Levné letenky Washington

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Washington

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Washington:

 • 08.01.2019 | Levné letenky Praha - Washington - 12 407 Kč/485 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Washington (WAS) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od února do dubna 2019. Lety provozuje letecká společnost Turkish Airlines.

 • 15.10.2018 | Levné letenky Praha - Washington - 12 993 Kč/481 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Washington (WAS) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do dubna 2019. Lety provozuje letecká společnost Turkish Airlines.

 • 07.06.2017 | Levné letenky Praha - Washington - 11 449 Kč/409 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Washington (WAS) a zpět rezervujte online do 21. června 2017 nebo do aktualizace. Cesty lze plánovat na období od srpna do září 2017. Lety provozuje letecká společnost British Airways.

 • 29.03.2017 | Levné letenky Praha - Washington - 10 353 Kč/370 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Washington (WAS) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Odlety jsou možné v dubnu a květnu, a od října 2017 do února 2018. Lety provozují aerolinky KLM, Delta Airlines a Air France.

 • 07.07.2016 | Letenky do Washingtonu - 10 469 Kč/374 EUR

  Využijte výhodný tarif společnosti Icelandair k návštěvě amerického Washingtonu. Levné letenky Amsterdam (AMS) - Washington (WAS) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Odlety jsou možné od 16. října do 15. prosince 2016. Mezipřistání v Reykjavíku. Maximální délka pobytu je 1 měsíc.

 • 21.06.2016 | Letenky Praha - Washington - 12 689 Kč/453 EUR

  Využijte další z výhodných tarifů aerolinek Turkish Airlines  k návštěvě amerického Washingtonu. Levné letenky Praha (PRG) - Washington (WAS) a zpět rezervujte online do vyprodání. K dispozici jsou termíny od října 2016 do května 2017. Mezipřistání v Istanbulu.  

 • 06.04.2016 | Levné letenky Washington - 12 573 Kč/449 EUR

  Využijte nový tarif britských aerolinek British Airways na lety z Vídně do Washingtonu. Levné letenky Vídeň (VIE) - Washington (WAS) a zpět lze rezervovat do 7. dubna 2016 nebo do vyprodání. Letenky lze využít v jarním období a na začátku léta. Mezipřistání v Londýně.

 • 20.11.2015 | Letenky do Washingtonu od 10.939 Kč / 391 Euro - 10 939 Kč

  Tak trochu "ve stínu" zůstává samotné hlavní město Spojených států amerických - Washington D. C. pojmenované podle někdejšího amerického prezidenta G. Washingtona. Zajímavou skutečností je, že tady nenajdete zástavbu obrovských mrakodrapů, jak jsou turisté zvyklí u jiných amerických měst. Americká metropole je místem administrativních a vládních budov, jako je např. Bílý dům aj. Několik památek zde ale je, např. Lincolnův památník či Kapitol.

 • 19.12.2014 | Praha - Washington od 12.847 Kč / 459 Euro - 12 847 Kč

  Hlavní město Spojených Států Washington D.C. a mimo jiné také sídlo prezidenta Baracka Obamy patří k častým cílům návštěvníků. Pokud využijete naši nabídku uvidíte třeba Bílý dům, ale i další pozoruhodná místa, jako je např. Lincolnův památník aj.

 • 29.03.2014 | Praha - Washington od 14.825 Kč / 530 Euro - 14 825 Kč

  Washington D. C. je americké halvní město a sídlo vlády. Turisté, kteří se rozhodnout poznat toto město mohou obdivovat  takové zajímavosti jako je např. Kapitol, budovu Pentagonu nebo Bílý dům. Využitím naší nabídky poznáte jedno z pozoruhodných míst Spojených států.


Rezervace letenek Washington

Díky rezervaci levné letenky Washington přiletíte do hlavního města Spojených států amerických. Washington D. C. je hlavním městem USA od roku 1800. Rozloha města činí přibližně 177 km2. Městem protéká řeka Potomac. Ve Washingtonu žije celkem 618.000 obyvatel. Akční letenky Washington vás zavedou do města Washington, které dostalo svůj název podle jména prvního amerického prezidenta G. Washingtona. Washington je kosmopolitním městem, kde žije mnoho Afroameričanů. Do Washingtonu proudí stále více a více cizinců, kteří se zde trvale usadí.

Pokud si rezervujete levné letenky do Washingtonu, poznáte město, které nemá status státu. Přímo spadá pod federální vládu.  Zkratka D. C. znamená District of Columbia. Washington sousedí s Marylandem a Virginií. Jednou ze zajímavostí Washingtonu je, že v něm nenajdete žádné mrakodrapy, tak typické pro ostatní metropole Spojených států amerických. Ve Washingtonu se nacházejí pouze administrativní centra a budovy veřejných institucí. Washington je sídlem Mezinárodního měnového fondu, Světové banky a dalších významných světových organizací.

Akční letenky Washington

Akční letenky do Washingtonu jsou jedinečnou příležitostí jak vidět sídlo prezidenta USA – Bílý dům. Bílý dům je oficiálním pracovištěm prezidenta USA, Baracka Obamy. V Bílém domě žije prezident i celá jeho rodina. Bílý dům je postaven v georgiánském stylu. Bílý dům byl postaven v roce 1792 podle návrhu irského architekta Jamese Hobana. Bílý dům disponuje mimo prezidentských kanceláří 132 pokoji, 35 koupelnami, 412 dveřmi, 3 výtahy a osmi schodišti.

Levné lety Washington

Levné lety Washington jsou dobrou volbou pro návštěvníky toužící poznat památky a zajímavosti Washingtonu. Velmi zajímavou pamětihodností je Lincolnův památník. Památník má své místo na National Mall. Tento památník mohou obdivovat všichni, jež si koupí akční letenky Washington. Když uvidíte Lincolnův památník, zjistíte, že vypadá přesně stejně jako řecký Partheón s tím rozdílem, že namísto sochy řecké bohyně Athény památníku dominuje socha prezidenta Lincolna.

Těsně za branami Washingtonu sídlí Pentagon. Pentagon je oficiálním sídlem amerického Ministerstva obrany. Zajímavostí je, že tvar budovy Pentagonu má tvar pravidelného pětiúhelníku. Bohužel tato budova z bezpečnostních důvodů není přístupná veřejnosti. Dne 11. září 2001 byl zde spáchán atentát teroristickou skupinou AL-Kaidá. Levné lety do Washingtonu nabízí možnost, jak více poznat atmosféru tohoto města vcítit se do pocitů amerických občanů, jež byli nuceni atentátu čelit.

Washington - letenky online

Poslední hlavní dominantou Washingtonu je Kapitol. Kapitol je budova, která je dějištěm schůzí zákonodárného sboru. Budova byla postavena v průběhu 18. století. Nedaleko je Národní park National Mall, který se může pochlubit dvěstě let starými stromy. Tento park se stává místem, kde oslavit Den nezávislosti. Nenechte si ujít online akční letenky do Washingtonu, které jsou připraveny pro všechny turisty toužící letět „za velkou louži“ do amerického města Washington. Mimo Lincolnův památník zde ještě narazíte na Jeffersonův památník, Rooseveltův památník a Washingtonův památník.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Washington:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy