Levné letenky Zadar

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky Praha - Zadar

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Zadar:


Levné letenky Zadar

Využijte levné letenky Zadar a vydejte do chorvatského města Zadar, které najdete v Severní Dalmácii na pobřeží Jaderského moře. Zadar je centrem Severní Dalmácie a také plní funkci přístavu. Zadar leží na okraji Jadranské magistrály. Zadar je jedno z turisticky nejpřitažlivějších měst Chorvatska. Akční letenky Zadar vás zavedou do chorvatského města Zadar, které se těší každý rok přílivu turistů, aby obdivovali jeho krásy včetně okolí.

Rezervace letenek Zadar

Díky rezervaci levné letenky do Zadaru přiletíte do chorvatského města Zadar, který svou rozlohou 194 km2 patří mezi největší města Chorvatska. Podle posledních údajů z roku 2001 žije v Zadaru více 72 tisíc obyvatel. Turisté, jenž využívají akční letenky do Zadaru, čeká především průzračné čisté moře, oblázkové pláže, ale také kulturní a historické památky a v neposlední řadě musíme zmínit také sportovní aktivity.

Turisté navštěvující Zadar mají většinou v plánu strávit zde klidnou a příjemnou dovolenou. Obvykle tráví veškerý čas na pláži u moře, provozují nejrůznější vodní sporty a aktivity, např. potápění, jachting, windsurfing, jízdu na skútrech a další. Mnoho z nich se však vydává do centra města, aby poznali blíže historii a pamětihodnosti města. Pokud jste si rezervovali levné letenky Zadar, vydejte se po stopách zadarských monumentů, z nichž stojí za vidění historické centrum Zadaru.

Akční letenky Zadar

Prostřednictvím akční letenky Zadar, stanete před tzv. Jižní vstupní bránou, která je počátečním symbolem historické části města. Při procházení touto bránou si všimněte okřídleného lva, který je hned nad průchodem. Když půjdete dále, uvidíte kostel sv. Donáta, který je nejcennějším skvostem Zadaru. Tento kostel pocházející z 9. století a vyznačuje se tím, že má vrcholu okřídleného anděla se svatozáří nad hlavou. Nádherný výhled na celý Zadar se vám naskytne, pokud zdoláte množství schodů vedoucí na věž kostela.

Objednávka letenek Zadar

Pokud si objednáte levné letenky do Zadaru, určitě vás zaujme jedno z hlavních lákadel Zadaru. Jedná se mořské varhany, které vyluzují tóny podle intenzity nárazu mořských vln. Jedná se o velkou dominantu Zadaru, která přitahuje mnoho turistů. Autorem mořských varhan je Nikola Bašić, jež získal za tuto vodní atrakci mnoho ocenění. V těsné blízkosti mořských varhan je další lákadlo Zadaru. Jedná se planety sluneční soustavy, které jsou vedle sebe rozestavěny podle skutečné vzdálenosti. Největší je Slunce, které po západu skutečného slunce začne měnit barvy a zářit do dálky. Tato okouzlující podívaná je chloubou Zadaru. Pohled na slunce a další planety (včetně Země) je vskutku originální. Jestliže si koupíte akční letenky do Zadaru, nebudete zklamáni.

Z ostatních památek Zadaru stojí za vidění kostel sv. Anastázie, kostel sv. Chrysogona, kostel sv. Františka s klášterem, kostel sv. Simeona a další. Zúčastnit se můžete také nejrůznějších festivalů, např. hudební festival, festival Zadarské divadelní léto a mnoho dalších. Není opomenuta také noční zábava a diskotéky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Zadar:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:KUNA
Země: Chorvatsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Chorvatské republiky
V Průhledu 9, 162 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
235 090 801, 235 090 800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Chorvatsku
Radnička cesta 47/VI, 10 000 Zagreb

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00385 1 617 7246, 00385 1 6192105, 00385 1 6192112


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy