Levné letenky Varšava

Rezervace letenky

 • Přímé lety Ostrava - Varšava

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Varšava:


Varšava - letenky levně

Levné letenky Varšava vás levně zavedou do polského hlavního města Varšava (Warszawa). Varšava plní funkci hlavního ekonomického, politického a kulturního centra Polska. Varšava získala statut hlavního města již v roce 1596. Varšavou protéká řeka Visla. Varšava má své místo v historické části Polska s názvem Mazovsko. Akční letenky Varšava vám levně umožní navštívit nejen hlavní, ale také největší město Polska. Podle posledních údajů z roku 2010 byl stanoven počet obyvatel Varšavy na necelé dva miliony.

Rezervace letenek Varšava

Díky rezervaci levné letenky do Varšavy poznáte město, kde na vás čeká mnoho zajímavého. Co se týče historických památek, je třeba zmínit, že Varšava hodně utrpěla průběhem stavovského povstání, kdy byla zničena asi z 85 procent. Podruhé Varšava utrpěla během druhé světové války, kdy bylo srovnáno se zemí mnoho historických cenných pamětihodností. Pokud využijete akční letenky do Varšavy, najdete v ní mnoho památek, muzeí, galerií, univerzit, typických uliček, kaváren a restaurací.

Prostřednictvím rezervace levné letenky Varšava poznáte nejvýznamnější pamětihodnosti Varšavy, mezi které patří bezesporu „Staré město“ nacházející se v centru města. Tato historická část města byla zapsána v roce 1980 na seznam kulturního dědictví UNESCO. Střed této části města tvoří Staroměstské náměstí, které lemují krásné historické domy. Dominantou náměstí je socha Sirény, která se stala typickým obrázkem města. Nenechte si ujít akční letenky Varšava, jejímž využitím navštívíte toto náměstí sloužící také jako odpočinková zóna, je zde mnoho kaváren a restaurací, které jsou často v obležení turistů.

Levné lety Varšava

Levné lety do Varšavy jsou k dispozici turistům, kteří se zajímají o církevní památky. Jak známo, obyvatelé Polska jsou silně věřící. V tomto hledu je velmi významnou památkou katedrála sv. Jana Křtitele, která se nachází na již zmíněném náměstí. Dále zde uvidíte Zikmundův sloup nebo muzeum města Varšavy. Velmi krásnou památkou stojící na náměstí je Královský hrad. Tento hrad pochází ze 13. století. V roce 1944 byl vyhozen do povětří a poté byl postupně znovu obnoven. Tuto krásnou stavbu poznáte podle charakteristické červené fasády a věže s hodinami.

Akční letenky Varšava

Při procházce po Varšavě nesmíte opomenout také Palác vědy a kultury. Akční letenky do Varšavy jsou zárukou nevšedních zážitků v podobě prohlídky tohoto paláce, který je jednou z mnohých dominant Varšavy. Tento palác byl vystavěn v době poválečného nadšení. Je vystavěn v duchu socialistického realismu. K slavnostnímu otevření paláce došlo v roce 1955. Palác je 274 metrů vysoký a nabízí turistům fascinující pohled do okolí, neboť disponuje vyhlídkovou plošinou. Najdete zde kina, divadla, muzea nebo plavecký bazén. K odpočinku vyzývá turisty pak krásný lázeňský park (původně zde byly lázně). Zajímavou podívanou nabízí také hradby z roku 1540, které patří mezi turistická lákadla.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Varšava:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:ZLOTY

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Polské republiky
Valdštejnská 8, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 099 500, 257 099 523, 257 099 524

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Polsku
ul. Koszykowa 18, 00-555 Warsaw

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0048/225251-850,890


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy