VÍZA - POVOLENÍ VSTUPU - VÍZUM

Potřebujete vízum? S naší pomocí ušetříte čas.

Rádi vám zajistíme víza, povolení vstupu a ostatní služby pro vízum

Cestovní víza a vstupní povolení

  • Kromě letenek vám zajistíme cestovní víza a služby pro vízum.
  • Zajištění cestovních víz může být doplňkem kterékoli z našich služeb a stejně tak vám můžeme zajistit víza samostatně. Vízum není vázáno na další služby z široké nabídky našich produktů.
  • Zajišťujeme víza do všech zemí, se kterými má Česká republika vízovou povinnost a jejichž ambasáda či konzulát jsou běžně dostupné (Praha, Brno, Vídeň apod.)
  • Cestujícím poskytujeme komplexní informace týkající se vízových povinností v navštěvované destinaci.
  • Zajišťujeme turistická víza, služební víza i tranzitní víza.

Do kterých zemí je potřeba vízum a vstupní povolení?

Před odjezdem do kterékoli země mimo Evropskou unii doporučujeme ověření podmínek vstupu do dané země. Do některých zemí je nutné mít vízum i v případě, že použijete letiště  dané země jen pro přestup - tranzitní vízum. Na jeho nutnost naše klienty průběžně upozorňujeme.

Cestujícím doporučujeme podávat žádosti o cestovní víza s dostatečným předstihem a k žádosti dokládat všechny požadované dokumenty. Naši cestovní konzultanti vám s kompletací dokladů ochotně pomohou. Pro úplnost je nutné upozornit, že udělení víza je plně v kompetenci zastupitelských úřadů a proti jeho zamítnutí není odvolání.

Legislativa platná pro vstupní víza

Při zajišťování víz se řídíme zákony a předpisy, které jsou dostupné také na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky. Náš tým průběžně sleduje aktuální požadavky na vstupní víza a snaží se na jednotlivé podmínky upozorňovat už při návrhu cesty. V případě, že si u nás necháte zpracovat návrh cesty, který zahrnuje levné letenky s přestupem, navrhneme vám i tranzitní víza, pokud je přestupní země vyžaduje.

Vízum pro cizince

Pokud potřebujete vízum pro občana jiné státní příslušnosti, je nutné na to upozornit, abychom s touto skutečností počítali. Konzuláty cizích zemí v České republice ne vždy umožňují vyřízení víza pro cizí státní občany. V takových případech budeme hledat jiné řešení.

Bezpečnostní situace v zahraničí

U cest do specifických oblastí doporučujeme prověřit aktuální bezpečnostní situaci, požadavky na očkování, a další. V naší agentuře vám kromě víza zajistíme také letenky pro studenty, levné letenky pro rodiny a skupiny, letenky pro firmy a další služby.

Kde vám s vízovou povinností pomůžeme?

Veškeré informace - časovou náročnost a doklady potřebné k vyřízení víza vám sdělíme na základě konkrétního požadavku pro danou destinaci. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420 596 123 456, nebo e-mailem: viza@svet-letenek.cz

Šetříme váš čas i peníze!

 

Speciální nabídky

cestovní výstrahy