Levné letenky Ženeva

Rezervace letenky

 • Přímé lety Praha - Ženeva

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Ženeva:

 • 19.04.2018 | Přímé lety Praha - Ženeva - 2 897 Kč/107 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ženeva (GVA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od května 2018 do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Swiss Airlines.

 • 19.05.2017 | Přímé lety Praha - Ženeva - 3 094 Kč/110 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ženeva (GVA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od června 2017 do března 2018. Lety provozují švýcarské aerolinky Swiss Airlines.

 • 23.12.2016 | Přímé lety Praha - Ženeva - 3 126 Kč/112 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ženeva (GVA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od ledna do května 2017. Lety provozuje letecká společnost Swiss International Airlines.

 • 30.11.2015 | Letenky Praha - Ženeva od 2.870 Kč / 102 Euro - 2 870 Kč

  V jihozápadním cípu Švýcarska nedaleko hranic s Francií se rozprostírá Ženeva, jedno z kosmopolitních švýcarských měst. Příjemnou atmosféru města dotváří vrcholky Alp i lesklá hladina blízkého Ženevského jezera. Naše nabídka zve k poznávání zajímavých míst města i na mnoho společenských a kulturních událostí, např. ženevský autosalon, který město proslavil...

 • 01.07.2015 | Akční letenky do Ženevy od 2.459 Kč / 88 Euro - 2 459 Kč

  Ženeva se rozprostírá na jihozápadě Švýcarska při březích Ženevského jezera. Plní funkci kulturního, historického i společenského centra tohoto státu. Prostřednictvím naší nabídky navštívíte krásné město s mnoha zajímavými místy, která jsou často vyhledávaná turisty i místními. Ze všech historických skvostů stojí za vidění např. katedrála sv. Petra aj. Není neznámé, že Ženeva, stejně jako celé Švýcarsko jsou velmocí hodinářského průmyslu.


Levné letenky Ženeva

Jestliže se chystáte k cestě do Ženevy, jsou vám k dispozici levné letenky Ženeva. Ženeva je druhým největším městem Švýcarska. V Ženevě žije přibližně 186 000 obyvatel. Jestliže využijete akční letenky Ženeva, poletíte do jihozápadní části Švýcarska. Ženeva je kosmopolitním, uměleckým a historickým městem, které se rozkládá na březích ženevského jezera. Z druhé strany se jezero mění v tok řeky Rhony. Oficiální měnou je švýcarský frank, který se dělí na 100 centimů. Švýcarsko sousedí s Francií, Německem, Lichtenštejnskem, Rakouskem a Itálií. 

Koupě letenky Ženeva

Prostřednictvím levné letenky do Ženevy přiletíte na druhé největší letiště v zemi. Ženeva je sídlem několika mezinárodních organizací, např. části Organizace spojených národů (OSN), Světového ústředí Červeného kříže, Světové zdravotnické organizace, Světové meteorologické organizace a mnoha dalších. S koupí akční letenky do Ženevy se můžete těšit na návštěvu velice kulturního a společenského města, které nabízí několik charakteristických symbolů a historických památek. Hlavní perlou města je fontána s vodotryskem (Jet d´eau), který dosahuje výšky až 140 m.

Rezervace letenky Ženeva

Ženeva má velký význam v oblasti humanitární, ale je také významným obchodním a finančním bodem země. V Ženevě je středisko hodinářského průmyslu, které má světovou proslulost. Rezervací levné letenky Ženeva se vám naskytne pohled do luxusních obchodů s opravdu nádhernými a kvalitními hodinkami světových značek. Své obchodní a podnikatelské cesty, při kterých využíváte akční letenky Ženeva, můžete obohatit a zpestřit také kulturním programem, např. v Grand Théâtre nebo Ženevském operním domě.

Historické centrum Ženevy zve k návštěvě všechny milovníky historie, kteří díky výhodné nabídce na levné letenky do Ženevy mohou vidět opravdové historické skvosty, které Ženeva nabízí. Jsou to především katedrála sv. Petra, vystavěná částečně v gotickém a částečně v románském slohu, gotický kostel sv. Marie Magdaleny, bronzová socha generála Guillaume-Henri Dufoura, městská brána na náměstí Malard, budova ženevské univerzity, kde přednášel T. G. Masaryk.

Akční letenky Ženeva

Při návštěvě Ženevy turisté většinou neopomenou procházky na pobřežních promenádách kolem ženevského jezera. Plocha jezera činí 582 km. Kolem jezera se rozkládají parky a krásné zelené oázy, sloužící k odpočinku a relaxaci. Dále jsou turistům k dispozici luxusní obchody a restaurace. Prostřednictvím akční letenky do Ženevy si můžete koupit lahodnou švýcarskou čokoládu, která má celoevropskou proslulost.

Tímto však kulturní zajímavosti Ženevy nejsou zdaleka u konce. Za zmínku stojí také řada muzeí, např. Muzeum umění a historie, Horology museum, Malý palác, Muzeum starých hudebních nástrojů a další. Mnoho návštěvníků každoročně přijíždí do Ženevy, aby se zúčastnili nejprestižnějšího autosalonu, který se koná ve velkém kongresovém a výstavním centru Palexpo. Ze Ženevy je při dobré viditelnosti také možný výhled na Mont Blanc, což je nejvyšší hora Evropy, která měří 4 807 m.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ženeva:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SWISS FRANC
Země: Švýcarsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Švýcarské konfederace
Pevnostní 588/7, P.O.Box 84 (Entrance: Dělostřelecká Street), 162 01 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220400611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Švýcarsku
Muristrasse 53 (vchod z Burgernzielweg), 3006 Bern P.O.Box 537

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0041/31/3504070, sekretariát-3504071, 72, víza-3504091,92


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy