Levné letenky Yangon (Rangoon)

Rezervace letenky

 • Letenky do BARMY a KAMBODŽE pouze dnes

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Yangon (Rangoon):


Levné letenky Yangon (Rangoon)

Prostřednictvím levné letenky Yangon (Rangoon) máte možnost letět do oblasti jihovýchodní Asie, kde leží země s názvem Myanamar neboli Barma. Město Yangon (česky Yankoun) je známé také pod názvem Rangoon (česky Rangún). Yangon (Rangoon) nesl status hlavního města Myanmaru v letech 1886 až 2005. Současným hlavním městem Myanmaru je Neipyijto. I přesto, že Yangon (Rangoon) už není hlavním městem Myanmaru, stále plní funkci největšího ekonomického a průmyslového centra země. Yangon (Rangún) má své místo nedaleko západního pobřeží v jižní části Myanmaru na řece Rangoon. Celková rozloha Yangonu (Rangoonu) činí 599 kilometrů čtverečních, přičemž zde žije necelých pět milionů obyvatel. Objednejte si akční letenky Yangon (Rangoon) k cestě do myanmarského města Yangon (Rangoon), které si bezpochyby zaslouží zájem turistů.

Levné lety do Yangonu (Rangoonu)

Jestliže plánujete cestu do jihovýchodní Asie, pak využijte nabídku levné lety do Yangonu (Rangoonu). Asi patnáct kilometrů od Yangonu (Rangoonu) se nachází také mezinárodní letiště Yangon. Ihned po příletu na toto letiště je nutné se aklimatizovat na místní čas. Časový posun oproti ČR činí + 5,5 hodiny v období zimního SEČ. Ve městě panuje tropické a monzunové klima. V květnu nastává období monzunových dešťů, zároveň je však velmi teplo. Toto období končí v říjnu, kdy nastává sušší období s mírným poklesem teplot. I tak je však příjemně teplo. Od února do dubna panují ta největší horka bez dešťových přeháněk. Nejvhodnějším obdobím ke koupi akční letenky do Yangonu (Rangúnu) je od prosince do dubna.

Akční letenky Yangon (Rangoon)

Nenechte si ujít nabídku akční letenky Yangon (Rangoon) a obdivujte nesčetné množství chrámových komplexů a zlatých pagod. Místní obyvatelé vyznávají ve velké míře buddhismus, proto jsou buddhistické chrámy doménou města i celého Myanmaru. Největší dominantou Yangonu (Rangoonu) je jednoznačně Šweitigoumská pagoda. Tento pozlacený buddhistický chrám pochází z 6. století a je tím nejposvátnějším místem v celém Myanmaru. Nádherný pohled na pagodu je za tmy, když je působivě osvětlená. Z buddhistických pagod stojí za návštěvu také třeba Botatungova pagoda. Mimo tyto památky je třeba zmínit také fakt, že Yangon (Rangoon) je kulturní, společenské a intelektuální centrum Myanmaru. Na důkaz toho jsou zde dvě univerzity, Národní knihovna, galerie, muzea a nejrůznější vědecké instituce a ústavy. To vše dokazuje, že koupí akční letenky Yangon (Rangoon) určitě neprohloupíte.

Koupě letenek do Yangonu (Rangoonu)

Koupě levné letenky do Yangonu (Rangoonu) je určena také milovníkům historie a světových dějin. První zmínky o založení Yangonu (Rangoonu) pocházejí už z 11. století. V minulosti města i celého státu pak hraje významnou roli fakt, že bylo britskou kolonií. Od roku 1948 však získalo nezávislost. Po roce 1948 však zde byl nastolen komunistický režim. Akční letenky do Yangonu (Rangoonu) jsou zajímavým výletem do odlišného světa východní kultury, která ve vás zanechá hluboké dojmy.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Yangon (Rangoon):

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:MYANMAR KYAT
Země: Myanmar
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Myanmarského svazu
Thielallee 19, 14195 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-206 15 70

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Thajsku
71/6 Ruam Rudee Soi 2, Ploenchit Rd., 10330 Bangkok

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0066/22509223, 22509224


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy