. Využitím naší nabídky si užijete dosyta nejen místní kouzelné pláže lemované azurovými lagunami, ale také krásy Havany, která okouzluje svou neopakovatelnou atmsoférou. K vidění jsou zde stavby reprezentující koloniální architekturu i typické symboly ostrova, jako jsou např. pověstné doutníky či rum.


Rezervace levné letenky Varadero

Díky rezervaci levné letenky Varadero přiletíte do oblasti Karibiku, kde se nachází ostrov Kuba a jedno z nejvyhledávanějších letovisek  - Varadero. Varadero je poloostrov měřící asi 25 kilometrů. Varadero patří k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším letoviskům v Karibiku. Varadero je ideálním místem pro líbánky nebo romantickou dovolenou ve dvou. Pokud toužíte po tomto romantickém místě, kde je téměř po celý rok krásně teplo, kupujte akční letenky Varadero. Varadero je největším kubánským letoviskem. Nabízí turistům více než dvacet kilometrů pohádkových pláží.

Levné letenky Varadero

Prostřednictvím levné letenky na Varadero přiletíte na mezinárodní letiště nedaleko Varadera. Doba letu z Prahy na Kubu činí přibližně 11 hodin. Ihned po příletu na Kubu je potřeba přeorientovat se v čase, a to o šest hodin nazpět. Kuba je jednou ze zemí, která zavádí letní čas, ale jindy než ČR. Z tohoto důvodu může být časový posun o hodinu menší. I přes tento časový posun vám dovede Varadero tuto, pro mnohé nepříjemnou záležitost, snadno překonat. Stačí jediný pohled a vy se rázem ocitnete v pohádce. Překrásné bílé pláže, tyrkysové moře a pálící slunce vás uchvátí.

Akční lety Varadero

Akční lety na Varadero jsou možností, jak strávit nějaký čas v této nejvytíženější destinaci na Kubě. Atraktivitu Varadera zvyšuje také blízkost kubánského hlavního města – Havany. Místní pláže nabízejí ideální podmínky pro vodní hrátky a sporty, především potápění, šnorchlování, surfování atd. Místní podmořský svět, který se skrývá pod hladinou moře nabízí jeden z nejúchvatnějších zážitků, které vás zde čekají. Vyhledávanými aktivitami jsou také výlety na lodích. Využitím levné letenky Varadero poznáte pravý karibský ráj.

Varadero - letenky online 

Akční letenky Varadero online jsou dobrou příležitostí jak poznat místní podnebí, které je subtropické až tropické. Na Kubě se střídají dvě roční období, a to chladnější období sucha, které začíná v listopadu a končí v dubnu a teplejší období dešťů, které trvá od května do října. Průměrné teploty vzduchu se pohybují v chladnějším období okolo 22°C a v teplejším období okolo 30°C. Levné letenky na Varadero lze kupovat v hlavní turistické sezóně, která trvá od prosince do března, ale také i v období května až října, neboť i v tomto období je možné užít si pěknou dovolenou.

Akční letenky Varadero

Varadero nabízí ubytování v mnoha hotelích různých úrovní. Vybrat si můžete z jednodušších ubytovacích zařízení až po luxusní hotely se službami na úrovni. Je třeba také zmínit, že na Kubě dodnes trvá komunistický režim, který je přece jen v některých ohledech znát. Varadero můžeme přeložit jako „kotviště“. V minulosti byl zde dok, kde kotvili Španělé, kteří zde nakládali sůl. Na sever od Varadera se nacházejí trosky solného dolu La Calavera. Nenechte si ujít akční letenky na Varadero a vydejte se také objevovat okolí tohoto letoviska. Je zde mnoho sportovního vyžití, najdete zde golfová hřiště, delfinárium atd.  

Další užitečné informace pro cestu do destinace Varadero:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CUBAN PESO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kubánské republiky
Sibiřské nám. 1, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224311253

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Kubě
Ave. Kohly, No. 259, e/ 41 y 43, Nuevo Vedado, La Habana

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00537/8833201, 8833467


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy