PRONÁJEM AUTA V ZAHRANIČÍ I V ČR

Zajistíme vám pronájem auta v zahraničí se slevou.

Vyhledejte si pronájem auta online.

Cestujete do zahraničí a chcete si zajistit pronájem auta v zahraničí levně? Využijte služeb a výhod, které nabízíme našim klientům. Pronájem automobilu s akčními slevami vám nabídneme buď na základě telefonického nebo mailového požadavku, nebo si můžete vybrat nejvýhodnější pronájem automobilu z online nabídky, kterou jsme pro vás připravili.

Pronájem auta v zahraničí

Půjčení automobilu v zahraničí je nejefektivní řešení, jak se v destinaci volně pohybovat, bez nutnosti shánění jiné dopravy. Tímto způsobem snížíte náklady za dopravu a ušetříte čas. Spolupracujeme s největšími a nejznámějšími ověřenými autopůjčovnami, které mají zastoupení ve většině států světa:

  • autopůjčovna Alamo
  • autopůjčovna Avis
  • autopůjčovna Budget
  • autopůjčovna Dollar
  • autopůjčovna Europcar
  • autopůjčovna Hertz
  • autopůjčovna National
  • autopůjčovna Thrifty
  • a další

Autopůjčovny

V nabídce máme desetitisíce vozů, které si můžete vyzvednout na více než 6.000 místech po celém světě. Díky velkým odběrům služeb od autopůjčoven vám můžeme nabídnout zajímavé slevy. Kombinací variabilní nabídky autopůjčoven a zajímavé slevy na pronájem auta získáte nejlevnější pronájem automobilu a nejlepší podmínky pro zapůjčení.

Pro zájemce o vypůjčení auta v zahraničí uvádíme obecná pravidla, která se mohou lišit v závislosti na lokálních podmínkách trhu. Jde o minimální věk řidiče, který je většinou 21 let a požadavek na držení řidičského průkazu alespoň po dobu jednoho roku.

Nabídku na pronájem auta v zahraničí vám ochotně zpracujeme na základě vašeho požadavku. Auto si můžete rezervovat i online. Dostupnost automobilů se během roku mění, proto doporučujeme provést rezervaci co nejdříve. Náš partner nabízí garanci nejnižších cen. Neustále probíhá spolupráce s dodavateli, abychom vám zajistili ty nejlepší podmínky.

Pokud jste nenalezli vhodný vůz, nebo potřebujete pomoci s doplňkovými službami (GPS / další řidič / dětská sedačka apod.), kontaktujte nás telefonicky +420 596 123 456 nebo nám pošlete požadavek na e-mail: info@svet-letenek.cz.

Rádivám připravíme i další cestovní služby (levné letenky, zajištění víza, ubytování atd.). Kontaktujte nás i v případě, že jste si vůz vybrali, ale nechcete provádět úhradu platební kartou přes internet. Rádi vám nabídneme jinou možnost platby.

Děkujeme, že využíváte SVĚT LETENEK®.

 

Speciální nabídky

cestovní výstrahy