VÍZA - POVOLENÍ VSTUPU - VÍZUM

Potřebujete vízum? S naší pomocí ušetříte čas.

Rádi vám zajistíme víza, povolení vstupu a ostatní služby pro vízum

Cestovní víza a vstupní povolení

  • Kromě letenek vám zajistíme cestovní víza a služby pro vízum.
  • Zajištění cestovních víz může být doplňkem kterékoli z našich služeb a stejně tak vám můžeme zajistit víza samostatně. Vízum není vázáno na další služby z široké nabídky našich produktů.
  • Zajišťujeme víza do všech zemí, se kterými má Česká republika vízovou povinnost a jejichž ambasáda či konzulát jsou běžně dostupné (Praha, Brno, Vídeň apod.)
  • Cestujícím poskytujeme komplexní informace týkající se vízových povinností v navštěvované destinaci.
  • Zajišťujeme turistická víza, služební víza i tranzitní víza.

Do kterých zemí je potřeba vízum a vstupní povolení?

Před odjezdem mimo Evropskou unii doporučujeme ověřit podmínky vstupu do dané země. Do některých zemí je nutné mít vízum i v případě, že použijete letiště dané země jen pro přestup. Tady potřebujete tranzitní vízum. Na nutnost tranzitního víza klienty průběžně upozorňujeme.


Doporučujeme podávat žádosti o cestovní víza s dostatečným časovým předstihem a přiložit rovněž požadované dokumenty k žádosti. Naši cestovní konzultanti vám s kompletací dokladů pomohou.

Udělení víza je plně v kompetenci zastupitelských úřadů a proti jeho zamítnutí není odvolání.

Legislativa platná pro vstupní víza

Při zajišťování víz se řídíme zákony a předpisy, které jsou dostupné také na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Sledujeme aktuální požadavky pro vstupní víza a na jednotlivé podmínky upozorňujeme již při návrhu cesty. Když si u nás necháte zpracovat návrh cesty, který zahrnuje levné letenky s přestupem, navrhneme vám též tranzitní víza, požaduje-li je přestupní země.

Vízum pro cizince

Potřebujete-li vízum pro občana jiné státní příslušnosti, je nutné nás na tuto skutečnost upozornit. Konzuláty cizích zemí v České republice ne vždy vyřízení víza pro cizí státní občany umožňují. V takových případech hledáme jiné řešení.

Bezpečnostní situace v zahraničí

U cest do specifických oblastí doporučujeme prověřit aktuální bezpečnostní situaci, požadavky na očkování, a další informace. V naší cestovní kanceláři vám mimo víza zajistíme také letenky pro studenty, levné letenky pro rodiny a skupiny, letenky pro firmy, cestovní pojištění, pronájem auta v zahraničí, parkování na letišti a další služby.

Kde vám s vízovou povinností pomůžeme?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 596 123 456, nebo e-mailem: viza@svet-letenek.cz
Veškeré informace, časovou náročnost a doklady potřebné k vyřízení víza vám sdělíme na základě konkrétního požadavku pro danou destinaci.


Šetříme váš čas i peníze!


SVĚT LETENEK®

 

cestovní výstrahy