Levné letenky Windhoek

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do NAMIBIE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Windhoek:


Windhoek - letenky levně

Levné letenky Windhoek vás zavedou levně do města Windhoek, které je hlavním městem afrického státu Namibie. Windhoek leží v centrální části Namibie a jeho rozloha činí 645 km2. V namibijské metropoli Windhoek žije přibližně 430.000 obyvatel, tj. asi čtvrtina z celkového počtu obyvatel Namibie. Akční letenky Windhoek vám umožní cestovat do úchvatné země, jehož hlavním a zároveň největším městem je Windhoek. Windhoek se vymyká ostatním africkým metropolím hlavně dobře rozvinutou infrastrukturou. Windhoek je moderní a živé město plné moderních výdobytků, které byste zde nečekali. Najdete zde supermarkety, které si ve vybavenosti v ničem nezadají s těmi evropskými nebo americkými. Windhoek nabízí turistům několik historických zajímavostí, památek, ale také zábavu, tanec a hudbu.

Windhoek - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Windhoeku přiletíte na mezinárodní letiště, které je vzdálené od namibijské metropole asi čtyřicet kilometrů. Pro turisty, kteří využili akční letenky do Windhoeku, je toto město jako výchozí bod pro objevování krás a půvabů země. Mnozí turisté se vydávají z města dále do přírodních rezervací a národních parků, kde objevují přírodní krásy Namibie, rozmanitou a atraktivní faunu a flóru. Safari je jedním z turistických lákadel Namibie. Moderní Windhoek založili němečtí kolonizátoři v roce 1890. Porážka Němců v první světové válce zapříčinila, že Windhoek se dostal pod správu Jihoafrické republiky. Objednejte si levné letenky Windhoek k návštěvě namibijského hlavního města Windhoek, jehož nezávislost byla vyhlášena teprve v roce 1990, tedy poměrně nedávno.

Rezervace akční letenky Windhoek

Díky rezervaci akční letenky Windhoek podniknete zajímavou procházku městem, při níž uvidíte několik zajímavých a historických monumentů, které rozhodně stojí za vidění. Předně stojí za zmínku několik staveb a památek z koloniálních dob. Z těchto staveb je to především pevnost Alte Feste. Stavba této pevnosti začala v roce 1890 a trvala tři roky. Vedení stavby pevnosti měl na starost stavitel Gustav Tunschel. V současné době pevnost Alte Feste slouží jako Národní muzeum. Levné letenky do Windhoeku jsou k dispozici všem turistům toužícím po poznávání historických i současných zajímavostí. Chloubou města je pak budova vlakového nádraží (Central Railway Station) pocházející z počátku 20. století. Tato stavba nese typické znaky německého koloniálního období.

Akční letenky Windhoek

Z ostatních zajímavostí města Windhoek má význam Národní divadlo, Národní galerie nebo  Christuskirche, což je chrám z počátku 20. století. Tyto památky pak stojí na hlavní třídě Robert Mugabe Avenue. Akční letenky do Windhoeku jsou možností, jak poznat odlišný svět místních obyvatel a jejich mentalitu. Stinnou stránkou města je vysoká kriminalita. V celé Namibii je pak velmi vysoké procento obyvatel nakažených smrtící chorobou AIDS. Přestože je Namibie bohatá země, i v hlavním městě uvidíte chudinské slumy, kde žijí obyvatelé ve velmi bídných životních podmínkách.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Windhoek:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:NAMIBIA DOLLAR
Země: Namibie
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Namibijské republiky
Zuckerkandlgasse 2, 1190 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-402 93 71

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Jihoafrické republice
936 Pretorius Street, Arcadia, 0083 Pretoria P.O.Box 13671, Hatfield 0028-Pretoria

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
002712 412 380, 0027 12 431 2380


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy