Levné letenky Zanzibar

Rezervace letenky

 • Letenky na malebný ZANZIBAR

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Zanzibar:


Rezervace letenek Zanzibar

Pokud patříte k turistům, kteří rádi objevují nová místa a nově vzniknuvší letoviska, pak si rezervujte levné letenky Zanzibar. Zanzibar (svahilsky Unguja) je označení pro dva ostrůvky nacházející se na východoafrickém pobřeží, a to Zanzibar a Pemba. Břehy obou ostrovů omývají vody Indického oceánu. Rozloha Zanzibaru činí 1.658 kilometrů čtverečních. Zanzibar je autonomní území afrického státu Tanzanie. Zanzibar byl turisty objeven poměrně nedávno. V posledních letech si však Zanzibar získává srdce turistů z celého světa. Stále častěji je Zanzibar vyhledáván také českými turisty. S rezervací akční letenky Zanzibar poletíte do exotického Zanzibaru, který šplhá vzhůru na žebříčku atraktivních destinací z celého světa.

Koupě letenek Zanzibar

S koupí levné letenky Zanzibar přiletíte na stejnojmenný ostrov, který patří k luxusním světovým destinacím. A není divu. Zanzibar nabízí svým návštěvníkům překrásné písčité pláže, které omývají smaragdově modré vody oceánu. Pokud k tomu přičteme modré nebe a zelené palmy rostoucí podél pláží, je výsledkem pravý exotický ráj, jehož krásu a půvab využívá stále více turistů toužících z něj užít co nejvíce. Zanzibar nabízí turistům však mnohem více. Je zde pestrá paleta pětihvězdičkových hotelů nabízející služby na nejvyšší úrovni. Není divu, že si tuto destinaci vybral pro odpočinek také multimiliardář Bill Gates. Kupujte akční letenky Zanzibar a vydejte se do exotického Zanzibaru užít dosud nepoznaných krás a zajímavých okamžiků.

Zanzibar – letenky online

Objednejte si levné letenky Zanzibar online k cestě do Zanzibaru, překrásného pohádkového místa, kde na vás čeká mnoho nevšedních chvil a zážitků. Ihned po příletu ucítíte vůni koření. Zanzibar je místo, kde se pěstuje skořice, mandle, muškátový oříšek a také vanilka. Vůně koření ve spojení s vůní tropického ovoce a slané vody oceánu pak dodává Zanzibaru zcela ojedinělou atmosféru. Kromě lenošení na pláži a vodních radovánek se vydejte také do samotného historického centra města, tzv. Stone Town. Uvidíte zde tržiště s vyřezávanými dveřmi, kde nakoupíte vše na co si vzpomenete, především tropické ovoce, ryby, koření a také suvenýry. Tato historická část města je zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. To vše a ještě mnohem více na vás čeká, pokud si koupíte akční letenky Zanzibar online.

Levné lety Zanzibar

Levné lety Zanzibar jsou určeny široké škále turistů.  Jelikož Zanzibar leží v blízkosti rovníku, je zde příjemně teplo po celý rok. Hlavní turistická sezóna zde probíhá od ledna do března, kdy teploty přesahují tropickou třicítku. V dalším období je pouze přibližně o tři stupně méně, tudíž pořád okolo třicítky. Od května do listopadu spadne více srážek. Zanzibar nabízí také četné výlety do neméně zajímavého okolí pláží. I přesto, že se zde hovoří svahilsky, turisté se většinou domluví anglicky. Levné lety Zanzibar jsou skvělou možností, jak poznat jedno z nejkrásnějších míst naší planety.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Zanzibar:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:TANZANA SHILLNG

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Tanzanské sjednocené republiky
Eschenallee 11, 14050 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-303 08 00

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy