Levné letenky Zurich

Rezervace letenky

 • Přímé lety Praha - Curych

  Cena akční letenky od: 2 318 Kč 83 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Curych (ZRH) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Lety je možné plánovat na období října a listopadu 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Vueling.

  VYPRODÁNO!!! Napište nám svůj požadavek

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Napište nám svůj požadavek

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety v ekonomické třídě z pražského letiště Václava Havla.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg (55 x 40 x 20 cm), odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku letecké společnosti.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Levné letenky Zürich

Levné letenky Zürich vás zavedou do Zürichu, jednoho z nejkrásnějších měst evropského státu Švýcarsko. Hledáte-li Zürich na mapě, pak jej najdete v severní části Švýcarska. Zürich se rozkládá při březích stejnojmenného jezera, ze které vytéká řeka Limmat, která městem protéká. Akční letenky Zürich vám umožní poznat největší město Švýcarska. Spekuluje se, že název města byl pravděpodobně odvozen z keltského slova „dur“, což v překladu znamená voda. Právě Zürišské jezero, které je dominantou města dotváří jeho celkovou atmosféru.

V Zürichu žije více než 390.000 obyvatel. Zürich patří mezi moderní velkoměsta, které se pyšní vysokou životní úrovní a kvalitou života. Rozloha města činí 91,88 km2. Někteří označují Zürich jako „město mnoha tváří“. Záleží jakýma očima na něj kdo pohlédne a co si přeje vidět. Zürich je nejlidnatější město Švýcarska a představuje kulturní, ekonomické a intelektuální centrum celého Švýcarska. Mimo jiné Zürich plní funkci důležitého dopravního uzlu.

Akční letenky do Zürichu

Levné letenky do Zürichu jsou určeny pro turisty, kteří touží vidět klasické historické památky a zajímavosti jako jsou muzea, památníky, významné budovy, hory a přírodní pamětihodnosti. To vše vám může poskytnout Zürich. Prohlídku Zürichu můžete zahájit na nejstarším místě města nazývající se Lindenhof. Akční letenky do Zürichu jsou prostředkem k návštěvě nejstaršího obydleného místa Zürichu. V současné době je zde vybudován rozlehlý park, který vznikl v průběhu 18. století. Vaše další kroky povedou k další pamětihodnosti města, a to k vodnímu příkopu Schanzengraben.

Zürich - rezervace letenek online

Prostřednictvím online rezervace levné letenky Zürich se seznámíte s těmi nejvýznamnějšími monumenty Zürichu. Z církevních památek si nenechte ujít kostel sv. Petra pocházející z roku 1534, kterému vévodí gigantický ciferník (v průměru měří téměř 9 metrů). Tento skvost je jeden z největších v Evropě. Využitím online rezervace akční letenky Zürich se přenesete také na náměstí Münsterplatz, kde se nemůžete nezastavit u památníku československých uprchlíků, kteří odešli z Prahy z důvodu vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa 21. srpna 1968. Pozornost turistů si zaslouží také kostel Fraumünster, který se nachází hned vedle již zmíněného památníku. Tento kostel tvořil část ženského kláštera z 9. století. Opravdovým skvostem města je chrám Grossmünster, který pochází ze 14. století. Pro tento chrám jsou charakteristické dvě věže, které jsou symbolem Zürichu.

Levné lety do Zürich

Levné lety do Zürichu jsou určeny také pro milovníky muzeí, jichž zde najdete velké množství. Za všechny jmenujme alespoň Švýcarské zemské muzeum (Schweizerisches Landesmuseum), kde jsou k vidění exponáty hodin, mincí, keramiky, nábytku, soch, maleb i šperků, dále je to Dům umění (Kunsthaus), Umělecko-průmyslové muzeum a mnoho dalších. Pokus jste si objednali akční letenky do Zürichu, nebudete návštěvou tohoto města zklamáni. Mimo zmíněných pamětihodností nabízí turistům také sportovní vyžití, hlavně v oblasti Alp.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Zurich:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SWISS FRANC
Země: Švýcarsko (Zurich)
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Švýcarské konfederace
Pevnostní 588/7, P.O.Box 84 (Entrance: Dělostřelecká Street), 162 01 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220400611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Švýcarsku
Muristrasse 53 (vchod z Burgernzielweg), 3006 Bern P.O.Box 537

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0041/31/3504070, sekretariát-3504071, 72, víza-3504091,92


Historie levných letenek pro Zurich:

 • 24.08.2017 | Přímé lety Praha - Curych - 2 318 Kč/83 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Curych (ZRH) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Lety je možné plánovat na období října a listopadu 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Vueling.

 • 10.05.2017 | Přímé lety Praha - Curych - 2 360 Kč/84 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Curych (ZRH) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou termíny v cestovním období od června do září 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Vueling.

 • 22.04.2014 | Praha - Zürich od 3.480 Kč / 125 Euro - 3 480 Kč

  Zürich patří bezesporu mezi nejvýznamnější města ve Švýcarsku. Toto nejlidnatější švýcarské město představuje centrum kultury i vzdělanosti. Z hojně navštěvovaných míst stojí za zmínku např. kostel sv. Petra s hodinovým ciferníkem neuvěřitelných rozměrů či chrám Grossmünster pocházející ze 14. století. Využitím naší nabídky poznáte další lákadla tohoto švýcarského města.

 • 19.03.2014 | Zurich - Švýcarsko od 2.087 Kč / 80 Euro - 2 087 Kč

  Vydejte se do Zurichu, překrásného a také nejlidnatěšjího města ve Švýcarsku, které leží poblíž stejnojmenného jezera, jedné z dominant města. Ve městě uvidíte mnoho zajímavých památek, např. kostel sv. Petra, ale oceníte jistě také krásu okolní přírody.

 • 14.03.2014 | Zürich - Švýcarsko od 2.085Kč / 77 Euro - 2 085 Kč

  Tentokrát vás naše nabídka zavede do středu Evropy, kde se nachází výjimečné Švýcarsko a jedno z nejkrásnějších měst -  Zurich. Nejlidnatější švýcarské město patří k nejkrásnějším. Uvidíte zde mnoho zajímavých památek, např. kostel sv. Petra, jehož dominantou je obrovský ciferník měřící devět metrů v průměru.

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy