Levné letenky Vientianne

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do Laosu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Vientianne:


Vientianne - letenky levně

Levné letenky Vientianne vás levně zavedou do Laosu, tajuplné země nacházející se ve vnitrozemí Indočínského poloostrova a jeho hlavního města Vientianne. Vientianne má své místo ve střední části Laosu při březích veletoku Mekong. Laos (laoská lidově demokratická republika) je komunisticky orientovanou, velmi chudou zemí, což je znát také na jeho hlavním městě. Vientianne totiž není metropolí v pravém slova smyslu, ale připomíná spíše větší vesnici. Vientianne je město s poklidnou atmosférou. Možná právě proto stojí za to koupit si akční letenky Vientianne a toto město navštívit. Podle posledních údajů z roku 2009 žije ve Vientianne okolo 755 tisíc obyvatel.

Nabídka letenek Vientianne

Pokud se rozhodnete letět do Laosu, pak využijte nabídku levné letenky do Vientianne a vydejte se na prohlídku tohoto tajuplného města, jehož název můžeme přeložit jako „město santalového dřeva“. Historie Vientianne sahá hluboko do minulosti. O Vientiane můžeme říci, že je to velmi staré město. Údajně bylo založeno už okolo roku 1000 n. l. Během dalších období město Vientianne procházelo svým přirozeným vývojem. Bylo pod nadvládou Barmy, Vietnamu a dalších zemí. Ve 14. století získalo status metropole království Lang Xang město Luang Prabang. V průběhu 16. století pak bylo vyhlášeno hlavním městem Vientianne je jím dodnes.

Akční letenky Vientianne

Akční letenky do Vientianne představují cestu do laoské metropole Vientianne, které je v současné době hlavním hospodářským, politickým, kulturním i společenským centrem celého Laosu. Díky rezervaci levné letenky Vientianne přiletíte na mezinárodní letiště Wattay International Airport. Ihned po příletu je třeba přeorientovat se v čase o šest hodin napřed.

Co všechno uvidíte při návštěvě Vientianne? Vientianne je specifická destinace, kam míří turisté hlavně za poznáváním místní kultury, tradic, životního stylu obyvatel atd. Hlavním náboženstvím v Laosu je buddhismus, proto představuje prohlídka Vientianne celou plejádu buddhistických chrámů. Některé z nich jsou opravdovými klenoty. Jedním z nich je také chrám Pha That Luang, který je nejvýznamnější památkou tohoto druhu v Laosu. Je symbolem laoské kultury a také suverenity. Tento chrám byl vystavěn už ve 3. století př. n. l. Nenechte si ujít akční letenky Vientianne a nechte se strhnout krásou této památky.

Levné lety Vientianne

Levné lety do Vientianne jsou určeny pro všechny cestovatele hledající památky největšího významu. V tom případě zavítejte do Vientianne, kde je těchto unikátů hned několik. Z dalších chrámů nevynechejte Wat That Luang Tai, který pochází ze 16. století a také Wat That Luang Neua, kde sídlí nejvyšší patriarcha laoského buddhismu. Buddhistických chrámů najdete ve Vientianne a jeho okolí samozřejmě podstatně více.

Prostřednictvím akční letenky do Vientianne máte možnost navštívit laoskou metropoli Vientiane, v jehož centru ještě uvidíte např. vítězný oblouk Patuxai nebo Laoské národní muzeum. Nedaleko města se také nachází Buddha Park.

 

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Vientianne:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:LAOTIAN KIP
Země: Laos
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Laoské lidově demokratické republiky
Usypiskowa 8, 02-386 Warsaw

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004822-668 66 99

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Thajsku
71/6 Ruam Rudee Soi 2, Ploenchit Rd., 10330 Bangkok

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0066/22509223, 22509224


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy