Levné letenky Vilnius

Rezervace letenky

 • Levné letenky Ostrava - LITVA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Vilnius:

 • 08.08.2022 | Levné letenky Ostrava - LITVA - 3 890 Kč/159 EUR

  Levné letenky Ostrava (OSR) ↔ Vilnius (VNO) rezervujte online nebo do vyprodání. Cestovní období: od září 2022 Letecká společnost: LOT Polish Airlines

 • 25.02.2020 | Low cost letenky do LITVY - 1 143 Kč/45 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) ↔ Vilnius (VNO) rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Cestovní období: březen, duben, červen 2020  Letecká společnost: Laudamotion

 • 11.10.2018 | Akční letenky Praha - Vilnius - 4 151 Kč/154 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Vilnius (VNO) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května do června 2019. Lety provozuje letecká společnost Ukraine Airlines.

 • 18.05.2017 | Levné letenky Praha - Litva - 3 982 Kč/142 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Vilnius (VNO) a zpět rezervujte online do 23. května 2017 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od 1. července do 31. srpna 2018. Lety provozuje polská letecká společnost LOT Polish.

 • 16.03.2016 | Letenky Praha - Vilnius - 5 134 Kč/183 EUR

  Vybírejte z nového tarifu letecké společnosti Air Baltic na pobaltské destinace. Levné letenky Praha (PRG) - Vilnius (VNO) a zpět lze rezervovat do 20. března 2016. Letenky lze využít od 1. listopadu do 28. února 2017. Přestup v Rize. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo pouze za příplatek.

 • 04.11.2015 | Jednosměrné letenky Praha - Vilnius od 2.627 Kč / 94 Euro - 2 627 Kč

  Málokdo ví, že pobaltské státy ukrývají celou řadu vzáckých historických skvostů. Právě historie a její pamětihodnosti jsou lákadlem turistů. S naší nabídkou navštívíte Litvu, jednu z pobaltských republik, která si rozhodně zaslouží zájem turistů. Hlavním lákadlem této země je jednoznačně Vilnius, hlavní a největší litevské město, neboť je doslova prošpikováno samými skvosty. Za zmínku stojí nádherná katedrála s kaplí sv. Kazimíra, dominikánský klášter či Prezidentský palác aj. V roce 1994 bylo město zapsáno na seznam UNESCO.

 • 16.01.2015 | Praha - Vilnius od 3.490 Kč / 122 Euro - 3 490 Kč

  Litva, jedna z pobaltských zemí se pyšní nádhernými historickými skvosty. Prostřednictvím naší nabídky navštívíte Vilnius, hlavní město, jehož chloubou je historické centrum zapsané na seznam UNESCO. K vidění je zde např. katedrála s kaplí sv. Kazimíra aj.


Vilnius - letenky online

Nenechte si ujít online levné letenky Vilnius a podnikněte zajímavou cestu do města Vilnius, hlavního města pobaltského státu Litva. Vilnius je nejen hlavním, ale zároveň také největším litevským městem. Vilnius protíná soutok dvou litevských řek – Neris a Vilnale v jihovýchodní části Litvy. Okolí města Vilnius tvoří lesy a kopce. Vznik města Vilnius podnítila legenda o Gediminasovi. Lidé zde žili už před pátým stoletím, avšak první písemná zpráva o přítomnosti obyvatel pochází až z roku 1323. Akční letenky Vilnius vás zavedou do litevské metropole Vilnius, kde žije více než 560.000 obyvatel. Vilnius se rozkládá na území o celkové rozloze 401 km2. Levné letenky do Vilniusu jsou dobrou příležitostí, jak poznat město Vilnius, které se v lecčems podobá českému hlavnímu městu Praze.

Rezervace letenky Vilnius

Turisté, kteří si rezervují akční letenky do Vilniusu, si jistě nenechají ujít dominantu města, kterou představuje jeho historické centrum. Toto srdce města je jednoznačně největší turistickou atraktivitou města Vilnius. Tato část města je prošpikována samými skvosty. Na základě této skutečnosti bylo historické centrum města Vilnius zapsáno v roce 1994 na seznam světového dědictví UNESCO. Někdy se této části města také říká Staré město. Vybudováno bylo v období 13 až 18. století. Staré město zabírá plochu o rozloze 359,5 hektarů. Co všechno můžete vidět při procházce městem? Výčet památek a vzácných monumentů začněme třeba na Katedrálním náměstí, které je srdcem Starého města.

Objednávka letenek Vilnius

Zde stojí pýcha a národní fenomén – nádherná katedrála s kaplí sv. Kazimíra, který jak známo byl patronem Litvy. Objednejte si levné letenky Vilnius a stanete na místě, jež vyzařuje atmosféru doby. Další církevní památky ve městě jsou přehlídkou všech uměleckých údobí, např. kostel sv. Kateřiny, který se pyšní typickým barokním interiérem, gotický kostel sv. Anny, jedna z nejpůsobivějších staveb ve Vilniusu. Dominikánský kostel s klášterem, který byl vystavěn v roce 1323 a poté několikrát zničen křižáckými vojsky. Jeho nynější podoba pochází ze 17. století a má barokní interiér. Akční letenky Vilnius vám umožní obdivovat také původně gotický kostel sv. Jana, který byl po požáru upraven do barokní podoby.

Levné lety Vilnius

Levné lety do Vilniusu využijte také k výletu na Horní a Dolní hrad. Horní hrad je samotným středem staré části města Vilnius. Oba tyto hrady jsou opravdovým historickým unikátem a chloubou města. Stavba, která reprezentuje klasicismus je Prezidentský palác. V tomto paláci bydlel slavný Napoleon Bonaparte a ruský generál Michail Kutuzov. V současné době zde sídlí prezident Litvy, který zde má svoje oficiální pracoviště od roku 1997. Akční letenky do Vilniusu jsou prostředkem vynikající podívané taky pro studenty. Zdejší univerzita patří k historickým pokladům. Univerzita se otevřela v roce 1579. Jde o komplex budov postavených v renesančním, barokním, klasicistním slohu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Vilnius:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:LITAS
Země: Litva
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Konzulát Litevské republiky
Hlinky 40/102, 603 00 Brno - Pisárky

Kontakt na příslušné zastupitelství:
543 244 145

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Litvě
Birutes g. 16, Žverynas, LT-08117 Vilnius

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00370/5/2661040


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy