Levné letenky Varadero

Rezervace letenky

 • Jarní letenky na KUBU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Varadero:


Rezervace levné letenky Varadero

Díky rezervaci levné letenky Varadero přiletíte do oblasti Karibiku, kde se nachází ostrov Kuba a jedno z nejvyhledávanějších letovisek  - Varadero. Varadero je poloostrov měřící asi 25 kilometrů. Varadero patří k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším letoviskům v Karibiku. Varadero je ideálním místem pro líbánky nebo romantickou dovolenou ve dvou. Pokud toužíte po tomto romantickém místě, kde je téměř po celý rok krásně teplo, kupujte akční letenky Varadero. Varadero je největším kubánským letoviskem. Nabízí turistům více než dvacet kilometrů pohádkových pláží.

Levné letenky Varadero

Prostřednictvím levné letenky na Varadero přiletíte na mezinárodní letiště nedaleko Varadera. Doba letu z Prahy na Kubu činí přibližně 11 hodin. Ihned po příletu na Kubu je potřeba přeorientovat se v čase, a to o šest hodin nazpět. Kuba je jednou ze zemí, která zavádí letní čas, ale jindy než ČR. Z tohoto důvodu může být časový posun o hodinu menší. I přes tento časový posun vám dovede Varadero tuto, pro mnohé nepříjemnou záležitost, snadno překonat. Stačí jediný pohled a vy se rázem ocitnete v pohádce. Překrásné bílé pláže, tyrkysové moře a pálící slunce vás uchvátí.

Akční lety Varadero

Akční lety na Varadero jsou možností, jak strávit nějaký čas v této nejvytíženější destinaci na Kubě. Atraktivitu Varadera zvyšuje také blízkost kubánského hlavního města – Havany. Místní pláže nabízejí ideální podmínky pro vodní hrátky a sporty, především potápění, šnorchlování, surfování atd. Místní podmořský svět, který se skrývá pod hladinou moře nabízí jeden z nejúchvatnějších zážitků, které vás zde čekají. Vyhledávanými aktivitami jsou také výlety na lodích. Využitím levné letenky Varadero poznáte pravý karibský ráj.

Varadero - letenky online 

Akční letenky Varadero online jsou dobrou příležitostí jak poznat místní podnebí, které je subtropické až tropické. Na Kubě se střídají dvě roční období, a to chladnější období sucha, které začíná v listopadu a končí v dubnu a teplejší období dešťů, které trvá od května do října. Průměrné teploty vzduchu se pohybují v chladnějším období okolo 22°C a v teplejším období okolo 30°C. Levné letenky na Varadero lze kupovat v hlavní turistické sezóně, která trvá od prosince do března, ale také i v období května až října, neboť i v tomto období je možné užít si pěknou dovolenou.

Akční letenky Varadero

Varadero nabízí ubytování v mnoha hotelích různých úrovní. Vybrat si můžete z jednodušších ubytovacích zařízení až po luxusní hotely se službami na úrovni. Je třeba také zmínit, že na Kubě dodnes trvá komunistický režim, který je přece jen v některých ohledech znát. Varadero můžeme přeložit jako „kotviště“. V minulosti byl zde dok, kde kotvili Španělé, kteří zde nakládali sůl. Na sever od Varadera se nacházejí trosky solného dolu La Calavera. Nenechte si ujít akční letenky na Varadero a vydejte se také objevovat okolí tohoto letoviska. Je zde mnoho sportovního vyžití, najdete zde golfová hřiště, delfinárium atd.  

Další užitečné informace pro cestu do destinace Varadero:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CUBAN PESO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kubánské republiky
Sibiřské nám. 1, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224311253

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Kubě
Ave. Kohly, No. 259, e/ 41 y 43, Nuevo Vedado, La Habana

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00537/8833201, 8833467


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy